Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

még jó, hogy direkt beírtam :D

kössz

pont ilyen kellenenekem :D

csak nem ződbe, meg nem ecotecóval :S

télleg, most hogy mondod... :D (monnyuk Te asszondtad hogy 17:00-3:30-ig nem lesz. Mé' beszélel összemegvissza? ;) ) különben télleg, már emlékszem, de nekem valamiért csak az e-mailcímek nem működése maradt meg :) a többit nem sikerült elolvasni :D

elvonási tüneteim voltak már :D itt nyomogatom remegő kézzel, tágult pupillával 2 órája a frissítés gombot :D :D

Link to comment
Megosztás:

télleg, most hogy mondod... :D (monnyuk Te asszondtad hogy 17:00-3:30-ig nem lesz. Mé' beszélel összemegvissza? ;) ) különben télleg, már emlékszem, de nekem valamiért csak az e-mailcímek nem működése maradt meg :) a többit nem sikerült elolvasni :D

elvonási tüneteim voltak már :D itt nyomogatom 2 órája a frissítés gombot :D :D

tegnap is volt vmifrissítés...

de ma se úgy van, mint ahogy írták, de ennek öröljünk, mert hamarabb fórumozhatunk :D

A többi stim ? :D

Mondjuk az ülést elfogadnám

igazából még a színe se rossz

csak az ecotec :S

és még az ára is jó.. szerintem.

namajd ha ott tartok, rem sikerül találni ilyesmit

Link to comment
Megosztás:

tegnap is volt vmifrissítés...

de ma se úgy van, mint ahogy írták, de ennek öröljünk, mert hamarabb fórumozhatunk :D

igazából még a színe se rossz

csak az ecotec :S

és még az ára is jó.. szerintem.

namajd ha ott tartok, rem sikerül találni ilyesmit

de tegnap nyomott hangulatom volt, és nem voltam sokat :D Ma már szimplán csak beteg vagyok :D :D

(3 fokban a létra tetején kültéri biztonsági kamerát karbantartani szélviharban kifejezetten frissítő volt :) :D )

Link to comment
Megosztás:

de tegnap nyomott hangulatom volt, és nem voltam sokat :D Ma már szimplán csak beteg vagyok :D :D

(3 fokban a létra tetején kültéri biztonsági kamerát karbantartani szélviharban kifejezetten frissítő volt :) :D )

tiszta hegyilevegő

megártott neked te városi :D

Link to comment
Megosztás:

Ma kicseréltem a gyertyákat. Lucas 2 pólusúakra. 1200Ft/db. Kíváncsi leszek meddig bírják. Valamint ma megjött a hőgomba is a vízhűtőbe (2900Ft), azt is beraktam, bár pont akkora villáskulcsom nem volt hozzá, így kicsivel nagyobbal vettem le és raktam fel az újat. Pár deci fagyállóval növeltem a környezetszennyezést, de hát nem tudtam mit tenni. :D Kipróbáltam ezt is, szépen kapcsoltak a ventik. 100 foknál bekapcsolnak, 95 foknál lekapcsolnak. Ez is van ráírva és a műszer is erről tett tanúbizonyságot. :D

Egyébként a régi gyertyák:

Első hengernél gyönyörű szép tiszta, őzbarna, második hengeré: enyhén olajos dzsuvás, és hófehérek a pólusok. Harmadik gyertya nagyon olajos, dzsuvás, enyhén fehér, negyedik meg őzbarna. Ez így normális egyébként? :)

Link to comment
Megosztás:

tiszta hegyilevegő

megártott neked te városi :)

Meg... jah nem is mondtam hogy ez egy beton és kavicsgyártó üzem volt ahol minden hót cementpor. Amikor odamentünk be is lepte az autót. Utána kicsit megázott... mire hazaértem a betontömbbel, már ideges voltam. :D

Link to comment
Megosztás:

Ma kicseréltem a gyertyákat. Lucas 2 pólusúakra. 1200Ft/db. Kíváncsi leszek meddig bírják. Valamint ma megjött a hőgomba is a vízhűtőbe (2900Ft), azt is beraktam, bár pont akkora villáskulcsom nem volt hozzá, így kicsivel nagyobbal vettem le és raktam fel az újat. Pár deci fagyállóval növeltem a környezetszennyezést, de hát nem tudtam mit tenni. :D Kipróbáltam ezt is, szépen kapcsoltak a ventik. 100 foknál bekapcsolnak, 95 foknál lekapcsolnak. Ez is van ráírva és a műszer is erről tett tanúbizonyságot. :D

Egyébként a régi gyertyák:

Első hengernél gyönyörű szép tiszta, őzbarna, második hengeré: enyhén olajos dzsuvás, és hófehérek a pólusok. Harmadik gyertya nagyon olajos, dzsuvás, enyhén fehér, negyedik meg őzbarna. Ez így normális egyébként? :)

egyformáknak kellene lenniük, dehát ez még nem gond szóval... dehát úgyis lesz generál nem?

