Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Engem meg úgy rángattak ki anno az Asia Centerből mielőtt tüzet nyitok rájuk a kevesebbségi komplexusom miatt. :D :D (mármint hungarikumból volt kevesebb :D nekem mint vidéki kölyöknek furcsa volt a több 100 csík :D azt elkezdtem rájuk pöccenni... :D )

Több 100 csík? :) Engem nem zavartak, mert kisebbek voltak mint én. :D És éppúgy nem lehetett megérteni őket mint engem. :D Ja tényleg! Felfele ver a reflektorom ha bekapcsolom a fákat veri. Jólgondolom hogy csak kompletten lehet billenteni az egész lámpát? Ha letekerem akkor lebillen az országúti fény is ugye? Nem nagyon megyek vele éjszaka, de most megkéstem és zavaró volt, holnap beállíttatom valahol.

Link to comment
Megosztás:

én úgy vettem észre, hogy 120-130 az pont az utazó, a refi szerintem úgy jó.

Lehet, hogy utazó, de zabál mint állat. A multkor mentem a céges Boxerral, azon faxán előrevilágított a refi, én meg csak a fákat látom az enyémmel. De lehet csak be kéne szerezni magaságállítóssat, és megoldódna a gondom. :D

Link to comment
Megosztás:

......

Ja tényleg! Felfele ver a reflektorom ha bekapcsolom a fákat veri. Jólgondolom hogy csak kompletten lehet billenteni az egész lámpát? Ha letekerem akkor lebillen az országúti fény is ugye? Nem nagyon megyek vele éjszaka, de most megkéstem és zavaró volt, holnap beállíttatom valahol.

Mennyit kinlódtam én is vele :D , de van valami kis állítási lehetőség a lámpa tetején besüllyesztett csavarral is! mondjuk az oldalra is mozgatja a lámpát.. :)

Link to comment
Megosztás:

Több 100 csík? :) Engem nem zavartak, mert kisebbek voltak mint én. :D És éppúgy nem lehetett megérteni őket mint engem. :D

Ja tényleg! Felfele ver a reflektorom ha bekapcsolom a fákat veri. Jólgondolom hogy csak kompletten lehet billenteni az egész lámpát? Ha letekerem akkor lebillen az országúti fény is ugye? Nem nagyon megyek vele éjszaka, de most megkéstem és zavaró volt, holnap beállíttatom valahol.

Engem borzalmasan, az hogy kerül 1-2 az még nem is annyira de mikor csapatostól, na és akkor az már a szememben "országunkat megszálló maffia", na addig tart a türelmem... :D

Öö, az enyémé is felfele hordott de állítottam picit a fölső csavarjain meg azon az állító akármijén amit a zárhídon csapott lyukon keresztül lehet megpiszkálni :D gondolom ez rendkívül érthető volt.. :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Engem borzalmasan, az hogy kerül 1-2 az még nem is annyira de mikor csapatostól, na és akkor az már a szememben maffia, na addig tart a türelmem... :)

Öö, az enyémé is felfele hordott de állítottam picit a fölső csavarjain meg azon az állító akármijén amit a zárhídon csapott lyukon keresztül lehet megpiszkálni :D gondolom ez rendkívül érthető volt.. :D :D :D

a zárhídon keresztül álítható, azt állítja, hogy jobbra vagy balra világítson

Link to comment
Megosztás:

a zárhídon keresztül álítható, azt állítja, hogy jobbra vagy balra világítson

Ja csak egy darab egyenes terület meg fal nincs ahol benézzem hogy pontosan tudjam tekergetni. Inkább benézek holnap Györbe, úgyis plakátolom még a kutyákat :D pár ezrest megér ha valahol beállítják.

Link to comment
Megosztás:

Ja csak egy darab egyenes terület meg fal nincs ahol benézzem hogy pontosan tudjam tekergetni. Inkább benézek holnap Györbe, úgyis plakátolom még a kutyákat :D pár ezrest megér ha valahol beállítják.

