Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hol van ez a jáccótéééér? :) Valami felpiszkálta a fantáziámat.. :D

Neked annyira nincs messze. :D Debrecen. A Csendes utcába kellett menni, a srácért, és onnan egy pár saroknyira van a tér, de azt nemtudom hogy hol van, csak mentem a TD caravan után :D

PÜ.-ben dobok elérhetőséget ha érdekel :D

Link to comment
Megosztás:

Neked annyira nincs messze. :D Debrecen. A Csendes utcába kellett menni, a srácért, és onnan egy pár saroknyira van a tér, de azt nemtudom hogy hol van, csak mentem a TD caravan után :)

PÜ.-ben dobok elérhetőséget ha érdekel :D

Érdekel biza :D

Link to comment
Megosztás:

Mi szimpatikus ? :D

Ha tőlem kérdezted akkor úgy láttam van ott pár igen jó állapotú acélfelni :D a "khm" tele van, hogy nem találok 1 "khm" kupakot az alufelnimbe :D (bocs, van boltban de nem adok érte majd 6 darab ezrest :) ).

Link to comment
Megosztás:

elolvastam ezt az I astrás leírást...

egyet nem értek....

miértfikázzák az F astrát a következővel:

sivár formátlan műszerfal, nagy üres terekkel...

szép az I astra műszerfala, de az anyós ülés alatt mi az a nagy gyúródeszka, ha nem sivár tér, vagy felület??

és a váltókar...

nemtom, nekem bemegy rendesen a helyére, megvannak a fokozatok stb.

biztos nem ült még renaultban :D

Link to comment
Megosztás:

elolvastam ezt az I astrás leírást...

egyet nem értek....

miértfikázzák az F astrát a következővel:

sivár formátlan műszerfal, nagy üres terekkel...

szép az I astra műszerfala, de az anyós ülés alatt mi az a nagy gyúródeszka, ha nem sivár tér, vagy felület??

és a váltókar...

nemtom, nekem bemegy rendesen a helyére, megvannak a fokozatok stb.

biztos nem ült még renaultban :D

Azért aki ült japánban,az tudja,hogy az F astra váltórudazata egy fos.Ez igaz a G-re is.

Másfelöl szép az I astra,de majd meglátjuk mennyire lesz megbízható járgány.

A H astra is sok gyerekbetegséggel küzdött.

Link to comment
Megosztás:

Azért aki ült japánban,az tudja,hogy az F astra váltórudazata egy fos.Ez igaz a G-re is.

Másfelöl szép az I astra,de majd meglátjuk mennyire lesz megbízható járgány.

A H astra is sok gyerekbetegséggel küzdött.

lehet hogya japánokétól szarabb, de alfa, renault, fiat sszerintem jobb, nekem legalábbis pontosabb, mint azok amiket felsoroltam.

Link to comment
Megosztás:

Ugye nem egy kupak hiánya miatt akarod lecserélni az alufelniket acélra ? :D

Áá, nem :D leszedtem inkább az összeset mielőtt a többit is elhagyom.

Csak borzalmas pocsék az a nagy lyuk ami ott tátong anélkül a vacak nélkül... :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

jéé, felnikupakom is van éládó :D jó h szólsz :D

Na akkó sürgönyösen (na jó, annyira azért ne :D) keríccsé nekem a raktáradból vagy 1 ugyanez fajtát vagy 4 hasonlót (de szííípet ám...) :D Ja! És valami baráti áron mert csóró fizetésnélküli vagyok... :D :)

www.tvn.hu_9dee8ab1780f55460d319e0ca4821a76.jpg

P.Ü.-ben várom a fotó(ka)t árajánlattal :D vagy msnen- sanci.nagy80@gmail.com

Link to comment
Megosztás:

Úgy irták, hogy csak fontolgatják az "i" betű átugrását, nehogy római 1-esnek(I) nézzék...de egyenlőre még "ilona".

Novy, a sivárságot szerinem főleg a "H"-ra gondolta a szerző... :D

ez tény, nem fontolgatás :)

"I helyett Astra J

Meglepődve tapasztaltuk, hogy az Opel a H után következő I helyett következetesen J Astraként emlegeti az új modellt. Az ugrás elsődleges oka az I összekeverhetősége a római egyessel, de a német ABC tizedik betűje mellett más érv is akad. Az Opel szerint kompakt autóik 10. generációja az új Astra, ha beleszámítjuk az 1936-ban bemutatott első Kadettet is, amelyet nem Kadett A-nak, hanem simán Kadettnek neveztek." vezess.hu

http://www.opel-infos.de/modelle/astra_j5t.html

Link to comment
Megosztás:

Úgy irták, hogy csak fontolgatják az "i" betű átugrását, nehogy római 1-esnek(I) nézzék...de egyenlőre még "ilona".

Novy, a sivárságot szerinem főleg a "H"-ra gondolta a szerző... :D

pártatlan ######kalap szerzők mind.

http://kepek.origo.hu/galleriesdisplay/gdi...&rovat=auto

http://kepek.origo.hu/galleriesdisplay/gdi...&rovat=auto

http://kepek.origo.hu/galleriesdisplay/gdi...&rovat=auto

Link to comment
Megosztás:

Na akkó sürgönyösen (na jó, annyira azért ne :D) keríccsé nekem a raktáradból vagy 1 ugyanez fajtát vagy 4 hasonlót (de szííípet ám...) :D Ja! És valami baráti áron mert csóró fizetésnélküli vagyok... :D :)

P.Ü.-ben várom a fotó(ka)t árajánlattal :D vagy msnen- sanci.nagy80@gmail.com

Ez 14es felni ?

Link to comment
Megosztás:

elolvastam ezt az I astrás leírást...

egyet nem értek....

miértfikázzák az F astrát a következővel:

sivár formátlan műszerfal, nagy üres terekkel...

szép az I astra műszerfala, de az anyós ülés alatt mi az a nagy gyúródeszka, ha nem sivár tér, vagy felület??

és a váltókar...

nemtom, nekem bemegy rendesen a helyére, megvannak a fokozatok stb.

biztos nem ült még renaultban :D

Az F Astra műszerfala valóban nem fantáziadús, de akkoriban egyik sem volt az. Egyetlen jó dolog van benne, az anyaga. Ami azért egy japánban nincs meg, olcsó műanyagok vannak azokban.

Link to comment
Megosztás:

Pedig a caravannak vannak komoly előnyei a sedan-nal szemben :D :D

Például, hogy dönthető a hátsó ülés? :D :)

Nincs semmi bajom a caravannal, de nem szeressem, hogy kanyarban is hosszúként viselkedik és azt sem amikor a csomagok (esetenként egy 14 kg görögdinnye) önálló életet élnek. Végül is az elsőt meg lehet szokni, a másodikra pedig rekesz vagy kosár formájában megoldást lehet találni.

De azért döntöttem a sedan mellett, mert Édesapám cuccolós fajta (hozzunk terményt a galamboknak, vigyük ki a fűkaszát a telekre...) és félek ha caravánunk lenne a lehetőségtől megrészegülve kitalálna még valamit. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.