Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

zavarban vagy ha lányok vannak körülötted? vagy miért kell tartalékolni? :D

Előre meg kell tervezni azokat a válaszokat amiket ha a barátnőm elolvas akkor nem egy hét "nembeszélekveled"-el jutalmaz :D :D

Rájöttem hogy a méz jó cucc. Komolyan rá lehet szokni :D :) Bár egy műanyag maci fejéből nyalogatni elég furcsa, de simán rászoktam. :D Van elvonó a mézfüggőknek? :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy valami emberi ötleted nincs szenvedésmegszüntetésre? :D

450_800px-SpringfieldXd45acp.jpg

:)

kormány leszedésnek van valami trükkje, vagy csak izomkodás kérdése a dolog? :D

300px-AK-47_type_II_Part_DM-ST-89-01131.jpg

:D

Tuti befutó... :D

Elszakadt egy lánc és 5 mázsa tengeri megszorult a kombájn belsejében, emiatt elfüstölt egy 60e ft-os ékszíj. Ki kellett engedni a földre, utána meg lehetett belapátolni. hosszú nap volt...

Nem volt a környéken egy homlokrakodó? :D

Link to comment
Megosztás:

hát ha már ti is üvegeztek itt, akkor én is villantok egy képet :)

Fot_0524_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ha vkinek feltünne, hogy ezeknek a kupakoknak vhogy nem ott kellene lenniük, ezazért van, mert már ujra lettek töltve olyannal, ami abban a fekete üvegben volt :D

Bestilo ha ez mond vkinek vmit :D

Link to comment
Megosztás:

Azért az a pici jéger gáz. Felettem a polcon itt figyel a literes kiszerelés. :D

Az a pici jéger a legjobb emlék az iskolai fizikaórákról :D :D :D Amúgy inkább unicumos vagyok :D :) ezek azok amiket az ágyam mellől össze tudtam söpörni a párkányra, lényegében felállás, és takaró alól kimászás nélkül :D

Link to comment
Megosztás:

sanyának is televan az asztala játékokkal :D

a nagy gyerek :D

Nos, legalább ha már driftelni akarok akkor van miből válogatnom, a másik hangfalon ott vigyorog egy Skyline GT-R is.. mf1.gif

Amúgy meg erős késztetést érzek arra, hogy lassan elő szedjem a szekrény mélyéről a Momo kormányt, lassan elkezdődik a "síszezon" azt gyakorolni kéne kicsit, nehogy az igazit rongyoljam le valami sziklafalon... :D :D

Azért az a pici jéger gáz. Felettem a polcon itt figyel a literes kiszerelés. :D

Hagyjad már, 2 deci kóla meg egy Turbo rágó és kakukk van.. ;)

:) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nos, legalább ha már driftelni akarok akkor van miből válogatnom, a másik hangfalon ott vigyorog egy Skyline GT-R is.. mf1.gif

Amúgy meg erős késztetést érzek arra, hogy lassan elő szedjem a szekrény mélyéről a Momo kormányt, lassan elkezdődik a "síszezon" azt gyakorolni kéne kicsit, nehogy az igazit rongyoljam le valami sziklafalon... :D :D

Hagyjad már, 2 deci kóla meg egy Turbo rágó és kakukk a srác.. :D

:D :D :D

mennyivel olcsóbb lenne :) :D

Link to comment
Megosztás:

Nos, legalább ha már driftelni akarok akkor van miből válogatnom, a másik hangfalon ott vigyorog egy Skyline GT-R is.. mf1.gif

Amúgy meg erős késztetést érzek arra, hogy lassan elő szedjem a szekrény mélyéről a Momo kormányt, lassan elkezdődik a "síszezon" azt gyakorolni kéne kicsit, nehogy az igazit rongyoljam le valami sziklafalon... :D :D

Hagyjad már, 2 deci kóla meg egy Turbo rágó és kakukk van.. ;)

:) :D :D

nekema szerkrény van tele ilyenekkel :D

citrom saxo meg skyline gtr is van :D

távirányítósba bibibííí a citrom meg eleve ilyen driftes, mert csak farolva tud menni :D

Link to comment
Megosztás:

nekema szerkrény van tele ilyenekkel :D

citrom saxo meg skyline gtr is van :D

távirányítósba bibibííí a citrom meg eleve ilyen driftes, mert csak farolva tud menni :D

20091026_004_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

S60R, azzal parkettán télleg nem lehet egyenesen menni :D mellette dobozolva impreza wrc Ő tud egyenesen menni, de csak mert kicsi, és mire elér a szoba egyik felétől a másikig ki lehet egyenesíteni :D (ki a gyerekes? :D :) ) ;)

(a tv-mre nem beszójjá, látom én eleget hogy mekkora :D )

Link to comment
Megosztás:

Előre meg kell tervezni azokat a válaszokat amiket ha a barátnőm elolvas akkor nem egy hét "nembeszélekveled"-el jutalmaz :D ;)

Rájöttem hogy a méz jó cucc. Komolyan rá lehet szokni :D :D Bár egy műanyag maci fejéből nyalogatni elég furcsa, de simán rászoktam. :D Van elvonó a mézfüggőknek? :D

Télleg? :) Mármint az Oldalbordáitok elolvassák amit írtok?

:D Dáwid, Te nagy, szeretnivaló gyerek! :D ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.