Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mielött tele lesz újabb 15 oldal...

Sziasztok! (bocs, ez lemaradt)

Az ABC felsorolása elött, megsúgom, hogy Editnek hívnak (már akit érdekel). :D

Köszönöm az üdvözléseket! :D Jól esett!

Akkor már nem kell kitalálni :) most azt találjuk ki milyen autód van :D

Link to comment
Megosztás:

Kicsit oldhatnád a "Férfiak egymás közt..." jelleget, hátha tanulnánk a női szemszögből látott dolgokat is :rolleyes:Pl.: LED-et bírod? :D

Például a plüssmackókról a kalaptartón? :) (Nincs is ilyenem. :D )

Elsősorban a praktikus dolgok fontosabbak a számomra, de tetszik, ha egy autó különleges.

Bírom a ledeket ha nem viszik túlzásba, de egy szép felnin hamarabb megakad a szemem.

Link to comment
Megosztás:

Például a plüssmackókról a kalaptartón? :) (Nincs is ilyenem. :D )

Elsősorban a praktikus dolgok fontosabbak a számomra, de tetszik, ha egy autó különleges.

Bírom a ledeket ha nem viszik túlzásba, de egy szép felnin hamarabb megakad a szemem.

Akkor jó, nem is a kék ablakspricnikre, meg a villogó szelepsapikra gondoltam :D :D

Link to comment
Megosztás:

Például a plüssmackókról a kalaptartón? :) (Nincs is ilyenem. :D )

Elsősorban a praktikus dolgok fontosabbak a számomra, de tetszik, ha egy autó különleges.

Bírom a ledeket ha nem viszik túlzásba, de egy szép felnin hamarabb megakad a szemem.

nekem meg van :D

egy hátul, bár az kicsit megunta a lógást, és elugrándozott, meg kell keresni, és szépen visszatenni a helyére, meg egy kis hófehér valamim vana tükrön, ha meglátod biztos kell neked is :D

ledezéssel Dáwid és jómagam vagyunk a leginkább megbetegítve :D

Link to comment
Megosztás:

ma forró napom van

legalábbis az este

előbb fújni kellett a kaját, mert forró volt... most meg megengedtem a fürdővizt, de hideget nem engedtem hozzá...

aztán lendületből, mint az astrások nagyrésze beléptem akádba mind a két lábammal...

hát egyből kigubbaszkodtam a kád szélére...

igen sütött :D

végülis zuhannyal enyhítettem rajta, és sikeresen megfürödtem borotválkoztam.. csak kicsit piros voltam egy darabig :)

Link to comment
Megosztás:

Pink? Vagy milyen?

Igen, és képzeld belül lila műszőr üléshuzat is van. Tök cuki! :D :D

Pezsgőmetál.

Egyébként nem akarlak elkeseríteni Titeket, de szerintem az a nőnemű lény aki "betéved" ide és marad is, nem az a rózsaszínű, nyuszitípus.

Bocsi, ha csalódást okoztam! :) :D

Link to comment
Megosztás:

Igen, és képzeld belül lila műszőr üléshuzat is van. Tök cuki! :D :D

Pezsgőmetál.

Egyébként nem akarlak elkeseríteni Titeket, de szerintem az a nőnemű lény aki "betéved" ide és marad is, nem az a rózsaszínű, nyuszitípus.

Bocsi, ha csalódást okoztam! :) :D

Tudom ám...csak piszkálódós típus vagyok. :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Igen, és képzeld belül lila műszőr üléshuzat is van. Tök cuki! :D :D

Pezsgőmetál.

Egyébként nem akarlak elkeseríteni Titeket, de szerintem az a nőnemű lény aki "betéved" ide és marad is, nem az a rózsaszínű, nyuszitípus.

Bocsi, ha csalódást okoztam! :) :D

téged megelőző hölgyemény ... még azt nem tom belül milyen, de kívül olyasmi, cicababás:P

(rem ezt nem kapom tőle vissza :D )

am meg olyan mindegy ki milyen... nagyrészesoha setalálkozik csak egy két taggal innen...meg egyébként se társkereső

Link to comment
Megosztás:

téged megelőző hölgyemény ... még azt nem tom belül milyen, de kívül olyasmi, cicababás:P

(rem ezt nem kapom tőle vissza :) )

am meg olyan mindegy ki milyen... nagyrészesoha setalálkozik csak egy két taggal innen...meg egyébként se társkereső

ezt tegnap is le merted volna írni? :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

elpusztulni aligha, de asok C vitamin árthat is

Pedig érzésre a halálomon vagyok, de akkor nem attól :D

Tudtam hogy azt a brokkoli-levest csak szivatásból dumálják rám :D azzal akarnak eltüntetni

Igen, a szívedet túl tudja pörgetni :)

az komoly... :D mindegy, én úgyis túl vagyok lassulva ma :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.