Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tényleg, most akkor hogyan mutat előre? :D De invictusnak igaza lehet. De az is igaz, hogy az enyém is jobban érzi magát 90-nél, mint 140-nél kábé 4500-as fordulattal.

Én pedig azt vettem észre,hogy 3000 ford. fölött zabál. Valós 130-nál (kb.141 óra szerint) van olyan 3400 körül nekem,azt már nem szereti.

Óra szerint 100-120 pedig elég jó.Nálam igaz lehet az "előremutató mutató". :)

Link to comment
Megosztás:

Miért, szerinted vízszintesen mutat előre? :D

most nézőpont kérdése, de vagy teljesen függőleges,vagy 3 órát mutat

de függőlegesen előre ez nekem kicsit fura.

de lényeg az, hogy minden motor más és más

egy 8v nem fog ugyan azona fordulaton dolgozni, mint egy 16 v

meg a lóerő stb, bár így vehetjük, hogy lóerőhöz illesztett váltó stb stb.

de ez a mutatós bigyó baromság.

Link to comment
Megosztás:

Ma felmentünk a kínai piacra volt nálunk GPS, bemértük az órát. Az óra szerinti 80 a GPS-szerint 70, az óra szerinti 140 a GPS-szerint 125. Kicsit furcsállom, mert egy Audit, egy Bömöst, és egy nemtommit kivéve nem került el senki, nade mindegy. :D Mondjuk a fogyasztás az nem tetszik mert tele tankal indultam, most 400 kilóméter van benne, és a pirosat súrolja a mutató, de gondolom az 1.4-nek nem a 120-130 az utazója. :D Több volt a ferdeszemű ott mint egy Bruce Lee-filmben. :D Meg minden occó volt. :D Vettem egy ledes lámpát 300-ért a kocsiba. A központi kijelzőm viszont még mindíg állandóan lenulázza magát, holnap szétszedem. Ja, és már csak 5 kiskutya van. Most akciós, aki visz egyet, az kap mellé mégeggyet. :D

Az érdekes egyébként. Telitank és 400km után már szárad... :) Autópályáztál? Nekem a szombathelyi körutamnál 50-től indult a mutató, mire hazaértem, lement a 25-ös és az 50-es közötti vonal fölé valamivel 286km alatt. :D

Link to comment
Megosztás:

Az érdekes egyébként. Telitank és 400km után már szárad... :) Autópályáztál? Nekem a szombathelyi körutamnál 50-től indult a mutató, mire hazaértem, lement a 25-ös és az 50-es közötti vonal fölé valamivel 286km alatt. :D

össze vissza mérazért

hanemvettétek volna észe egy darabig áll áll atán zuhan, ztán megint áll állés zuhan, a pirosba még van benne 100km

Link to comment
Megosztás:

össze vissza mérazért

hanemvettétek volna észe egy darabig áll áll atán zuhan, ztán megint áll állés zuhan, a pirosba még van benne 100km

Nekem csak 83. :D

Amúgy nem összevissza, hanem aránytalanul mér, de ha kifigyeled, akkor utána már tudod, hogy mennyi van benne épp ahol áll a mutató.

Link to comment
Megosztás:

Nemrég jöttem haza és meglepődve tapasztaltam, hogy ma unatkozott mindenki, mert teleírkáltatok vagy 4 oldalt! :D :)

Kikérem magamnak én nem unatkoztam! Kiakasztottam a firefox-ot (nem bírta a 208. lapot, 207-et bírta, de felzabálta az összes memóriát :D), fejlesztettem a grafikus motoromat és még játékot is fordítottam! :D

Link to comment
Megosztás:

Kikérem magamnak én nem unatkoztam! Kiakasztottam a firefox-ot (nem bírta a 208. lapot, 207-et bírta, de felzabálta az összes memóriát ;)), fejlesztettem a grafikus motoromat és még játékot is fordítottam! :P

Akkor a firefox most nagyon nem szeret téged! :D

Mostanában kicsit könnyen kiakadok :D a galambokra meg főleg :D :) :D

Lehet terhes vagy! :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor a firefox most nagyon nem szeret téged! :D

Lehet terhes vagy! :D :D :D

vagy csak depi ;)

Vagy csak a galambok tegnap ellenem intézett támadása után legszívesebben legyilkolnám mindet :) :D :D

(az azé' vígasztal hogy legalább azt az 5 konkrét példányt sikerült... :D :P )

