Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

téged megelőző hölgyemény ... még azt nem tom belül milyen, de kívül olyasmi, cicababás:P

(rem ezt nem kapom tőle vissza :D )

am meg olyan mindegy ki milyen... nagyrészesoha setalálkozik csak egy két taggal innen...meg egyébként se társkereső

Ezt szomorúan hallom, gondoltam néha összefuttok egy Opeltalálkozón.

Egyetértek, nem társkereső. :D Bár nem hittem volna, hogy ezt pont Tőled "hallom" majd! :D :D Pár nappal ezelött is olvastalak ám Titeket! :)

Link to comment
Megosztás:

Ezt szomorúan hallom, gondoltam néha összefuttok egy Opeltalálkozón.

Egyetértek, nem társkereső. :D Bár nem hittem volna, hogy ezt pont Tőled "hallom" majd! :D :D Pár nappal ezelött is olvastalak ám Titeket! :D

kakskodás csak :)

de szoktak lenni opel talik, de pl pestiekkel nem igazán találkozom.

kedettosokkal találkoztam már

de a borsodiaknak messze van pest, a pestieknek messze van borsod szóval...

egyébként Tokajban találkoztunk már Lalee Sanci és én.

na meg ugye van az évenkénti Blitz

oda járnak a legtöbben.

Link to comment
Megosztás:

kakskodás csak :D

de szoktak lenni opel talik, de pl pestiekkel nem igzán találkozom.

kedettosokkal találkoztam már

de a borsodiaknak messze van pest, apestieknek messze van borsod szóval...

egyébként Tokajban találkoztunk már Lalee Sanci és én.

na meg ugye van az évenkénti Blitz

oda járnak a legtöbben.

Az azért jó mert mindenkinek messze van :D :D

amúgy télleg, valami tali nincs kilátásban mostanság? :) Most hogy végre kiköltözktek az autómból, használhatom akkor amikor akarom, arra amerre akarom :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt szomorúan hallom, gondoltam néha összefuttok egy Opeltalálkozón.

Egyetértek, nem társkereső. :D Bár nem hittem volna, hogy ezt pont Tőled "hallom" majd! :D :D Pár nappal ezelött is olvastalak ám Titeket! :)

Ott a pont.

Amúgy azért vannak páran akik hetente találkoznak Pesten pl a Lurdy háznál. Meg ott vannak a nagy talik is, szóval a lehetőség adott. :D

Link to comment
Megosztás:

dávid

én ráérek minden nap

gyere le és talizzunk :D

BLITZ pl nekem így közelebb van.

hogy Debrecenben van most már

de!!

Balcsinak jobban örülnék, az lenne az igazi, egy ilyen sátorozós kempingelős hétvégéhez elengedhetetlen egy tó... Debrecenben ez meg ugye nincs, ha jól tudom.

Link to comment
Megosztás:

Szeretném kérni a tisztelt felhasználokat, hogy a nyelvület és a szemeiket tolják vissza a helyükre, ezek nem a monitor takarítás eszközei, van ennél jobb alkalmatosság erre a célra!

Üdv lányok a forumon! :)

:D

Köszönöm szépen, Purpi/Anita nevében is! Nagyon aranyosak vagytok! :D

Link to comment
Megosztás:

dávid

én ráérek minden nap

gyere le és talizzunk :)

BLITZ pl nekem így közelebb van.

hogy Debrecenben van most már

de!!

Balcsinak jobban örülnék, az lenne az igazi, egy ilyen sátorozós kempingelős hétvégéhez elengedhetetlen egy tó... Debrecenben ez meg ugye nincs, ha jól tudom.

Ha még most megnyitod a kerti csapot, jövő nyárra szerintem meglesz :D :D Amúgy mennék is, csak költözzél egy 200 km-t ebbe az irányba :D

Link to comment
Megosztás:

Ha még most megnyitod a kerti csapot, jövő nyárra szerintem meglesz :D ;) Amúgy mennék is, csak költözzél egy 200 km-t ebbe az irányba :D

ja de és akkor te csak 50kmet gurulsz mi? :D

Annyit írsz, nehéz követni :D

Miről van szó ? :)

a lámpádról érdeklődtem, de mások megoldották helyetted.

meg valaki mondja már meg, miért nem látom a hszek azon részét, amiben át kell írni pl a img- url re stb?? :D

dávidka csak nem purpit nézegeted az adatlapomon keresztül vipen? :D

Link to comment
Megosztás:

téged megelőző hölgyemény ... még azt nem tom belül milyen, de kívül olyasmi, cicababás:P

(rem ezt nem kapom tőle vissza :D )

am meg olyan mindegy ki milyen... nagyrészesoha setalálkozik csak egy két taggal innen...meg egyébként se társkereső

Hátőő, aki nem akar, az nem is fog találkozni. :D

Ezt szomorúan hallom, gondoltam néha összefuttok egy Opeltalálkozón.

Egyetértek, nem társkereső. :D Bár nem hittem volna, hogy ezt pont Tőled "hallom" majd! :D :D Pár nappal ezelött is olvastalak ám Titeket! :D

Vannak minitalik is. Pl én Győrbe szoktam feljárni alkalmanként találkozni néhány kartárssal. :D Mondjuk mostanában hanyagolom... :)

Link to comment
Megosztás:

De akkor megkaptad a választ nemde ? :D

Nem értem mit írsz :)

amikor válaszolok egy hszre amiben pl kép van

na nekemnem az jelenik meg hogy[ img ] .....jpg...[ /url ] hanem maga a kép, és nem tudom így átírni url re pl, vagy a linkenek se a kódos része jelenik meg, hanem pl amit előbb te linkeltél csak annyi hogy PÁFF és azt se tudom szerkeszteni.

Link to comment
Megosztás:

amikor válaszolok egy hszre amiben pl kép van

na nekemnem az jelenik meg hogy[ img ] .....jpg...[ /url ] hanem maga a kép, és nem tudom így átírni url re pl, vagy a linkenek se a kódos része jelenik meg, hanem pl amit előbb te linkeltél csak annyi hogy PÁFF és azt se tudom szerkeszteni.

Az idézett szövegben a kép látszik ? :D Hogy ?

Jó, amúgy ez az oldal :)

epic-fail-wifi-fail.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.