Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mennyiért? :D :D

Amúgy műszakin nem volt gond? Pl a hátsó lámpákkal, meg az hogy szöggyári felfüggesztés és persze a motor is központis. :D :)

ingyen....

műszakin be se kapcsolták a lámpámat, hátsót nem is nézték, mht ki se nyitották...rendszám meg alvázszám fotó volt...kézifékem szar, meg a hátsó konik se a legjobbak. 24mátyáskirály

Link to comment
Megosztás:

Mennyiért? :D :D

Amúgy műszakin nem volt gond? Pl a hátsó lámpákkal, meg az hogy szöggyári felfüggesztés és persze a motor is központis. :D :)

Szerintem a motort nem nagyon veszik észre. Nekem angellel is simán átment a műszakin. De miért is ne ment volna át, hisz semmi fénye nincs, nem is vakíthat. :D Mondjuk ha műszerrel megnézték volna a vetített képét, biztos hogy elkergettek volna, mert ugyebár az borzalmas.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a motort nem nagyon veszik észre. Nekem angellel is simán átment a műszakin. De miért is ne ment volna át, hisz semmi fénye nincs, nem is vakíthat. :) Mondjuk ha műszerrel megnézték volna a vetített képét, biztos hogy elkergettek volna, mert ugyebár az borzalmas.

közelről még jó helyre világít :D

Link to comment
Megosztás:

ingyen....

műszakin be se kapcsolták a lámpámat, hátsót nem is nézték, mht ki se nyitották...rendszám meg alvázszám fotó volt...kézifékem szar, meg a hátsó konik se a legjobbak. 24mátyáskirály

Kézifék dettó és hátsó delphi gátlók sem már. Így átengedték a tiéd? :D

Link to comment
Megosztás:

közelről még jó helyre világít :)

Persze, de közelről is látszott volna, hogy a jobb oldali b@szott ferde. :D :D :D

Plusz az izzó sem ugyanott volt. A bal oldalon a legfényesebb pont a 15 fokos töréstől balra lenn, a jobb oldali lámpánál a fényes pont a töréstő jobbra fel. Szóval abszolút nem egyforma és mindkettőnél rossz helyen volt a fényes pont mert annak pont a törés alatt kéne lenni. :D

Link to comment
Megosztás:

a fekte indexen én is gondolkotam már, hogy le kellene pattintani a búráját, és fekete lámpafestékkel megfujni afoncsolját.

így csináltad vhogy Sp?

jók ezeka fekete lámpák is, csak én ehhez az ebayosdihoznem értek...

igen, csak nehéz szétszedni az indexet....mert az nem gumis ragasztóval van összerakva mint a fényszóró, hanem fel van habosítva az abs műanyag és úgy van beletéve a plexi búra....akkro lehet leszedni ha már el van öregedve kcsit...

volt egy amit nem tudtam szétszedni, melegítettem, feszegettem 3-4 helyen de semmi...elpattant a széle, bebaxott belevágtam a búrába a csavarhúzót, egyből leugrott a búra, és csak ott nem engedte el ahol feszegettem... :D :)

Link to comment
Megosztás:

igen, csak nehéz szétszedni az indexet....mert az nem gumis ragasztóval van összerakva mint a fényszóró, hanem fel van habosítva az abs műanyag és úgy van beletéve a plexi búra....akkro lehet leszedni ha már el van öregedve kcsit...

volt egy amit nem tudtam szétszedni, melegítettem, feszegettem 3-4 helyen de semmi...elpattant a széle, bebaxott belevágtam a búrába a csavarhúzót, egyből leugrott a búra, és csak ott nem engedte el ahol feszegettem... :D :D

bezzeg ha nem kell akkor meg elhagyja az ember :D

a gumis ragasztást hogy szedted szét?

én egyszer próbáltam még másik lámpán, de nem erőltettem a témát, mert ahogy kaparásztam körbe körbe, megpattant a lámpabúra, és bele az arcomba... :D :)

Link to comment
Megosztás:

bezzeg ha nem kell akkor meg elhagyja az ember :D

a gumis ragasztást hogy szedted szét?

én egyszer próbáltam még másik lámpán, de nem erőltettem a témát, mert ahogy kaparásztam körbe körbe, megpattant a lámpabúra, és bele az arcomba... :) :D

hőlégfúvó csavarhúzó :D szétszedtem párat, nem votl para...sőt az egyik gyári búra kavicsos volt, repedés kereszbe, és az is egy darabban van még mindig...

Link to comment
Megosztás:

Itt nálunk meg belekötnek mindenbe. Még abba is, hogy hiányzik egy csapszeg a hátsó ülésből.. :D

itt a fékpadra állás volt a necces, maradt vagy fél centi...aztán mondták h inkább kapun kívül várjam a forgalmimat, nehogy ellenőrzéskor visszaállítsanak a sorba :)

Link to comment
Megosztás:

Jó napot cartárs urak! :D

Hallottam (vagy olvastam) valahol egy olyant, hogy jövőre a kötelező biztosítás összege az autó teljesítményétől fog függeni és nem a ccm-től, mi igaz ebből? :)

Link to comment
Megosztás:

Ma felmentünk a kínai piacra volt nálunk GPS, bemértük az órát. Az óra szerinti 80 a GPS-szerint 70, az óra szerinti 140 a GPS-szerint 125. Kicsit furcsállom, mert egy Audit, egy Bömöst, és egy nemtommit kivéve nem került el senki, nade mindegy. :) Mondjuk a fogyasztás az nem tetszik mert tele tankal indultam, most 400 kilóméter van benne, és a pirosat súrolja a mutató, de gondolom az 1.4-nek nem a 120-130 az utazója. :D Több volt a ferdeszemű ott mint egy Bruce Lee-filmben. :D Meg minden occó volt. :D Vettem egy ledes lámpát 300-ért a kocsiba. A központi kijelzőm viszont még mindíg állandóan lenulázza magát, holnap szétszedem. Ja, és már csak 5 kiskutya van. Most akciós, aki visz egyet, az kap mellé mégeggyet. :D

Link to comment
Megosztás:

Ma felmentünk a kínai piacra.Több volt a ferdeszemű ott mint egy Bruce Lee-filmben.

Engem meg úgy rángattak ki anno az Asia Centerből mielőtt tüzet nyitok rájuk a kevesebbségi komplexusom miatt. :D :) (mármint hungarikumból volt kevesebb :D nekem mint vidéki kölyöknek furcsa volt a több 100 csík :D azt elkezdtem rájuk pöccenni... :D )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.