Link to comment
Megosztás:

Az érdekes egyébként. Telitank és 400km után már szárad... :D Autópályáztál? Nekem a szombathelyi körutamnál 50-től indult a mutató, mire hazaértem, lement a 25-ös és az 50-es közötti vonal fölé valamivel 286km alatt. :)

Hát nem kíméltem, gyakorlatilag akinek nem volt kék lámpája azt mind lekerültem. :D Főleg pálya, meg Pest telepakolva téli gumival, felesben. Kiváncsi leszek én is az átlagra. :D

Link to comment
Megosztás:

na szal 04:xy kor nekiáltam erősen alvásra ráveni magam, sikerült is egy ideig, eccer hallom vmi kurvára zúg...

hát igen nagyiméknak hoztáka fát, akik a szomszédba vannak.

zúg zúg kapar kínlódik, leönt dübörög.

na aztán anyám elkezdett mosogatni... aztán meg apám jött be, hogy ébresztő mindjárt dél(ez nem is lett volnameglepő, mert mindig addig alszok, pár napja, DE!!!!! 9 óra volt az a dél) na szal ébresztő, menni kell a fát pakolni (@nyád) nah 10re sikerült is kivergődni az ágyból, alig engedett, de csak sikerült.

nos azóta felraktam a fát, meg flexet szeeltem, és most mek csiszolni aplexit, hogy férjen már bele abba a dolgozó lány dobozba :D

Link to comment
Megosztás:

na szal 04:xy kor nekiáltam erősen alvásra ráveni magam, sikerült is egy ideig, eccer hallom vmi kurvára zúg...

hát igen nagyiméknak hoztáka fát, akik a szomszédba vannak.

zúg zúg kapar kínlódik, leönt dübörög.

na aztán anyám elkezdett mosogatni... aztán meg apám jött be, hogy ébresztő mindjárt dél(ez nem is lett volnameglepő, mert mindig addig alszok, pár napja, DE!!!!! 9 óra volt az a dél) na szal ébresztő, menni kell a fát pakolni (@nyád) nah 10re sikerült is kivergődni az ágyból, alig engedett, de csak sikerült.

nos azóta felraktam a fát, meg flexet szeeltem, és most mek csiszolni aplexit, hogy férjen már bele abba a dolgozó lány dobozba :D

Úgy készül az a doboz, mint a lucaszék! :D Akkor a vasárnapi testmozgás megvolt! :D Aki korán kell, fát lel! :) :D

Link to comment
Megosztás:

Úgy készül az a doboz, mint a lucaszék! :D Akkor a vasárnapi testmozgás megvolt! :D Akim korán kell, fát lel! :) :D

jó munkához idő kell

szarhozmeg még több.

am sok geccsolás van vele, én se gondoltam,hogy ennyi meló lesz vele... meg ez a dolgozó lány plexi olyan kemény, alig lehet csiszolni.. pedig port csinált egy vödörrel, és két mm-t se csiszoltam le belőle :D

meghát minden nap délbe felkelek.. szal nem is csoda, hogy ennyi idő kell hozzá, de tegnap lekárpitoztam az egészet, az gyorsan haladt!!

ma már kész lesz szerintem :D

Link to comment
Megosztás:

jó munkához idő kell

szarhozmeg még több.

am sok geccsolás van vele, én se gondoltam,hogy ennyi meló lesz vele... meg ez a dolgozó lány plexi olyan kemény, alig lehet csiszolni.. pedig port csinált egy vödörrel, és két mm-t se csiszoltam le belőle :)

meghát minden nap délbe felkelek.. szal nem is csoda, hogy ennyi idő kell hozzá, de tegnap lekárpitoztam az egészet, az gyorsan haladt!!

ma már kész lesz szerintem :D

Tévedés. Lassú munkához idő kell. :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

hát én is így ondolam, nem volt kedvem visszakeresni, de mikor én mondtam, hogy errefelé 25ért festenek egy elemet már az is borzasztóan sok volt, mostmeg 30? :D

na mindegy, de ez tutiolcsóbban kijön, mint előzőleg lett írva.

mondjuk azmág kérdéses, hogy a lámpa alattmennyire lett megnyomva az elem...

Szerintem a lámpa alatt a lemez is sérült, látszik is, ezért már nem csak 1 elemet érint a kocc, hanem kettőt. Ezért gondoltam a fényezést többre. Sőt, ki tudja mi történt a lökhárító alatt!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.