Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

kpm sárga az igazi

Ott a pont :)

Most, hogy így mondod van 2 liter belőle, fényezésjavítás helyett inkább átfújatom az egészet. Kérdés, hogy elég-e annyi az egész kasznira? :D

Tetszik a hozzáértés, a kreatív problémamegoldás stb.

Na, jó nem akarok udvarolni. :P

Hááát, kreativitásból van bőven, főleg Novynak.. :D :D :D

Deee, csak nyugodtan.. ;) :D

Egyébként üdv felénk! wave.gif

ma forró napom van

legalábbis az este

Emléxel arra a mekis-reggelis reklámra? :D Na kb én is úgy jártam vagy 4 éve, beállítottam az átfolyós kazánt zuhanymelegre, hetekig a kutya sem nyúlt hozzá aztán jött valami házibuliszerű főzőcskézés megizé. Valakinek kevés volt a kb 40-50 fokos víz mosogatni, én meg akkor jöttem melóból haza. Persze se szó se beszéd én meg aláugrottam, széttéptem a függönyt, lezúztam a polcot, ordítottam mint a sakál és végül szerencsémre a szennyestartót követve a padlón kötöttem ki... :D

Link to comment
Megosztás:

BLITZ pl nekem így közelebb van.

hogy Debrecenben van most már

de!!

Balcsinak jobban örülnék, az lenne az igazi, egy ilyen sátorozós kempingelős hétvégéhez elengedhetetlen egy tó... Debrecenben ez meg ugye nincs, ha jól tudom.

Hány tavat mondjak? :D Vegyél már elő egy részletesebb térképet -akár neten is megnézheted :D van pár tavacska biza csak hát a pecások nem nagyon tűrik meg a bulizós népet :D bár lehet kulturált módon is bulizni, nem motort-kipuffot bömböltetve.. :D :D

Mondjuk nekem ez a legutóbbi blicc-kemping inkább az amcsi pités zenetáborra emlékeztetett :) erdő, izé, hozé... :D

Link to comment
Megosztás:

Hány tavat mondjak? :D Vegyél már elő egy részletesebb térképet -akár neten is megnézheted ;) van pár tavacska biza csak hát a pecások nem nagyon tűrik meg a bulizós népet ;) bár lehet kulturált módon is bulizni, nem motort-kipuffot bömböltetve.. :D :P

Mondjuk nekem ez a legutóbbi blicc-kemping inkább az amcsi pités zenetáborra emlékeztetett :) erdő, izé, hozé... :D

na ez az a kempingben nem volt tó.

Már megint. :D Ez most "csak" 9 oldal volt, de azééééééééé" ez is sok. Pláne, hogy ennyi marhaságot kell olvasni. :D

Regnap elfelejtettem a nagy mérgelődésem közepette: Purpi, Dita üdv néktek. :D

asszittem ez az egyéb csevegés, és bezony volt szó autókról is :P

de ha nem jó, akkor nyitni kéne egy chat topikot, vagy ha úgy tetszik,egy OFF topik, és akkornem lesz telecsevegve az egyéb ;)

"Töröl" :( :D

:D

dehogy kell

Link to comment
Megosztás:

a kempingben nem volt tó.

asszittem ez az egyéb csevegés de ha nem jó, akkor nyitni kéne egy chat topikot, vagy ha úgy tetszik,egy OFF topik, és akkor nem lesz telecsevegve az egyéb :D

Ott nem csak a szomszédban.. :D

Én már felvetettem régebben de leszavaztak... :D :D

Végülis ha úgy nézzük okés mivel ez egy technikai fórum lenne. :)

Link to comment
Megosztás:

"Töröl" :D :D

:D

Kéne, de az is rengeteg meló lenne. :)

...

asszittem ez az egyéb csevegés, és bezony volt szó autókról is :D

de ha nem jó, akkor nyitni kéne egy chat topikot, vagy ha úgy tetszik,egy OFF topik, és akkornem lesz telecsevegve az egyéb :D

dehogy kell

Nem kell semmiféle chat topic, azért van az egyéb. Viszont nektek is meg kéne gondolni, hogy mit "vettek a papírra". :D

Link to comment
Megosztás:

és a szomszédba miképpen lehet átmenni?

ez az sokmindent leszavaznak, aztán jön a duma, hogy sok a duma.

