Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ő itt van, nem kell képviselned :D

értem, és a visszaállás miért következett be?

mármint az angelról gyárira.

meg egy két tuning képen látni olyat,hogy gyári kinézetű lámpa, de fekete a belseje, az milyen, vagy hogy??

nem mindig vagyok itt, ha feltűnt vagy egy hónapig nem is voltam :)

angelről egyedire lett váltás, és nemrég volt műszakin ezért lett visszatéve gyári...majd ha összrakom megint a tunnnning lámpát akkor visszateszem a kocsiba is.

egykét tuningkép? van olyan gyári h4es lámpa ami fekete belül...

Link to comment
Megosztás:

nem mindig vagyok itt, ha feltűnt vagy egy hónapig nem is voltam :)

angelről egyedire lett váltás, és nemrég volt műszakin ezért lett visszatéve gyári...majd ha összrakom megint a tunnnning lámpát akkor visszateszem a kocsiba is.

egykét tuningkép? van olyan gyári h4es lámpa ami fekete belül...

de most per pill itt vagy :D ne kötekedj teis, elég ha én teszem azt :D

astrába is van gyárilag ilyen? de mi annak a neve, hol lehet kapni, és mennyiért?

egyedi lámpa? képet mutatnál?

a szétszedett angel ahhoz tartozik? jól gondolom? :D

Link to comment
Megosztás:

de most per pill itt vagy :D ne kötekedj teis, elég ha én teszem azt :)

astrába is van gyárilag ilyen? de mi annak a neve, hol lehet kapni, és mennyiért?

egyedi lámpa? képet mutatnál?

a szétszedett angel ahhoz tartozik? jól gondolom? :D

én mindig kötekszem ugyh....IJ

gyárilag nincs, ebayen van, fekete lámpa németre fordíva :D

tessék kép:

http://img.carstyling.hu/usercars/00/04/50..._1250010958.jpg

Link to comment
Megosztás:

Szivi! Azért keresgéltem én is, hogy hova írkáltad, de megtaláltam. :D :D

BC üzemel már? :D

áh, még nem sikerült összehozni Ádámmal...de legalább kék csati van már..azóta utaznak a csomiban :D

azé' felháborító milyen jól néz ki az autód :D :D :D

bicsibocsi :)

Link to comment
Megosztás:

Hja, főleg élőben. :D

Mondjuk én hiányolom a GSi lökősbe való ködlámpákat, mikor neki gyári alapfelszereltség amúgy, tehát a vezetékek, kapcsoló ott van. :D

naigen, csak kicsit horror ára van a gsi ködösnek :) volt is balhé miatta, de már nem mond semmit fater... :D :D

Link to comment
Megosztás:

áh, még nem sikerült összehozni Ádámmal...de legalább kék csati van már..azóta utaznak a csomiban :D

bicsibocsi :D

Lusta. :D

Nekem már csak be kéne programoztatni és pöpec lesz, viszont az ablaktörlőkapcsolóval valamit kezdenem kell, mert úgy néz ki, hogy már agyon volt használva és szét van kopva. Kikapcsolom a hátsó ablaktörlést, töröl hármat elől, felnyomom a kapcsolót egy törlés erejéig oszt töröl hármat. :)

Link to comment
Megosztás:

Lusta. :D

Nekem már csak be kéne programoztatni és pöpec lesz, viszont az ablaktörlőkapcsolóval valamit kezdenem kell, mert úgy néz ki, hogy már agyon volt használva és szét van kopva. Kikapcsolom a hátsó ablaktörlést, töröl hármat elől, felnyomom a kapcsolód egy törlés erejéig oszt töröl hármat. :D

nekme az tök jól működik....én indexkart is akartam ilyen vastagabbat, bveci tempomatos ilyen, de 10e nem adok érte :D :D ugyh nem lesz.

Sp ez így igen jól néz ki.

és csak a gyüjtőlencsék vannak benne, azonkívül semmi más??

most majdnem megkérdeztem, mennyiért gyártanál ilyet, de megfizethetetlen szerintem, mivel direkt azért csináltad, hogy egyedi legyen :D

üres a lámpa igen, 1projektor, tompított és refit is tudja :D

és igen, jól látod...de 80ezer forintért bárkinek odaadom a lámpát :D múltkor találtam egy trafót 22ezerért vateran...izzó 3-4e/db, kell még 2proji, 2gyári lámpa, 2angel, kicsit faragsz, és bummm kész a csokápik ;) ja meg a kábelezés az izzónál a trafóig, meg egy angel kábelköteg se árt, meg a lámpák csatijai... :) inkább nem eladó :P

Link to comment
Megosztás:

naigen, csak kicsit horror ára van a gsi ködösnek :D volt is balhé miatta, de már nem mond semmit fater... :D :D

Amúgy azok a fekete lámpák+indexek amik ott vannak az előző képeken, mi pénzért vannak, meg hogy látni velük? (tegnap 4 madár kiqrta a jobbos indexemet, meg a lámpák már régóta pusztultak voltak, és kéne valami, de ha már cserélek akkor meg miért nézzen ki úgy mintha gyári lenne? :D :D Szóval valami szokatlan de jól kinézős kéne, csak lövésem nincs róla hogy látni egy ilyennel, meg mennyiért vágják az emberhez.

Nem a 80 ropi nem jön be :) , a lényeg hogy fekete legyen belül :D :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy azok a fekete lámpák+indexek amik ott vannak az előző képeken, mi pénzért vannak, meg hogy látni velük? (tegnap 4 madár kiqrta a jobbos indexemet, meg a lámpák már régóta pusztultak voltak, és kéne valami, de ha már cserélek akkor meg miért nézzen ki úgy mintha gyári lenne? :D :D Szóval valami szokatlan de jól kinézős kéne, csak lövésem nincs róla hogy látni egy ilyennel, meg mennyiért vágják az emberhez.

Nem a 80 ropi nem jön be :) , a lényeg hogy fekete legyen belül :D :D

hátmost hogy írjam le hogy miként világít...? angelbe xenon volt, melléraktam ezt el is takartam az angel fényét nem volt változás :D

viszont ha figyelmes vagy, ilyet nem tudsz venni me én csináltam

akkor meg keress rá ebayen a astra f fekalámpa, csak friccul és kidobja :D

itt egy kép. ez egy volvoban van, de hasonló konstrukció mint az enyém

704_1209764952.jpg

Link to comment
Megosztás:

Amúgy azok a fekete lámpák+indexek amik ott vannak az előző képeken, mi pénzért vannak, meg hogy látni velük? (tegnap 4 madár kiqrta a jobbos indexemet, meg a lámpák már régóta pusztultak voltak, és kéne valami, de ha már cserélek akkor meg miért nézzen ki úgy mintha gyári lenne? :D :D Szóval valami szokatlan de jól kinézős kéne, csak lövésem nincs róla hogy látni egy ilyennel, meg mennyiért vágják az emberhez.

Nem a 80 ropi nem jön be :) , a lényeg hogy fekete legyen belül :D :D

Hát akkor van német ebayen ilyen:

scheinwerfer-42001.jpg

Link to comment
Megosztás:

hátmost hogy írjam le hogy miként világít...? angelbe xenon volt, melléraktam ezt el is takartam az angel fényét nem volt változás :)

viszont ha figyelmes vagy, ilyet nem tudsz venni me én csináltam

Figyelmes vótam, feltűnt csak addiga má' elküldtem :D És nem tudsz olyan valamit ami gyári jellegű cucc, projektoros-xenosos-ufókefélős mindenes extrák nélkül ami simán csak egy lámpa, de fekete a belseje? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.