Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hello dita üdv nálunk :)

am az az index ami a telizöldön van, az az milyen??

Sp nem szánnál meg két olyan fekete indexel, ha egyszer eszedbejut, és lesz időd megcsinálni??

jó drágán megvehető fekete index a fekete lámpához...és sztem senkinek nem gyártok semmit, mert szopás levenni a búrát....aztán én már szoptam eleget a lámpákkal :D

Link to comment
Megosztás:

jó drágán megvehető fekete index a fekete lámpához...és sztem senkinek nem gyártok semmit, mert szopás levenni a búrát....aztán én már szoptam eleget a lámpákkal :D

akkor csak két régi fehér indexxel szánj meg, majd jol leszopom magam én is velük :)

nem tecc a gyári fekete

Link to comment
Megosztás:

Nem, veled együtt már ketten vagytok két nap alatt :D végülis az már többesszám :D :D

Magamtól nem is akartam beleszólni a beszélgetésetekbe, csak jó volt olvasni. :)

Férfiak egymás közt... :D

(Nincs ebben semmi irónia!) Tetszik a hozzáértés, a kreatív problémamegoldás stb.

Na, jó nem akarok udvarolni. :D

Link to comment
Megosztás:

Magamtól nem is akartam beleszólni a beszélgetésetekbe, csak jó volt olvasni. :D

Férfiak egymás közt... :)

(Nincs ebben semmi irónia!) Tetszik a hozzáértés, a kreatív problémamegoldás stb.

Na, jó nem akarok udvarolni. :D

Kicsit oldhatnád a "Férfiak egymás közt..." jelleget, hátha tanulnánk a női szemszögből látott dolgokat is :rolleyes:Pl.: LED-et bírod? :D

Link to comment
Megosztás:

hát ennyiért danke de nein

továbbra isfennáll aprobléma, hogy nemlátom a webszrkeztős részét a hszeknek... nem tudok belejavítani, mit állítottam el??

Magamtól nem is akartam beleszólni a beszélgetésetekbe, csak jó volt olvasni. :D

Férfiak egymás közt... :)

(Nincs ebben semmi irónia!) Tetszik a hozzáértés, a kreatív problémamegoldás stb.

Na, jó nem akarok udvarolni. :D

kár :D

Mondom én....ennyire jók vagyunk. :D

az tuti :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.