Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

akkor vmi más tipp?:D cak mer melozok és nemtom mikor tom elvinni szervizbe amlohoz meg kell...

Új termosztát. Ez a megoldás. Inkább egy napig járj busszal de ne gányolj kartonnal. Nekem mondjuk annyira elhalt a termosztátom a tavaly, hogy kartonlap volt téve a hűtő elé de ugysem mozdult meg a mutató. Igaz -28 fok volt és sz@rrá fagytam. A tél ezután kezdődik, mindig nem kartonozhatsz.

U.I. A motornak egyáltalán nem jó ha hideg és a fogyid is 3x akkora lessz.

Link to comment
Megosztás:

Új termosztát. Ez a megoldás. Inkább egy napig járj busszal de ne gányolj kartonnal. Nekem mondjuk annyira elhalt a termosztátom a tavaly, hogy kartonlap volt téve a hűtő elé de ugysem mozdult meg a mutató. Igaz -28 fok volt és sz@rrá fagytam. A tél ezután kezdődik, mindig nem kartonozhatsz.

U.I. A motornak egyáltalán nem jó ha hideg és a fogyid is 3x akkora lessz.

te is ezt csináltad nekem meg azt mondod h ne? nem nagyon értem:P lesz új termosztát de mint írtam dolgozok és kocsi nélkül nem megy, mert akkor egésznap buszon ülnék meló meg sehol nem lenne!!!

ui.: tudom, ezér gondoltam h azt az 5 napot amíg nemlesz szabim addig kibirja kartonnal

Link to comment
Megosztás:

te is ezt csináltad nekem meg azt mondod h ne? nem nagyon értem:P lesz új termosztát de mint írtam dolgozok és kocsi nélkül nem megy, mert akkor egésznap buszon ülnék meló meg sehol nem lenne!!!

ui.: tudom, ezér gondoltam h azt az 5 napot amíg nemlesz szabim addig kibirja kartonnal

Bazz...nekem szűkségmegoldás volt mert 30km kellett kocsikáznom úgy, hogy 0 fűtésem volt. :D Amúgy meg egész télre értettem a kartonozást végúlis ha meg akarod ölni a motrod meg a fogyasztás sem érdekel akkor hosszútávra is jó a karton :)

És igen, 2 napig én is kartonnal jártam, amíg megjött az alkatrész.

Link to comment
Megosztás:

nekem nem szükség megoldás lenne?:) pont azért kérdeztem h amig nem cserélik ki az alatt a 4-5 nap alatt kevésbé baszodjon szét...

de ha van más ötleted erre az 5 napra ami ennél jobb szívesen fogadom

ennél jobb nincs.

egyébként jó lenne ha használnád az idéz, vagy válasz funkciókat, nem tudni mikor kinek beszélsz :D

Link to comment
Megosztás:

Mer a dízelnek jó a hatásfoka. Ezen nem tudom miért csodálkoztok olyan nagyon. :D

Hja. A fosvágennek is kell egy 10-15km város, mire bemelegszik. :D Komolyan, nagyon lassan melegszik be, hiába veszem le a fűtést és kapcsolok klímát, hogy legyen terhelése valamint a párával is küzdjek. Amúgy ma 3 hengerrel indult. :D 12194km-rel zártam a mai menetlevelet, okt végén lesz egy éve, hogy nálunk van. :D

Éljen!!!!

Ma kaptam egy szerelmes levelet a Fejér Megyei Rendőr-Főkapitányságtól....71-es főút, 36-37Km szelvénynél 70Km/h helyett 101Km/h :D :) Már alig várom a csekket :D

Nna. Most már neked is van okleveled, ahogy nekem! ;) Igaz, nekem már kettő. :D

Link to comment
Megosztás:

Hja. A fosvágennek is kell egy 10-15km város, mire bemelegszik. :) Komolyan, nagyon lassan melegszik be, hiába veszem le a fűtést és kapcsolok klímát, hogy legyen terhelése valamint a párával is küzdjek. Amúgy ma 3 hengerrel indult. :D 12194km-rel zártam a mai menetlevelet, okt végén lesz egy éve, hogy nálunk van. :P

Nna. Most már neked is van okleveled, ahogy nekem! :D Igaz, nekem már kettő. ;)

3 hengerrel? :D hogy örűűnék én olyan soknak :D ;) :P

papír... az van nekem is hogy száradjanak meg... :D :D

mi vót eddig a fórummal? frissültünk? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Éljen!!!!

Ma kaptam egy szerelmes levelet a Fejér Megyei Rendőr-Főkapitányságtól....71-es főút, 36-37Km szelvénynél 70Km/h helyett 101Km/h :) :D Már alig várom a csekket :D

Mi a francot kerestek ott a Fejér megyeiek? :D Azonkívül, hogy téged bemérjenek :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.