Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ma csináltam vmit, képben mondanám el :D :

http://kepfeltoltes.hu/view/091015/gy_rada...ltoltes.hu_.jpg

úgylátszik vmi nem jött össze akarbantartáskor...

eddig tudtam képet linkelni most miért nem megy?

mert csak :D . De megnéztem a linket. Elég nehéz lehetett tekerni azt a csavarhúzót ha ekkora karod lett tőle :D

Tegnap lőttem egy irodaház liftjében: 20091014_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Levontam a következtetést:

Nyomd meg a gombot-Várj 24 órát-és kezdhetsz is beszélni.

(valaki szerint nem ezt jelenti? :) )

Link to comment
Megosztás:

ne mán....akkus csavarbehajtó??? Minden tiszteletem a tiéd, ha valóban kézzel hajtottad be! Nekem nem lett volna türelmem

hát az egészet nem, vagyis az alján még ennyi van, azt kézzel hajtottam be, meg ennek is a felét, csak meguntam,és fúróval hajtogattam be :)

Jobb, mint ha dalban mondanád el :D

Nekem egy nénit mutat, mit csináltál vele :D

mutatott...

a néni a sima kép volt, és ami bejön,azt nem akarja működtetni, mint beszúrt képet, szóval nemtudom, de a karbantartás vhogy nem sikerült jól szerintem... a kepfeltoltes.hu- ról nem tudok képet beszúrni.

Link to comment
Megosztás:

mert csak :D . De megnéztem a linket. Elég nehéz lehetett tekerni azt a csavarhúzót ha ekkora karod lett tőle :)

Tegnap lőttem egy irodaház liftjében: http://kepfeltoltes.hu/091015/20091014_www...ltoltes.hu_.jpg

Levontam a következtetést:

Nyomd meg a gombot-Várj 24 órát-és kezdhetsz is beszélni.

(valaki szerint nem ezt jelenti? :D )

Igazából azt jelenti, hogy a nap 24órájában hívható....de valóban félreérthető :D :D

Link to comment
Megosztás:

mert csak :D . De megnéztem a linket. Elég nehéz lehetett tekerni azt a csavarhúzót ha ekkora karod lett tőle :D

Tegnap lőttem egy irodaház liftjében: http://kepfeltoltes.hu/091015/20091014_www...ltoltes.hu_.jpg

Levontam a következtetést:

Nyomd meg a gombot-Várj 24 órát-és kezdhetsz is beszélni.

(valaki szerint nem ezt jelenti? :) )

ugye nem mondod komolyan, hogy még itthon is ezt kell nézegetnem :D

Link to comment
Megosztás:

csinálgatnám a ládát... csatlakozó panelt festeném, megyek ki... és esik a hó ... októbrben korai még nem? :)

A 32 fok normálisabbnak tűnt a múlthéten? :D Arra leszek kíváncsi hogy hány év múlva fogom a szülinapomat hógolyózással tölteni :D . Érdekes idők vannak újabban. csináld a ládát a szobában. Vagy garázsban, ha már van olyanod használd ki :D :D

:D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Egyébként a régi gyertyák:

Első hengernél gyönyörű szép tiszta, őzbarna, második hengeré: enyhén olajos dzsuvás, és hófehérek a pólusok. Harmadik gyertya nagyon olajos, dzsuvás, enyhén fehér, negyedik meg őzbarna. Ez így normális egyébként? :D

milyen gyujtásod van? DIS? Mert a DIS párosával gyujt és ha jól emlékszem akkor 1-4 és 2-3 van párosítva. Szóval neked akkor lehet a 2-3 al van gondod. Lehet ez letestelő kábel vagy rossz DIS is. Szerintem...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.