Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

na szóval, egyszercsak át lesz onnan rakva ide is szóval a láda:

kipróbáltam egy kicsit,

3 baj van vele :)

1. kiba nehéz... de ez nem lesz gond, a sajátból úgyis ritkán lesz kivéve, a HRR be meg rikán lesz betéve :D

2. sok helyet foglal.. boltba talán még el lehet menni,kiseb bevásárláshoz.... ez se akkora baj, én nem tervezek nagy bevásárlásokat :D

3. baj az hogy kurv@ hangos :D de ez nem baj :D csak na

próbálgatás:

mélyláda, szóval szűrők ful mélyre.

eredmény:

hangerő alig alig, de minden remeg csörög rezeg, pl vmi a napellenző alatt is úgy csörömpölt, hogy megijedtem...

szűrő középállásba, mélykiemelés is félre, na így már alakul, de vmi csicsergés megjelent a hangba :D ezt igazából hallottam a teszt ládán is, de most feltűnőbben.

persze továbbra is csörömpöl minden, de nem annyira, a csomi ajtóba a szerkezettel nem tudtam mit kezdeni, ott alaklmazni kellesz ezt azt, hogy megszűnjön a csörgése

na beállítgattam, hogy maga a láda szépen szóljon, már mihez képest, és szépen vissza adtam a hangot az első ajtókra, és a kalaptartót is visszakötöttem, na így már azért kezdett egy normális zene hangzása lenni, megszüntek a csörgések hangjai, és szépen kezdett szólni

állítgattam még egy keveset az erősítőn, meg a fejen is, na meg ugye egy uj ládát járatni kell, hogy elrendeződjenek a dolgai( ez nem kamu, minden ládán tapasztaltam már ezt, és egyre szebb hangjuk lett) végeredmény, egy nekem tetsző hangzás.

ami külön tetszik,hogy nem az utcára zenél, nem is hallani szinte kintre, csak ugye csörög még az ajtó... de nem Dáwid nem nem teszek gumibelsőt a rendszám alá, mert nem az csörög!

végeredmény képpen:

eddig 20ason hajtottam a fejet, hát most már 8 tól kezd elég lenni, de 10 már bőven elég :D

nekem tetszik, videót ne várjatok, mert telefon még a magast is torzítja, a fényképezőgép meg a tesztládát se bírta, szóval felesleges...rem nemsokára találkozunk páran, és akkor meg kell hallgatni... mondjuk mindegy, mert nekem így tetszik és kész :D

Link to comment
Megosztás:

jah mondhatni, mivel 15percet szólt eddig.

am itt vannak a képek neked:

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=22263ebc7...&aid=150447

de nem csak ez az egy, ezt neked direkt elmondom :D

Aham kösz. Akkor több kép nincs? :) Nekem elég a gyári zene a kocsiban, sőt elég a gyári rádió is egy kazettaadapterrel tuningolva. Ilyen irányban nincsenek nagy igényeim. Városban nem is nagyon hallgatom , mert figyelek. Meg aztán az asszonnyal teljesen más a zenei ízlésünk, ezért alapból nem szól a zene, ha mindketten a kocsiban ülünk. Nekem az autóról a ködlámpa, szervó, mociháztető-teleszkóp, fényszóró-magasságállítás, hátsó ablakemelő, SE, Co-heggesztő jut eszembe, neki meg a tankolás. Hát ez van. :D

Link to comment
Megosztás:

Aham kösz. Akkor több kép nincs? :) Nekem elég a gyári zene a kocsiban, sőt elég a gyári rádió is egy kazettaadapterrel tuningolva. Ilyen irányban nincsenek nagy igényeim. Városban nem is nagyon hallgatom , mert figyelek. Meg aztán az asszonnyal teljesen más a zenei ízlésünk, ezért alapból nem szól a zene, ha mindketten a kocsiban ülünk. Nekem az autóról a ködlámpa, szervó, mociháztető-teleszkóp, fényszóró-magasságállítás, hátsó ablakemelő, SE, Co-heggesztő jut eszembe, neki meg a tankolás. Hát ez van. :D

:D

am van vhol egy kép, ahol egy rongyot tépnek a kutyák, de nem találtam meg a gépen...

Link to comment
Megosztás:

:D

am van vhol egy kép, ahol egy rongyot tépnek a kutyák, de nem találtam meg a gépen...

Á hagyd csak, ne fáradj, olyat látok ha kinézek a teraszajtón. Most kibactunk velük, mert felhoztuk a kutyaólat is, meg a ládát is a terszra, gondolván egyszerre két helyen úgysem lehetnek, a Foltos tud aludni a szabad helyen. Egyenlőre ülnek középen egy kupacban és erősen gondolkodnak. :)

Link to comment
Megosztás:

Azt mondjátok meg mi a szart csináljak a szélvédőmmel mert az új tőrlő lapátok is nyekeregnek és minél jobban törlöm alkoholos löttyel a szélvédőt, annál jobban berreg az a szar. :D

Fújd be szilikon sprével vagy valami olyasmivel :) , abba fogja hagyni.. :D

Link to comment
Megosztás:

Azt mondjátok meg mi a szart csináljak a szélvédőmmel mert az új tőrlő lapátok is nyekeregnek és minél jobban törlöm alkoholos löttyel a szélvédőt, annál jobban berreg az a szar. :D

De csak ha nem esik nagyon akkor , nem? Én azt vettem észre, hogy nem mindegy, hogy felefel, vagy lefele mozdulva áll meg a lapát. Mert ahogy megkeménykedik a gumi főleg télen ellenkező írányban berreg, he nem esik nagyon.

De vajon hogy fog törölni utána?

Gyorsan. :)

Link to comment
Megosztás:

De csak ha nem esik nagyon akkor , nem? Én azt vettem észre, hogy nem mindegy, hogy felefel, vagy lefele mozdulva áll meg a lapát. Mert ahogy megkeménykedik a gumi főleg télen ellenkező írányban berreg, he nem esik nagyon.

Most elég jól esik de úgy is. A tegnap nem volt semmi baja, ma egésznap állt az autó most meg az agyamra ment. Amugy felfele berreg.

Link to comment
Megosztás:

Most elég jól esik de úgy is. A tegnap nem volt semmi baja, ma egésznap állt az autó most meg az agyamra ment. Amugy felfele berreg.

Azért van, mert a gumi megkeményedik abba az irányba hajolva ahogy megállt a lapát, és így arra mozogva végülis nem törli, hanem letolja a vizet. Nézd csak meg közelről, hogyan áll a gumi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.