Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Uhh. :D

Nekem meg occsó hidrotőkék lettek beletéve és már a második kezd dízelhangú lenni, de még csak induláskor szólal meg. :D

hát az sem túl kellemes :D

Lehet az csak a hengerfejtömítés miatt is, reménykedjünk.

Reménykedjünk jaja...mert ha tényleg valami komoly baja van...akkor az nem lesz olcsó dolog. Muterom az meg jobbra balra szidja a kocsit, hogy így szar meg úgy meghogy ebbe az évbe már megint költeni kell rá. Fel is idegesített... :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

hát az sem túl kellemes :D

Reménykedjünk jaja...mert ha tényleg valami komoly baja van...akkor az nem lesz olcsó dolog. Muterom az meg jobbra balra szidja a kocsit, hogy így szar meg úgy meghogy ebbe az évbe már megint költeni kell rá. Fel is idegesített... :D :) :D

az én muterom meg még az ablaktisztítót is sajnálja rá,mert havonta egyszer lepucolom....

mondtam neki, hogy akkor lehet buszbérletet venni! :D

Link to comment
Megosztás:

Anyukája parkolt:

http://images.netbag.hu/20091013/18331547615.jpg

Bocs J0hnny, hogy helyetted informálok. :D :D

én sírva fakadtam volna :) :D kitalálom: beton villanyoszlop? :D

A hengerfej olyan 25-50 között szok lenni ahogy mostanában nézelődtünk. A tiednek tök egészséges hangja volt, meg ahogy mondtad nem is füstöl, miért kell teljes generál? :D Egy HF tömítés lehet hogy megoldja, sztem ha a többinek nincs baja akkor nem érdemes b.szogatni, amíg nem muszáj nem kéne hozzányúlni :D

Link to comment
Megosztás:

én sírva fakadtam volna :D :D kitalálom: beton villanyoszlop? :D

A hengerfej olyan 25-50 között szok lenni ahogy mostanában nézelődtünk. A tiednek tök egészséges hangja volt, meg ahogy mondtad nem is füstöl, miért kell teljes generál? :D Egy HF tömítés lehet hogy megoldja, sztem ha a többinek nincs baja akkor nem érdemes b.szogatni, amíg nem muszáj nem kéne hozzányúlni :D

:)

Link to comment
Megosztás:

én sírva fakadtam volna :) :D kitalálom: beton villanyoszlop? :D

A hengerfej olyan 25-50 között szok lenni ahogy mostanában nézelődtünk. A tiednek tök egészséges hangja volt, meg ahogy mondtad nem is füstöl, miért kell teljes generál? :D Egy HF tömítés lehet hogy megoldja, sztem ha a többinek nincs baja akkor nem érdemes b.szogatni, amíg nem muszáj nem kéne hozzányúlni :D

Ha már szétkapjuk, megnézzük a hengerek milyen állapotban vannak, az egészet átnézzük. És ha nagyon szutyok akkor generál. Ha nem szutyok akkor csak a nagyon elkopott alkatrészek cseréje. Hétfőn minden kiderül

aki nem hallotta volna még akkor

Link to comment
Megosztás:

Vagy utángyártott új lökös 10, bontott piros ajtó 10-15, lámpa meg valamennyi.

hát én is így ondolam, nem volt kedvem visszakeresni, de mikor én mondtam, hogy errefelé 25ért festenek egy elemet már az is borzasztóan sok volt, mostmeg 30? :D

na mindegy, de ez tutiolcsóbban kijön, mint előzőleg lett írva.

mondjuk azmág kérdéses, hogy a lámpa alattmennyire lett megnyomva az elem...

Link to comment
Megosztás:

eztnem vitetom, mert nekem nincs ilyen.

SP te is hozzászólhatnál, neked elég régóta ilyened van

Neki már régóta nem Angele van. :)

hát igen....bár most gyárival nyomulok, és kifolyik a szemem tőle :D sárga...felkapcsolom látom h szép lassan felizzik az izzószál :D

am halogennel én sem láttam semmit angelben, xenonnal használható volt. de a mostani az mindent visz :D

Link to comment
Megosztás:

Neki már régóta nem Angele van. :)

ő itt van, nem kell képviselned :D

hát igen....bár most gyárival nyomulok, és kifolyik a szemem tőle :D sárga...felkapcsolom látom h szép lassan felizzik az izzószál :D

am halogennel én sem láttam semmit angelben, xenonnal használható volt. de a mostani az mindent visz :D

értem, és a visszaállás miért következett be?

mármint az angelról gyárira.

meg egy két tuning képen látni olyat,hogy gyári kinézetű lámpa, de fekete a belseje, az milyen, vagy hogy??

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.