Link to comment
Megosztás:

Mert fehérváron van ez a sebességmérősdi központ. Valószínűleg helybeliek voltak, csak az adatokat fehérvárra küldik el és ott dolgozzák fel.

Aha, így már vili. Mikor Zalában fotóztattam magam, én is Fehérvárról kaptam a fizetős ejnye-bejnyét. Én csak szerényen hajtottam, 59-el :D

30 helyett :)

Link to comment
Megosztás:

erről valószínűleg lemaradtam, mikor melóztam...

hát akkor nem annyira jó....

Előtte meg semmi baj nem volt. Nem voltak dzsuvásak a gyertyák és fehérek sem. Mostmeg... :D Tudtam én, hogy ami jó, abba nem kell belenyúlni, mert csak tőkecsere és egy szelepcserén kívül semmi probléma nem volt a hengerfejjel és még nyoma sem volt annak, hogy valami kezdődne. Pályanapon megadta magát egy tőke, ami persze tök új készlet, mivel oda már felújítottan érkeztem. :) Nem bírta a magas fordulatszámot a gokart pályán valszeg, vagy olajpumpa nem tudott szállítani, vagy olajjárat. :D

Link to comment
Megosztás:

Aha, így már vili. Mikor Zalában fotóztattam magam, én is Fehérvárról kaptam a fizetős ejnye-bejnyét. Én csak szerényen hajtottam, 59-el :D

30 helyett :)

Gyenge. :D

70 helyett 93-mal litéri elágazónál és 50 helyett 73-mmal Fehérváron Mór fele a híd alatt mértek. Ez az eddigi mérleg. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Előtte meg semmi baj nem volt. Nem voltak dzsuvásak a gyertyák és fehérek sem. Mostmeg... :D Tudtam én, hogy ami jó, abba nem kell belenyúlni, mert csak tőkecsere és egy szelepcserén kívül semmi probléma nem volt a hengerfejjel és még nyoma sem volt annak, hogy valami kezdődne. Pályanapon megadta magát egy tőke, ami persze tök új készlet, mivel oda már felújítottan érkeztem. :) Nem bírta a magas fordulatszámot a gokart pályán valszeg, vagy olajpumpa nem tudott szállítani, vagy olajjárat. :D

hát ez eléggé szomorú dolog :D

Link to comment
Megosztás:

Gyenge. :D

70 helyett 93-mal és 50 helyett 73-mmal. Ez az eddigi mérleg. :D :)

nekem is 50 helyett volt a 72. Csak azt nem értem hogy hogy :D amikor észrevettem beleálltam a fékbe, és úgy lett ennyi. Nem tudom miért nem vett észre hamarabb, de örülök neki :D

2 hete kb. Spanom barátnőjéhez mentünk. Ott a ház előtt (szigorúan autón kívül) elszívtunk némi dohányterméket, és indultunk vissza. Az Üllőin szólt haver hogy nem azé' de ő utoljára az autó tetején látta a cigimet, levettem én azt? (nem egy dobozt veszítettem így el)

Netmudom miért de félreálltam megnézni nem akadt -e be a tetősínbe :D (persze nem) de amikor elindultunk, még nem gyorsultam fel elmentünk a felüljáró mellett (Hungáriára mentem) és a drágák a felüljáró alól fotóztak kifelé. Ha nem állok meg többe került volna mint a cigi :D

Link to comment
Megosztás:

Hja télleg, nem a százalékos arányt figyeltem. Az nem gyönge. :) De akkor már volt ojjektív felelősség, nem?

Nem, zsaru volt a falu végén, aki kiintett :D (2006)

Írtam fellebbet, hogy nemá, meg szánombánom, így csak egy 20ast fogadtak el tőlem.

Link to comment
Megosztás:

Jó sokat írtatok még melóztam :D

No igen....Nem is tudom a régi módszer jobb volt: Trafi út szélén néhány km-rel odébb a "díjbeszedők". Azért gondolom hogy jobb volt, vagyis kevésbé rossz, mert akkor az ember szánom bánom dumával tudott alkudni, ha nem is a felét de egy pár ezrest le tudott dumálni a yardról. Nekem ez az első.... Eddig mind helyszíní birság volt(mind gyorshajtásért :D ) :)

Link to comment
Megosztás:

ma csináltam vmit, képben mondanám el :D :

gy_radani_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

úgylátszik vmi nem jött össze akarbantartáskor...

eddig tudtam képet linkelni most miért nem megy?

vagyis

ha az általam feltöltött képet próbálom berakni ide nem sikerül, de más képpel igen :)

akkor ez hogy van? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.