Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem is dettó, bár én csak a gyári elgyengült lámpával tudom összehasonlítani, de attól nem világít jobban :) A bal nekem is bebandzsít kicsit, pedig műszerrel próbáltam állogatni. A felső, külső tartófülből faragnom kellett mindkét oldalon, mert a sárvédő élétől nem lehetett kijjebb dönteni. Ja és Tungsram Mega+! Egyébként gyanús nekem, hogy após vwbaszátján nagyon fel van állítva a szintén projektoros tompi, az enyém fénykévéje méter magasan metszi a táblaoszlopakat, míg az övé a tábla alját súrolja.

Mindegy, marad, max műszakira ugrik vissza a gyári.

De épp ez a legmegdöbbentőbb, hogy a gyári sima izzóval is jobban világít mint az angel emelt fényerejűvel. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem nagyon tetszik az angyalka lámpa és nem igen tudnám eldönteni, hogy 33-ért gyárit vegyek, vagy 35-ért angyalkát. Majd meglátom, bemegyek az egyik ismerősömhöz, neki van tunying boltja és ott egy angyalkába belerakunk xenont, ha jó az lesz, ha nem, akkor maradok a gyárinál.

Azért a 33-ban a 2 motor is benne volt, ami az angelben nincs.

De először nézd meg alaposan az angyalt belülről, meg minden....hátha elmegy a kedved tőle. :D

Amúgy ha jól látom nem én vagyok az egyetlen aki bandzsítást..stb tapasztal. Attól hogy xenon megy bele nem lesz szebb a vetített kép, ugyanolyan rosszul fogja megvilágítani az utat, csak erősebben.

Link to comment
Megosztás:

Nem volt olcsó. Összesen 33.000-et fizettem a 2 valeo lámpáért plusz a két valeo állítómotorért.

(Ha megnézed pár helyen akkor ez nagyon jó ár, főleg hogy a motort külön sok helyen 10.000/db-ért láttam.)

ez nagyon is jóár!!!!

nekem kellene kettőa mostanira, mert az őzikézés után vett utángyári TYC akárki akármit mond szerintem szarabb, mint a gyári 5 éves valeo, és nekem motor nem kell rá.

mikor kiszállok belőle, akkor veszek rá két ujat...

15ért látam kedvezménnyel őket darabját, úgyhogy ez a 33ezres ár motorokkal együtt nagyon jó.

Link to comment
Megosztás:

Azért a 33-ban a 2 motor is benne volt, ami az angelben nincs.

De először nézd meg alaposan az angyalt belülről, meg minden....hátha elmegy a kedved tőle. :D

Amúgy ha jól látom nem én vagyok az egyetlen aki bandzsítást..stb tapasztal. Attól hogy xenon megy bele nem lesz szebb a vetített kép, ugyanolyan rosszul fogja megvilágítani az utat, csak erősebben.

A gyáriba bele lehet tenni a xenont? Mert azt mindenféleképpen fogok venni.

Link to comment
Megosztás:

Azért a 33-ban a 2 motor is benne volt, ami az angelben nincs.

De először nézd meg alaposan az angyalt belülről, meg minden....hátha elmegy a kedved tőle. :)

Amúgy ha jól látom nem én vagyok az egyetlen aki bandzsítást..stb tapasztal. Attól hogy xenon megy bele nem lesz szebb a vetített kép, ugyanolyan rosszul fogja megvilágítani az utat, csak erősebben.

Mondjuk abból már sejthettem volna valamit, hogy a lámpán megadott fényerősség az amúgy se erős gyári értéke alatt volt (12,5 a 17,5 helyett) -> erről beszélek

Laleekirály: gyáriba pláne nem javasolt a xenon, a bordák miatt. Ha szabályosan akarnánk eljárni a "H" jelzésű lámpákba csak halogént rakhatnánk.

Csak a linkből vagyok ilyen okos :D

Link to comment
Megosztás:

A gyáriba bele lehet tenni a xenont? Mert azt mindenféleképpen fogok venni.

Gyáriba nem javaslom. A xenont projektoros lámpába találták ki, mert az nem szórja a fényt. Ha megnézel egy xenonnal felvértezett parabolatükrös, prizmabúrás lámpát (pl astra f) akkor látod, hogy nagyon szórja a fényt, még oldalról nézve is vakíthat. Ugyanez a jelenség fennáll a szabad tükrös lámpáknál is (pl astra g). Nagyon zavaró lesz mások számára. Inkább próbálj ki emelt fényerejű izzót. Abból is a Tungsram Megalight-ot ajánlom, elég jelentős változást lehet tapasztalni ezzel is. Osram-ot nem érdemes venni, gagyi, drágább, és jóval hamarabb kiég.

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk abból már sejthettem volna valamit, hogy a lámpán megadott fényerősség az amúgy se erős gyári értéke alatt volt (12,5 a 17,5 helyett) -> erről beszélek

Laleekirály: gyáriba pláne nem javasolt a xenon, a bordák miatt. Ha szabályosan akarnánk eljárni a "H" jelzésű lámpákba csak halogént rakhatnánk.