Én kimentem a fürdőhöz, a fal előtt megálltam és ott hekkeltem egy darabig, eléggé furcsán is néztek rám, még a kihívott zsernyákok is :D :) aztán rájöttek hogy hoppá, ez a hülye sejt valamit a dolgokról.. :D :D

Ha gondolod gyere el, holnap itthon vagyok, még beállítani is segítek.. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Én kimentem a fürdőhöz, a fal előtt megálltam és ott hekkeltem egy darabig, eléggé furcsán is néztek rám, még a kihívott zsernyákok is :) :D aztán rájöttek hogy hoppá, ez a hülye sejt valamit a dolgokról.. :D :D

Ha gondolod gyere el, holnap itthon vagyok, még beállítani is segítek.. :D :D

Kösz, most valahogy nincs kedvem ahhoz hogy terpeszbeálljak, meg ráhajoljak a mociháztetőre. ;) :D Meg közben hallanám, hogy nézd már Béla ezen a héten már a második Opelles piszkálja a lámpáját a fürdőnél. :D

Link to comment
Megosztás:

ja

nem hiszem,hogy nincs egyegyenes plac se sehol :D

am meg menet közben is látszik, én állítottam már a 37esen is a lámpát :)

De egy szintbe kell hozni először a kettőt. Nekem is az lesz hogy jövő hétvégén bekötöm a kapcsolót rádugom a motorra, beállítom 0-ra és ott szépen szintbe és kellő magasságba tekerem a kettőt.

Link to comment
Megosztás:

vagy az anyjuk vitte fel őket oda, mivel elég sokáiggondoskodik róluk :D

Á, ez nem cipeli öket, felmásznak a lépcsőn. Visszavittem őket az ólba kettesével, aztán amikor a második tranzittal fordultam az első már a lépcső közepén járt. :D Próbáltál már 5 kiskutyát betenni egy kutyaólba? Eleve kudarcra van ítélve a dolog. Csináltam róluk videót is, majd valahova feltöltöm. Nagyon megszerettem a kis dögöket, igaz kiesznek a vagyonunkból, de amikor viszik öket az marha szar érzés. :)

Link to comment
Megosztás:

Á, ez nem cipeli öket, felmásznak a lépcsőn. Visszavittem őket az ólba kettesével, aztán amikor a második tranzittal fordultam az első már a lépcső közepén járt. :D Próbáltál már 5 kiskutyát betenni egy kutyaólba? Eleve kudarcra van ítélve a dolog. Csináltam róluk videót is, majd valahova feltöltöm. Nagyon megszerettem a kis dögöket, igaz kiesznek a vagyonunkból, de amikor viszik öket az marha szar érzés. :)

5öt sztemmég simán be lehet tenni

minjá keresek pár képet neked :D

Link to comment
Megosztás:

én úgy vettem észre, hogy 120-130 az pont az utazó, a refi szerintem úgy jó.

Hallottam egyszer egy állítást: A legtöbb jármű sebességmérő óra úgy van megtervezve, hogy mikor függőlegesen, előre mutat a mutató, akkor a legideálisabb a fordulatszám, akkor érzi legjobban magát a verda.

Mit szóltok hozzá?

Én elég sok, különböző típusú batárt hajtottam már, és mintha lenne benne valami igazság!

Link to comment
Megosztás:

Hallottam egyszer egy állítást: A legtöbb jármű sebességmérő óra úgy van megtervezve, hogy mikor függőlegesen, előre mutat a mutató, akkor a legideálisabb a fordulatszám, akkor érzi legjobban magát a verda.

Mit szóltok hozzá?

Én elég sok, különböző típusú batárt hajtottam már, és mintha lenne benne valami igazság!

függőlegesen hogy tud előre mutatni? :D

Link to comment
Megosztás:

Hallottam egyszer egy állítást: A legtöbb jármű sebességmérő óra úgy van megtervezve, hogy mikor függőlegesen, előre mutat a mutató, akkor a legideálisabb a fordulatszám, akkor érzi legjobban magát a verda.

Mit szóltok hozzá?

Én elég sok, különböző típusú batárt hajtottam már, és mintha lenne benne valami igazság!

Hülyeség, mert ugyanazzal az órával van 1,4 60 ló és 1,8 125 ló is

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.