Átmész a kemping felé vezető út túloldalára, 1-200 méter és ott a Vekeri taw.. :D

Khm, no comment :D ez már nem rám tartozik :D nem mintha kaptam volna kulcsot üres kamrához... :) :D

Link to comment
Megosztás:

Kéne, de az is rengeteg meló lenne. :D

Nem kell semmiféle chat topic, azért van az egyéb. Viszont nektek is meg kéne gondolni, hogy mit "vettek a papírra". :)

de am ezt bírom.

mindenkinek van hozzászólása az összes hülyeséghez, amit bárki felvet...

de leginkább 3 embernek van érte szólva...

többnyire :D

Link to comment
Megosztás:

Már megint. :D Ez most "csak" 9 oldal volt, de azééééééééé" ez is sok. Pláne, hogy ennyi marhaságot kell olvasni. :D

Regnap elfelejtettem a nagy mérgelődésem közepette: Purpi, Dita üdv néktek. :D

Bocs Hening! :D

Most rövid időn belül ketten is jöttünk újak, mégpedig nőböl. Ez keltett egy kis feltűnést, de biztos vagyok benne, hogy pár nap alatt elmúlik a nagy érdeklődés és visszaáll minden a "régi kerékvágásba".

Köszönjük Neked is az üdvözlést (persze Sancinak is)! :)

Link to comment
Megosztás:

Megneveztem bárkit is? Az én hsz-m minden "elkövetőre" vonatkozott.

Kijjazamocsok?? :) Sose láttam de elkapom ha elém kerül :D

De igaz, megint elborultunk egy "kicsit".

Dita! megnyugtatlak mi alapjáraton ilyen vagyunk, nem kell hozzá feltétlen nő :D (bár a 15, és a 9 oldal azé' rekord szerintem :D )

Link to comment
Megosztás:

Kijjazamocsok?? :D Sose láttam de elkapom ha elém kerül :D

De igaz, megint elborultunk egy "kicsit".

Dita! megnyugtatlak mi alapjáraton ilyen vagyunk, nem kell hozzá feltétlen nő :D (bár a 15, és a 9 oldal azé' rekord szerintem :D )

Mennyit tesz egy kis "vérfrissités"! :)

Behoztátok/-tuk a nyári lemaradást. :D

Link to comment
Megosztás:

Bocs Hening! :D

Most rövid időn belül ketten is jöttünk újak, mégpedig nőböl. Ez keltett egy kis feltűnést, de biztos vagyok benne, hogy pár nap alatt elmúlik a nagy érdeklődés és visszaáll minden a "régi kerékvágásba".

Köszönjük Neked is az üdvözlést (persze Sancinak is)! :)

Nem újkeletű a dolog sajnos, uh ne vedd magadra. :D

Kijjazamocsok?? :D Sose láttam de elkapom ha elém kerül :D

De igaz, megint elborultunk egy "kicsit".

Dita! megnyugtatlak mi alapjáraton ilyen vagyunk, nem kell hozzá feltétlen nő :D (bár a 15, és a 9 oldal azé' rekord szerintem :D )

Azt nem értem, hogy meg van az msn-etek egymásnak. Miért nem ott intézitek az ilyet? :D

Link to comment
Megosztás:

de am ezt bírom.

mindenkinek van hozzászólása az összes hülyeséghez, amit bárki felvet...

de leginkább 3 embernek van érte szólva...

többnyire :D

Szorul a hurok Novy? :D

Nem újkeletű a dolog sajnos, uh ne vedd magadra. :D

Azt nem értem, hogy meg van az msn-etek egymásnak. Miért nem ott intézitek az ilyet? :)

Most hogy szóbahoztad, az enyém valamiért nem működik. Frissített, azóta nem jó.

Link to comment
Megosztás:

Nem újkeletű a dolog sajnos, uh ne vedd magadra. :D

Azt nem értem, hogy meg van az msn-etek egymásnak. Miért nem ott intézitek az ilyet? :D

mert mindenkinek nincs meg :D és ha egyszer valaki beszól egy olyat amire nem lehet nem visszaszólni akkor már van kettő, amit ha olvas egy harmadik valaki, akkor ő is beleszól, és így a végére már mindenki rápörög arra hogy csak beleszövegel egyet az egészbe, és bumm így lesz a... szóval bocsika, ígyekszem visszafogni a Novyt, felháborító mennyit szövegel :D :D :D

:)

Link to comment
Megosztás:

mert mindenkinek nincs meg :D és ha egyszer valaki beszól egy olyat amire nem lehet nem visszaszólni akkor már van kettő, amit ha olvas egy harmadik valaki, akkor ő is beleszól, és így a végére már mindenki rápörög arra hogy csak beleszövegel egyet az egészbe, és bumm így lesz a... szóval bocsika, ígyekszem visszafogni a Novyt, felháborító mennyit szövegel :D :D :D

:)

Akkor nézd meg a profilját, vagy kérd el tőle.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.