Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kíváncsiságból csináltam egy kis összehasonlítást:

Az áldozatok balról jobbra: mezei halogen, Osram Allseason Super +30% és GE Megalight Ultra +90%

A linkek alatt az eredeti képek vannak. Nálam a megalight nyert, pedig a sárga osram dobozára külön fel van írva, hogy kifejezetten esős, ködös éjszakai útra ajánlott

Nekem is a mehalight 90 van benn. Pazar. :D

A kék izzófej miatt a búrán belül némi kék csillogás tapasztalható, de maga a fénye nagyon szép, fehér.

Link to comment
Megosztás:

Kíváncsiságból csináltam egy kis összehasonlítást:

A linkek alatt az eredeti képek vannak. Nálam a megalight nyert, pedig a sárga osram dobozára külön fel van írva, hogy kifejezetten esős, ködös éjszakai útra ajánlott

Nagyon zsír az összehasonlítás. Végre 1 nem részrehajló képsor. :D

Link to comment
Megosztás:

Kíváncsiságból csináltam egy kis összehasonlítást:

http://liftesek.extra.hu/auto/refi.jpg

Az áldozatok balról jobbra: mezei halogen, Osram Allseason Super +30% és GE Megalight Ultra +90%

A linkek alatt az eredeti képek vannak. Nálam a megalight nyert, pedig a sárga osram dobozára külön fel van írva, hogy kifejezetten esős, ködös éjszakai útra ajánlott

Nagyon zsír! Már eldöntöttem, hogy milyen lámpát veszek! Eredetileg angyalkát akartam xenonnal (de erről nincs kép, hogy világít). Az angyalkát teljes áron venném (35e). Ha valeo-t veszek, arra van 40% kedvezményem, szerintem maradok a valeo-nál kedvezménnyel ~16e lenne a 2, teszek bele Megalight Ultra +90%-os izzót és lőn, világosság! Köszi a képeket!

Elolvastam a tegnap este óta összeoffolt 5-6 oldalt. Elpocsékoltam az életembül 10 percet potyára. :D Érdekes módon amióta a lánykánk elment csicsizni megkomolyodott a társaság. :D

Ezek a nők! Mindig megbolondítják a embert! :)

Link to comment
Megosztás:

Nagyon zsír! Már eldöntöttem, hogy milyen lámpát veszek! Eredetileg angyalkát akartam xenonnal (de erről nincs kép, hogy világít). Az angyalkát teljes áron venném (35e). Ha valeo-t veszek, arra van 40% kedvezményem, szerintem maradok a valeo-nál kedvezménnyel ~16e lenne a 2, teszek bele Megalight Ultra +90%-os izzót és lőn, világosság! Köszi a képeket!

Mintha pár napja megmondtam volna a tutit. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.