Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mondta valaki hogy jobb? :D

azthittem, de ha nem akkor megnyugodtam :D

Ez az ő szubjetkív véleménye.

Mondjuk lehetne az a téma inkább tán, hogy igazán szimpatikusnak találta az új tipust :D

de az F ek se annyira szarok :D I vagy J meg még egy kicsit odébb van, hogy olyannal járjak :D

Csak vicc vót :D

dehogy vót vicc :D

" nem hiszek már az ilyen netes szerelmekben, de az msnes marcsi..." :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem illik ide egyébként,max 90-es évek eleji autók. :)

Mert így 2001-es autókat is lehetne hasonlítgatni F Astrához,az meg majd 10 év. :D

Igyekeztem olyanokat válogatni amiket legalább 4-5 évig az Astrával egyszerre forgalmaztak.

De ott van pl a Civic. Abból gyakorlatilag lement 2 generáció az F Astra alatt. Sőt, a 4-es Golf is megjelent már. Szal nem egyszerű, de igyekeztem következetes lenni. :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem illik ide egyébként,max 90-es évek eleji autók. :D

Mert így 2001-es autókat is lehetne hasonlítgatni F Astrához,az meg majd 10 év.:D

ráfogható, hogy odaillik... bár ha a tervezési időt is nézzük.. na de mindegy fogjuk rá kategória.

Nem kéne, személyed elleni támadásnak felfogni a cikket :D

Én drukkolok neked, hogy tudjál este aludni azért még :) :D

hát tuti nem fogok jót álmodni ezekután :D

Igyekeztem olyanokat válogatni amiket legalább 4-5 évig az Astrával egyszerre forgalmaztak.

De ott van pl a Civic. Abból gyakorlatilag lement 2 generáció az F Astra alatt. Sőt, a 4-es Golf is megjelent már. Szal nem egyszerű, de igyekeztem következetes lenni. :D

a civic :D

sokadik kiadás is ronda belül.

4es golfnak már nemrosszak az anyagai, de ha haveromnak sikerül megvenni az álomautóját, majd közelebbről is megvizslatom.

Link to comment
Megosztás:

Sanci te ismered Mayát :D

32 :P

Jaja :D no komment.. ;) :D ;)

:D Jó akkor mondok egy (férfiak számára) lelombozó dolgot: van egy 2 és fél éves kislányom...

Max egy fiatal legénynek lelombozó a dolog, az olyasvalakiknek mint pl én szikrát sem az, lassan én is megérem, hogy apa leszek -bár az még odébb van.. :D

neki meg egy kisfia és kislánya... ő nemtom hányévesek, de kb 6-7 évesek és mégis mégis...

Öö, akkor most mi is a célzás tárgya? :D Asszem elvesztettem idő közben a fonalat... :D

Zámbó Jimmyt hallgatva kissé "képtelen" lettem.. :)

Link to comment
Megosztás:

Hát nem. Nem vagyok karrierista, későn szülök fajta, csak így alakult.

Szerintem a többi ezzel kapcsolatosat majd este msn-en, mert Hening nem lesz oda a gyönyörtől. :D

Hening maga a gyönyör :D nemám komolyan venni Heningbá :D

am sztem nem vagyunk partnerek msnen... :)

Link to comment
Megosztás:

Jaja :D no komment.. :P :D :D

Max egy fiatal legénynek lelombozó a dolog, az olyasvalakiknek mint pl én szikrát sem az, lassan én is megérem, hogy apa leszek -bár az még odébb van.. :D

Öö, akkor mist mi is a célzás tárgya? :D Asszem elvesztettem idő közben a fonalat... :)

Zámbó Jimmyt hallgatva kissé "képtelen" lettem.. :D

kb az a lényeg, amire az első hszre reagáltál :D

am még csináltok pár fürdőszobásat, azt csakbesikerül... ááá hülye vagyok, úgy aligha ;)

Link to comment
Megosztás:

ráfogható, hogy odaillik... bár ha a tervezési időt is nézzük.. na de mindegy fogjuk rá kategória.

hát tuti nem fogok jót álmodni ezekután :)

a civic :D

sokadik kiadás is ronda belül.

4es golfnak már nemrosszak az anyagai, de ha haveromnak sikerül megvenni az álomautóját, majd közelebbről is megvizslatom.

A 4-es golfnak a padlólemeze van elbaszarintva, ugyanis a hátsó hely viccesen kicsi. Az ezzel egy padlólemezre épülő autók (Bora, Octavia, Leon, Toledo...stb) hátul használhatatlanok. Ha beülsz hátra a térded kijön a sofőr mellkasán.

Link to comment
Megosztás:

hát tuti nem fogok jót álmodni ezekután :D

4es golfnak már nemrosszak az anyagai, de..

Te meg az alvás... :D :D :D

Aham, rohadozó csomiajtó kilincs... :P Pl ott a kollégámé, akkor is kócmócpócvágen... :P

Akinek jobban tetszik az a túlletisztított merev belső vegyen olyant azt élvezze.. :D :P nekem pont baba az astra caravan.. :D ;) :(

kb az a lényeg, amire az első hszre reagáltál ;)

am még csináltok pár fürdőszobásat, azt csakbesikerül... ááá hülye vagyok, úgy aligha :D

Hát ja :) nem volt gyenge az a csobbanás... :D :D ;) :P

Link to comment
Megosztás:

ma voltunk temetőbe, és miskolcon lassítottam, hogy az ipari vágányoknál kresz szerint haladjak, még ha nem járt ott vonat 10 éve se, akkor is, ezt belémnevelték, mivel vizsgakör volt.

egy ifjú hölgy(nem szívózás csajok, de tényleg az volt) úgy gondolta, hogy megmutatja nekem a tuti kitette az indexet, és odaverte neki(persze a sineken pont), megelőzött.

egyébként is megtehette volna nyilt utcán is, mert egy 15évvel fiatalabb tervezésű autó volt, de hogy mire ment vele?

arra, hogy a lámpánál átintegettem neki, mivel ő ott állt, és kezdte csúsztatni a kuplungot, én meg 50el továbbsuhantam :D

Link to comment
Megosztás:

A 4-es golfnak a padlólemeze van elbaszarintva, ugyanis a hátsó hely viccesen kicsi. Az ezzel egy padlólemezre épülő autók (Bora, Octavia, Leon, Toledo...stb) hátul használhatatlanok. Ha beülsz hátra a térded kijön a sofőr mellkasán.

ahj kössz

olyan jót fogok ennek az olvasása után aludni már este hogy ihaj ;)

de tényleg szűkek, sőt még egyes nagyobb nevű autós ujságírók a phaeton (ha jól írom) hátsó terét is kicisnek találták.

Te meg az alvás... :D :D :D

Aham, rohadozó csomiajtó kilincs... :D Pl ott a kollégámé, akkor is kócmócpócvágen... :(

Akinek jobban tetszik az a túlletisztított merev belső vegyen olyant azt élvezze.. :D :P nekem pont baba az astra caravan.. :D :D ;)

Hát ja :) nem volt gyenge az a csobbanás... :D :D ;) :P

ja igen ez a tulzottan letisztult fomavilág nem tetszik nekem a G be se

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.