Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jesszus :D ahogy elnézem nem vesztettem sokat, hogy nem volt netem kis ideig.. :D

De azidő alatt meg kiéltem a bótitunyingos hajlamaimat ;) :D :D

http://s9.images.www.tvn.hu/2009/10/24/19/...0097d8b9f6d.jpg

Ez jó. :D És ha éppen elfelejtenéd hogy mi a neved csak kiugrasz és megnézed ;) :P :D

(amúgy most tűnt fel hogy a zöld mellett a króm nem néz ki rosszul, bár én max a díszcsíkot krómosítanám. :) de úgysincs zöld autóm, úgyhogy azt sem :D )

Link to comment
Megosztás:

figyeljeek már

ha a telefonba az smsnél az üzenet központot beállítomvmi hülyeségre, akkor nem fogommegkapni az smseket, amíg vissza nem állítom?

ja nem

csak küldeni nem fogok tudni

ezzel a telefonos ajtónyitó elvetve :D

nem lehet beállítani, hogy csak hívásra vibráljon ez a meleg telefon...

ha meg kapok egy smst, hogy egyenlege.. akkor ki is nyitotta.

ez meg így nem okés.

Link to comment
Megosztás:

ja nem

csak küldeni nem fogok tudni

ezzel a telefonos ajtónyitó elvetve :)

nem lehet beállítani, hogy csak hívásra vibráljon ez a meleg telefon...

ha meg kapok egy smst, hogy egyenlege.. akkor ki is nyitotta.

ez meg így nem okés.

..meg mi van ha valami üzletkötő megszerzi a számot valahonnan és felhivja abban a reményben, hogy rábeszél egy jó biztositásra vagy hasonlóra, hm? Engem is hivnak majdnem minden hónapban valahonnan és nem tudom honnan van nekik meg a számom...vagy mondjuk néha előfordul az is hogy téves hivást kapok...

Nem megbizható házilag az ilyen rendszer, szerintem. Viszont létezik hasonló komplex lopásvédelmi rendszer GPS-el kiegészitve is amiben tényleg bármit tudsz az autóval csinálni a távolból is. Igaz, tudtommal azok is SIM kártyásak és nem ingyen van.. :D

Link to comment
Megosztás:

..meg mi van ha valami üzletkötő megszerzi a számot valahonnan és felhivja abban a reményben, hogy rábeszél egy jó biztositásra vagy hasonlóra, hm? Engem is hivnak majdnem minden hónapban valahonnan és nem tudom honnan van nekik meg a számom...vagy mondjuk néha előfordul az is hogy téves hivást kapok...

Nem megbizható házilag az ilyen rendszer, szerintem. Viszont létezik hasonló komplex lopásvédelmi rendszer GPS-el kiegészitve is amiben tényleg bármit tudsz az autóval csinálni a távolból is. Igaz, tudtommal azok is SIM kártyásak és nem ingyen van.. :D

van hívás szűrés :)

minden kalppolt már, csak az smssel nem bírtam ...

egy régi telefonnal talán megoldható lenne, ami nem tudja még az smst...

csak abban meg megtalálni az ilyen hívásszűrés funkciókat...

na mindegy majd eccer

Link to comment
Megosztás:

és most jobb :D bevallom, én ilyet sosem tennék fel az autóra :P

Jobb.. :D :D :D lehet hihetetlen a dolog de messzebbről tényleg jól néz ki :D ízlések és ficamok, kinek a papné, kinek a paplan... mf1.gif

Ez jó. ;) És ha éppen elfelejtenéd hogy mi a neved csak kiugrasz és megnézed :P ;) :D

(amúgy most tűnt fel hogy a zöld mellett a króm nem néz ki rosszul, bár én max a díszcsíkot krómosítanám.

