Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hening maga a gyönyör :D nemám komolyan venni Heningbá :D

am sztem nem vagyunk partnerek msnen... :)

Rajtam nem múlik, mint már írtam rajta van az adatlapomon az msn címem. Bár eddig csak egy valaki vett fel a listájára... :D

Általában este vagyok msn-en.

Link to comment
Megosztás:

csak jelezném, hogy nem én vagyok az, még mielőtt vki ezzel indítana :D

am ha korlátlan a net... miért nem vagy msnen is? :D

Nem, nem Te voltál! :D

Miért nem?! Ha nem vettél fel nem mindegy? :D :D

Azért, mert a Lánykámtól napközben nem tudok folyamatosan, összefüggően beszélgetni valakivel a neten vagy félórát, de este ha elalszik nem gond. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem, nem Te voltál! :D

Miért nem?! Ha nem vettél fel nem mindegy? :D :D

Azért, mert a Lánykámtól napközben nem tudok folyamatosan, összefüggően beszélgetni valakivel a neten vagy félórát, de este ha elalszik nem gond. :)

hm végülis jó döntés, nincs attólrosszabb, mint mikor ülök, és várom a választ egy egyszerű kérdésre órákig :D

am mikor az astra kijött ilyen szinten voltak az emberek:

http://www.youtube.com/watch?v=8DYXt1V9Ew4

:D

Link to comment
Megosztás:

Kár ezen futattni magad Novy!Az F astra elöregedett tipus,nincs mit ezen szégyelni,ha azt vesszük az E kadett ráncfelvarrott verziója és azért azt nem ma tervezték.

Egy mai autóhoz képest gatya a futóműve stb stb,de hát ezen nem kell csodálkozni,azóta sokat fejlődött az autógyártás is.

Az már más tészta,hogy sajnos rossz irányba is: fogyasztói társadalom->cserélj autót 3év után->ne használd tovább,nincs benne anyag,gyerekbetegségek,magas szervízigény stb.

Link to comment
Megosztás:

Kár ezen futattni magad Novy!Az F astra elöregedett tipus,nincs mit ezen szégyelni,ha azt vesszük az E kadett ráncfelvarrott verziója és azért azt nem ma tervezték.

Egy mai autóhoz képest gatya a futóműve stb stb,de hát ezen nem kell csodálkozni,azóta sokat fejlődött az autógyártás is.

Az már más tészta,hogy sajnos rossz irányba is: fogyasztói társadalom->cserélj autót 3év után->ne használd tovább,nincs benne anyag,gyerekbetegségek,magas szervízigény stb.

persze persze ezzeltisztában vagyok, nem is ezzel van a bajom.

többször is leírtam már, hogy azt sose soroljákfel, hogy az F milyen autók riválisa volt a magakorában.

én ezen nem bírok lenyugodni, hogy azt a 17évet mindig kifelejtik a történetből, amikor megjelentek.

Link to comment
Megosztás:

persze persze ezzeltisztában vagyok, nem is ezzel van a bajom.

többször is leírtam már, hogy azt sose soroljákfel, hogy az F milyen autók riválisa volt a magakorában.

én ezen nem bírok lenyugodni, hogy azt a 17évet mindig kifelejtik a történetből, amikor megjelentek.

Nekem is az a bajom, hogy a mostani autókat hasónlítják össze a 17-20 évvel ezelött gyártottakal :D

Szánalmas p*csök az ilyenek!

Link to comment
Megosztás:

Hát a Prodigy alapból más stílust öltött akkoriban mint a többiek, és ezért volt jó.

Hát nem "jajj de jó a vattacukor, salllallallaóóó, süssünk palacsintát, sálálálááááá..." volt az tuti... :D

nagylol_www.kepfeltoltes.hu_.gif

lassan valami diliduót alakíthatunk Novyval :D :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

:D Jó akkor mondok egy (férfiak számára) lelombozó dolgot: van egy 2 és fél éves kislányom...

Egy kislány! :) Nekem 3 darab van. :D

Figyeljetek már ide következő a kérdés.:

Eddíg mindíg túlfújtam a gumikat spórolás miatt, ugye kisebb gördülési ellenállás meg hasonlók, ha jól rémlik elöl 2.0 hátul üresen 1.8 terhelten 2 bár a gyári adat. Én meg egységesen 2.3-2.4-re nyomattam őket, bár az Uixosok 2.5-nek mérték. Namost egyrészt nem sok értelmét látom a spórolásnak mert ugye nagyrészt rövidtávozok felesben etanollal, másrészt meg ritka az a hét amikor nincs tiltásom, úgyhogy nem sok értelme van a guminyomással spórolni. Most meg valaki a fülembe tette a bogarat, hogy mi a szart játszok a gumival, majd egyszer emiatt fogok elcsapni valakit, mert pont azzal a fél méterrel tudok később megállni a pattogós gumik miatt. Ennyire befolyásolná az a 2-3 tized bár különbség a fékutat, tapadást stb? Na?

Link to comment
Megosztás:

Egy kislány! :D Nekem 3 darab van. :)

Figyeljetek már ide következő a kérdés.:

Eddíg mindíg túlfújtam a gumikat spórolás miatt, ugye kisebb gördülési ellenállás meg hasonlók, ha jól rémlik elöl 2.0 hátul üresen 1.8 terhelten 2 bár a gyári adat. Én meg egységesen 2.3-2.4-re nyomattam őket, bár az Uixosok 2.5-nek mérték. Namost egyrészt nem sok értelmét látom a spórolásnak mert ugye nagyrészt rövidtávozok felesben etanollal, másrészt meg ritka az a hét amikor nincs tiltásom, úgyhogy nem sok értelme van a guminyomással spórolni. Most meg valaki a fülembe tette a bogarat, hogy mi a szart játszok a gumival, majd egyszer emiatt fogok elcsapni valakit, mert pont azzal a fél méterrel tudok később megállni a pattogós gumik miatt. Ennyire befolyásolná az a 2-3 tized bár különbség a fékutat, tapadást stb? Na?

ja

ha kemény a gumi kevésbé rogyan be fekezéskor, ígykiseb a apadás

ettől függelenül én is 2.4el járok

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.