Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hallali

tudom hogy van erre más topic is, de inkább szeretném ha fórumos klubtag jelentkezne rá, nem a bazáros nézelődők :D

szóval megmaradt az F asztrámból (1.4 8v) egy bontatlan új levegőszűrő meg pollenszűrő, semmi extra asszem valami Armafilt gyártmány, a Lángnál vettem a nyáron mikor nagyon-nagyon akciós volt. Csak végül eladtam a gépet mielőtt jött volna az olajcsere.

Aki vállalja hogy eljön érte (BP. III ker, Békás) az jelentkezzen és odaadom.

Link to comment
Megosztás:

Nálam csak 5. :)

Ne kötözködjé a főnökkel. :D Reggel én is majdnem gyilkolni kezdtem. A kis sz.rcsimbók úgy gondolta jó poén kifordítani az ablaktörlőlapátokat hogy a fém legyen az ablak felé, és a gumi nézze az eget... :D Ha meglátom melyik köcsög volt (mondjuk sejtem... érdekesmód ha ott parkolok reggelre mindig össze van szemetelve az autó, hol pizza, holy görögsaláta maradékok...) szerintem a boltos kiscsávó aki azthiszi hogy a lakótelepen neki saját helye van... :D A bolt mellé kirakott egy 1,5 méteres gazt cserépben hogy az az ő helye... :D há' mondom hogyne, este hazajötte, feltelepítettem a minidzsungelét a bolt a lépcsőjére, azt beálltam a helyére. reggelre ki voltak fordítva az ablaktörlőim. Bátor még... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ne kötözködjé a főnökkel. :D Reggel én is majdnem gyilkolni kezdtem. A kis sz.rcsimbók úgy gondolta jó poén kifordítani az ablaktörlőlapátokat hogy a fém legyen az ablak felé, és a gumi nézze az eget... :D Ha meglátom melyik köcsög volt (mondjuk sejtem... érdekesmód ha ott parkolok reggelre mindig össze van szemetelve az autó, hol pizza, holy görögsaláta maradékok...) szerintem a boltos kiscsávó aki azthiszi hogy a lakótelepen neki saját helye van... :) A bolt mellé kirakott egy 1,5 méteres gazt cserépben hogy az az ő helye... :D há' mondom hogyne, este hazajötte, feltelepítettem a minidzsungelét a bolt a lépcsőjére, azt beálltam a helyére. reggelre ki voltak fordítva az ablaktörlőim. Bátor még... :D :D

odamenjek a fiúkkal és vásároljunk nála, pár panaszkönyvi beírással...?

Link to comment
Megosztás:

odamenjek a fiúkkal és vásároljunk nála, pár panaszkönyvi beírással...?

Áhh köszi, megmondtam a boltos csajnak hogy átadhatja a főnökének hogy a kocsimhoz senki nem nyúlhat. még csak meg sem említettem hogy az ő 1 éves megan-ján többe kerül a szélvédőcsere mint nekem. De azért érdelkes hogy ez neki nem jutott eszébe. Mindegy, majd leesik neki :D :)

Link to comment
Megosztás:

Áhh köszi, megmondtam a boltos csajnak hogy átadhatja a főnökének hogy a kocsimhoz senki nem nyúlhat. még csak meg sem említettem hogy az ő 1 éves megan-ján többe kerül a szélvédőcsere mint nekem. De azért érdelkes hogy ez neki nem jutott eszébe. Mindegy, majd leesik neki :D :D

én nem bántanám akocsiját... most utána ő is lezúzza a tiédet, az csak pénzkidobás

fejeld le azt cső :)

biztos ezt tenném, ha rajtakapnám!!!

Link to comment
Megosztás:

én nem bántanám akocsiját... most utána ő is lezúzza a tiédet, az csak pénzkidobás

fejeld le azt cső :D

biztos ezt tenném, ha rajtakapnám!!!

Nem erőszak. Rajtakapni messziről, fénykép, rendőrség...

Nem bántom én, csak azon csodálkozom hogy magától nem jut eszébe hogy mellettem parkol 2 méterre, és 3x annyiba kerül az övén minden. Ez még egy ovisnak is eszébe jut mielőtt letöri a csoporttársának a bringájáról a kulacstartót nem? :D :)

Link to comment
Megosztás:

Hazafele láttam egy Daewoo Racer-t, ami tök úgy nézett ki mint egy Kadet. :D

Mert az első daewoo racer egy az egyben cseppkadett, csak azzal a különbséggel hogy több baja van :D :D

Állítólag valamivel puhább anyagokkal tapétázták ki, meg tán kényelmesebbnek szánták, de amúgy egy E-kadett. Jah asszem 1.5-ös benzines volt belőle össz. De ha megnézed még a Nexia is a kadettra hajaz. Mennyivel jobban néz ki mint egy matiz :D :) :D

Link to comment
Megosztás:

Mert az első daewoo racer egy az egyben cseppkadett, csak azzal a különbséggel hogy több baja van :D :D

Állítólag valamivel puhább anyagokkal tapétázták ki, meg tán kényelmesebbnek szánták, de amúgy egy E-kadett. Jah asszem 1.5-ös benzines volt belőle össz. De ha megnézed még a Nexia is a kadettra hajaz. Mennyivel jobban néz ki mint egy matiz :) :D :D

Kódneve-Zafi :D Ez vajon hogyan lett? :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap szóba került az iwiw...na, most én is jelölgettem akiket kidobott a "kit ismerhetek"-re..

Csak, hogy ne legyetek meglepődve! :D

Nem voltam. Gondoltam jó hecc, és bejelölöm az ismeretségre hogy párkapcsolat :) , de aztán gondoltam hátha nem lehet kitörölni, és bonyodalmak lehetnek belőle. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nem voltam. Gondoltam jó hecc, és bejelölöm az ismeretségre hogy párkapcsolat :) , de aztán gondoltam hátha nem lehet kitörölni, és bonyodalmak lehetnek belőle. :D :D

Jól "befűtöttél" volna....őrült! :D Én oda nem is jelöltem be senkinél sem semmit.

Engem nem jelöl sose senki. :D :D :D

Mert nem is vagy reggelve, vagy miért?

Mellesleg én be vagyok reggelve több hasonló oldalon, de igazából nem látom az értelmüket ezeknek. Mostanáig nem is jelölgettem senkit sehol. Most unatkoztam, meg hát a napokban többször is benéztem oda. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.