Hülye.. :D ;)

Jah, majd ha odáig érek és a hőlégfúvómnak is olyan kedve lesz akkor eltüntetem róla a piros csíkot és repül rá a króm (csak mert nem takarja el és muszáj lesz leszedni :D ) egyébként egy barátomtól csórtam a krómcsíkos ötletet, igaz az övé pözsó-zöld de baromi jól mutat rajta.. :( :P

A csomiajtó meg feliratmentesítve lesz -úgy döntöttem, mosás közben sikerált a szivacsnak értelmesen beleakadnia az "L" betűbe és.. :) tudjátok a többit, nem adok mégegyszer x1000 pízt Opel meg Astra logora... :D

Link to comment
Megosztás:

van hívás szűrés :)

minden kalppolt már, csak az smssel nem bírtam ...

egy régi telefonnal talán megoldható lenne, ami nem tudja még az smst...

csak abban meg megtalálni az ilyen hívásszűrés funkciókat...

na mindegy majd eccer

ericcson gh197 is tudott fogadni smst, küldeni viszont nem....pedig ez igazán hőskori téglafon :D

Link to comment
Megosztás:

Jobb.. ;) :D :D lehet hihetetlen a dolog de messzebbről tényleg jól néz ki :D ízlések és ficamok, kinek a papné, kinek a paplan... mf1.gif

Hülye.. :D :D

Jah, majd ha odáig érek és a hőlégfúvómnak is olyan kedve lesz akkor eltüntetem róla a piros csíkot és repül rá a króm (csak mert nem takarja el és muszáj lesz leszedni :D ) egyébként egy barátomtól csórtam a krómcsíkos ötletet, igaz az övé pözsó-zöld de baromi jól mutat rajta.. :P :D

A csomiajtó meg feliratmentesítve lesz -úgy döntöttem, mosás közben sikerált a szivacsnak értelmesen beleakadnia az "L" betűbe és.. :) tudjátok a többit, nem adok mégegyszer x1000 pízt Opel meg Astra logora... :D

hamár eksön akkor minek paplan???? ;)

am nekem van egy gyári cdx hátsó lökim...kell belőle a kráááóóóm? :P

Link to comment
Megosztás:

van hívás szűrés :)

minden kalppolt már, csak az smssel nem bírtam ...

egy régi telefonnal talán megoldható lenne, ami nem tudja még az smst...

csak abban meg megtalálni az ilyen hívásszűrés funkciókat...

na mindegy majd eccer

A régebbi nokiák (gondolok itt pl.:3310-3330-3410-re) emlékeim szerint tudták az sms-jelzés külön kezelését. :D

Link to comment
Megosztás:

hamár eksön akkor minek paplan???? :D

am nekem van egy gyári cdx hátsó lökim...kell belőle a kráááóóóm? :D

Gáz van, nincs gáz.. :D

Köszke de vettem annyit, hogy körbe tekerhetem vele még a felniperemeket is.. :D :) :D

Link to comment
Megosztás:

Jesszus :D ahogy elnézem nem vesztettem sokat, hogy nem volt netem kis ideig.. :D

De azidő alatt meg kiéltem a bótitunyingos hajlamaimat :D :D :D

ez tartott egy hétig? :D

A régebbi nokiák (gondolok itt pl.:3310-3330-3410-re) emlékeim szerint tudták az sms-jelzés külön kezelését. :)

volt egy ericsonunk, úgy nézett ki mint az A1018 s de az asszem fogadni se tudta... de nemtuti, már nagyon régen volt.

és ezt hogy érted???

a akartam, akkor hívásra vibrált, de smsre nem?

mert egyelőre az a baj, hogy csengőhang van smsre is meg hívásra is külön, de ha hívásra vibrál, akkor smsre is vibrál, és ezt nem tudom megszüntetni.

Link to comment
Megosztás:

ez tartott egy hétig? :D

Na persze, ki sem látszódtam a melóból..épphogy a tegnapom szabad volt :D jó, hogy vannak állami ünnepek :D de attól még nincs hosszú hétvégénk.. :)

csak gondoltam a gyári mégiscsak gyári :D

Háááát, ha annyira nem férsz tőle és nekem akarod adni.. :D

Link to comment
Megosztás:

Na persze, ki sem látszódtam a melóból..épphogy a tegnapom szabad volt :) jó, hogy vannak állami ünnepek :D de attól még nincs hosszú hétvégénk.. :D

Háááát, ha annyira nem férsz tőle és nekem akarod adni.. :D

tökre elfér a másik 10lökös mellett.... (ugye Pííísta?) :D hidd el ez nem problem, én csak jószívűen felajánlottam a segítségem

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.