Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Muti, muti!!!! :D :D

msn-en profilképnek rakta be, sajnos kicsi volt a kép...

-Bemegy egy kocsmába Móricka, Pistike, a skót, a szegény, a zsidó, a roma, Jean, az anyós, az angol, a francia, a német, az aranyhal, a jótündér, a nyuszika, a róka, a medve, a farkas, a türelmetlen kismalac, két rendőr, egy szőke egy barna, egy fekete, egy vörös hajú nő. Méregeti őket egy darabig a csapos mire megszólal: - Mi ez? Valami vicc? :) :D :D

-Két szőke beszélget: - Ma voltam terhességi teszten. - És nehezek voltak a kérdések? :D :D

Link to comment
Megosztás:

és engem szeret az Izidor ;) :P :D :D

El tudom képzelni.. :D

jóvanna! :D :D Vak azért még nem leszek! :D Van, de most már barna hajú! ;) Megunta a feketét. Jobb ez így!

Áá, jó volt az úgy is, szerintem :) na de kinek hogyan.. :D

osztán nehogy megvakujjáámáááán ;) én sem születtem vaknak.. :P :D

Link to comment
Megosztás:

nekem is jobban bejött a fekete, de már unta. :D Nem baj, lesz még ő fekete, mert az utóbbi időben kérdezgeti, mi lenne, ha megint befestené feketére! :D

Én is piszkálom az asszonyt, hogy áttrimmelem szőkére :D sőt, minden vágyam az volt, hogy szöszi feje legyen mikor esküdözünk :) de nem jött be és nem is nagyon akar az lenni mostanában... :D :D

Link to comment
Megosztás:

pedig készültem rá, tuti ugatni fog, azt elkezd nyivákolni, csoda hogy meglepett? :)

:D :D

Kutya is volt? Perverz állatok! :D

Nem! A kutya az Novy cimbije volt! :D

Én is piszkálom az asszonyt, hogy áttrimmelem szőkére :P sőt, minden vágyam az volt, hogy szöszi feje legyen mikor esküdözünk :D de nem jött be és nem is nagyon akar az lenni mostanában... :D :D

nála a szőke is felhozódott (persze nem ellenzem) ;) , mert mostanában ha festi a haját, mindig egy kicsivel világosabb színű festéket vesz. Nem tudni, milyen színt hoz a jövő! ;)

Link to comment
Megosztás:

:) :D

Nem! A kutya az Novy cimbije volt! :D

nála a szőke is felhozódott (persze nem ellenzem) :D , mert mostanában ha festi a haját, mindig egy kicsivel világosabb színű festéket vesz. Nem tudni, milyen színt hoz a jövő! :D

Én bezzeg szivatva vagyok. Hiába szőkés gyárilag, rejtegeti :D (egyszer elsütöttem hogy ha vörösíti az csak mesterséges intelligencia, de úgy a hátamra csapott hogy azthittem átmegy a gerincem a tüdőmön) marad az hogy régi kép van róla háttérképnek, ott még szőkés :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.