Csak a linkből vagyok ilyen okos :D

Hozzátenném, hogy a xenonban több az UV is, ami miatt a nem xenonhoz tervezett búra hamarabb feketedik....stb. Jó a gyári, csak jó izzó kell bele. :)

Link to comment
Megosztás:

Gyáriba nem javaslom. A xenont projektoros lámpába találták ki, mert az nem szórja a fényt. Ha megnézel egy xenonnal felvértezett parabolatükrös, prizmabúrás lámpát (pl astra f) akkor látod, hogy nagyon szórja a fényt, még oldalról nézve is vakíthat. Ugyanez a jelenség fennáll a szabad tükrös lámpáknál is (pl astra g). Nagyon zavaró lesz mások számára. Inkább próbálj ki emelt fényerejű izzót. Abból is a Tungsram Megalight-ot ajánlom, elég jelentős változást lehet tapasztalni ezzel is. Osram-ot nem érdemes venni, gagyi, drágább, és jóval hamarabb kiég.

2 éve vettem ilyen izzót, 6e-ért a 2db-ot, garanciával és bizony beraktam, mentem egy kört, kiszedtem és a sógornak adtam ajándékba. Ezután ilyet vettem ezek 100/120W-osak. Ezek veszettül világítottak, csak volt egy olyan hátrányuk, hogy nagy hőt nyomattak és bemattultak a foncsolok. Most normál 90/100W-os van benne és ezek is nagyon jók.

Link to comment
Megosztás:

2 éve vettem ilyen izzót, 6e-ért a 2db-ot, garanciával és bizony beraktam, mentem egy kört, kiszedtem és a sógornak adtam ajándékba. Ezután ilyet vettem ezek 100/120W-osak. Ezek veszettül világítottak, csak volt egy olyan hátrányuk, hogy nagy hőt nyomattak és bemattultak a foncsolok. Most normál 90/100W-os van benne és ezek is nagyon jók.

Tungsram ML nekem ilyen van benn, és nagyon meggyőző. Régebben is használtam, tartóssága is megfelelő.

Link to comment
Megosztás:

Rendben! Köszi az infót! :D

Esetleg amit még télire a vizes locspocsos útra érdemes kipróbálni az a sárga izzó. A sárga fényt nem nyeli el annyira a nedves burkolat, ködben esőben állítólag kiváló. Régen a Zsigák, Skodák sokszor színezett sárga burákkal jártak, ma már ritka. Kíváncsi lennék rá, de ilyen színű izzót nem találni olyan könnye, elvileg a Tungsram Allseason az ami sárga fényt ad, de még nem próbáltam.

Link to comment
Megosztás:

Esetleg amit még télire a vizes locspocsos útra érdemes kipróbálni az a sárga izzó. A sárga fényt nem nyeli el annyira a nedves burkolat, ködben esőben állítólag kiváló. Régen a Zsigák, Skodák sokszor színezett sárga burákkal jártak, ma már ritka. Kíváncsi lennék rá, de ilyen színű izzót nem találni olyan könnye, elvileg a Tungsram Allseason az ami sárga fényt ad, de még nem próbáltam.

juj azok de csúnyák :D

Link to comment
Megosztás:

Esetleg amit még télire a vizes locspocsos útra érdemes kipróbálni az a sárga izzó. A sárga fényt nem nyeli el annyira a nedves burkolat, ködben esőben állítólag kiváló. Régen a Zsigák, Skodák sokszor színezett sárga burákkal jártak, ma már ritka. Kíváncsi lennék rá, de ilyen színű izzót nem találni olyan könnye, elvileg a Tungsram Allseason az ami sárga fényt ad, de még nem próbáltam.

Ég és föld! Nekem mikor megvettem az 1,8-asban sárga izzók voltak. Kénytelen voltam kicserélni őket, mert nem voltak egyformák és idegesített. Azóta sem sikerült szerezni sárgát, pedig a fehérhez képest eszméletlen fényük volt

Ha valaki tudja a lelőhelyét légyszi tegye közzé!

Link to comment
Megosztás:

Ég és föld! Nekem mikor megvettem az 1,8-asban sárga izzók voltak. Kénytelen voltam kicserélni őket, mert nem voltak egyformák és idegesített. Azóta sem sikerült szerezni sárgát, pedig a fehérhez képest eszméletlen fényük volt

Ha valaki tudja a lelőhelyét légyszi tegye közzé!

Elvileg ezek ilyenek.

sgp-35-9006-box.jpg

Meg a Tungsram all season amit mondtam is:

Osram%20AllSeason%20Super%20H4[400].jpg

Link to comment
Megosztás:

Ég és föld! Nekem mikor megvettem az 1,8-asban sárga izzók voltak. Kénytelen voltam kicserélni őket, mert nem voltak egyformák és idegesített. Azóta sem sikerült szerezni sárgát, pedig a fehérhez képest eszméletlen fényük volt

Ha valaki tudja a lelőhelyét légyszi tegye közzé!

Én találtam ilyet is :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.