Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

azaz. Kifejlesztem a D5N1-t. Vagy ha az emberről vírust neveznek el akkor már nem áll jól? :D

Csak hogy készüljek a jövő hétre :D kormány leszedésnek van valami trükkje, vagy csak izomkodás kérdése a dolog? (lufimentes persze) :)

k1n1...kiüt teljesen, f1n1 a gyors :D

izomkodás, de a csavart ne vedd ki teljesen, mert orrtörést okozhat :D

Link to comment
Megosztás:

Na vége a mai napnak. :D Hajnal fél 6-tol nyomtuk és nemrég jöttem haza. Úgy tűnt, jó nap lesz, de besötétedett, erre majdnem kigyulladt a kombájn. Elszakadt egy lánc és 5 mázsa tengeri megszorult a kombájn belsejében, emiatt elfüstölt egy 60e ft-os ékszíj. Ki kellett engedni a földre, utána meg lehetett belapátolni. hosszú nap volt...

A mai nap képekben (csak egy része) :)

Link to comment
Megosztás:

Na vége a mai napnak. :) Hajnal fél 6-tol nyomtuk és nemrég jöttem haza. Úgy tűnt, jó nap lesz, de besötétedett, erre majdnem kigyulladt a kombájn. Elszakadt egy lánc és 5 mázsa tengeri megszorult a kombájn belsejében, emiatt elfüstölt egy 60e ft-os ékszíj. Ki kellett engedni a földre, utána meg lehetett belapátolni. hosszú nap volt...

A mai nap képekben (csak egy része) :D

:D hát nem unatkoztatok :D

Link to comment
Megosztás:

Az én receptem: forrófürdő, aztán forró tea cö vitaminnal, utána egy kupica pálinka és irány az ágyikó. Másnap csuron vizes az ágy és semmi bajom. :D

Amikor régebben még versenyszinten nyomtam a futást az edzőm (aki a 68-as olimpián ezüstérmes lett 50km-es gyaloglásban) azt szokta mondani, hogy az edzés meggyógyít, én mostanában is erre esküszöm.

Link to comment
Megosztás:

Csak ne a gyógyszerekkel egyszerre...

Van egy munkatársam napi szinten bebacik mint a csacsi és van hogy elkezd otthon randalírozni nem birnak vele. De mondta a fia semmi gond van a papinak nyugtatója bevetetik vele, és utánna kezelhető. Kérden hogyan lehet bevetetni egy hőzöngővel a gyógyszert? Hát beletesszük a pálinkába. :D

Link to comment
Megosztás:

az autóban fogyasztható részt nem írtam, de tessék odaérteni :) :D

Engem a paprikapálinka tett helyre egyszer egy ilyen két hetes nyavalyából. Beszedtem én is mindenféle gyógyszert, nem segített két hét alatt sem, aztán egyik haver megkínált paprikapálesszel (az a fajta, aminek az üvegében ott úszkál a paprika), azt hittem nem élem túl, mikor megittam (nem árulta el előtte, hogy mi az). Viszont másnapra kutya bajom se volt.

Link to comment
Megosztás:

Van egy munkatársam napi szinten bebacik mint a csacsi és van hogy elkezd otthon randalírozni nem birnak vele. De mondta a fia semmi gond van a papinak nyugtatója bevetetik vele, és utánna kezelhető. Kérden hogyan lehet bevetetni egy hőzöngővel a gyógyszert? Hát beletesszük a pálinkába. :D

Miért? A mentôn csak intravénás gyógyszereket használunk. Ha az illetô se@@részeg és duhajkodik, kapja a Diát intravénásan....ha nem akkor Fenobarbitál :)

Link to comment
Megosztás:

Engem a paprikapálinka tett helyre egyszer egy ilyen két hetes nyavalyából. Beszedtem én is mindenféle gyógyszert, nem segített két hét alatt sem, aztán egyik haver megkínált paprikapálesszel (az a fajta, aminek az üvegében ott úszkál a paprika), azt hittem nem élem túl, mikor megittam (nem árulta el előtte, hogy mi az). Viszont másnapra kutya bajom se volt.

Egyszer kipróbáltuk az úszós paprikalét mi is. Osztálykirándulásra bevásároltunk (nagyobb tatyóba vittük haverral a piát mint amekkora kettőnk ruhás-táskája volt összesen :D ) és valahogy rábeszéltük egymás hogy próbáljuk má' ki, jól is néz ki, meg bizonyos szint után már úgyis mindegy mit iszunk, próba cseresznye. Hát nem volt mindegy :D Olyan készek voltunk már, hogy egy szomszéddal nyittattuk ki az üveget mert az se ment, de igazából nem emlékszem hogy mi volt a rosszabb... az a korty, vagy a komplett másnap :) Viszont most egész jól vagyok a tegnaphoz képest, pedig nem is ittam semmit a forró C-betűsökön kívül :D

ez nagy :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.