Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

na ezzel nem kell sokat mókolnod akkor, csak ledesíteni :D

Lassan nekem is :D eldurrant a hőszabályzó felőli izzó.. :D

am nem rossz egy akkora kocsi, néha mentem már ilyen 9 személyesekkel, nekem nagyon tetszik, hogy annyi hely van bennük :D

meg sokkal könyebb menni is velük, sokkal jobban körbelátsz stb.

Szerinted miért kattanok az egyterűekre? :) :P :D :D

Hideg űző Hűha!! :D

Na végre 1 nekem való.. ;) :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Ma azért nagyjából alakultak az elmaradott dolgaim, mindkét kocsin nyárik le, rendbe téve elrakva, télik fent és letesztelve, fékek ellenőrizve. Holnap beindul a "dizájnváltás" projekt, piros csík eltüntetve, helyette króm lesz és még némi apró tunying; a nevem a bal fényszóró alatt vigyorog az orrmaszkon króm betűkkel. Már csak a maszk belsejében lévő fekete műanyag helyett kellene egy króm :D de hogy honnan kerítek??? :D :)

Link to comment
Megosztás:

Ma azért nagyjából alakultak az elmaradott dolgaim, mindkét kocsin nyárik le, rendbe téve elrakva, télik fent és letesztelve, fékek ellenőrizve. Holnap beindul a "dizájnváltás" projekt, piros csík eltüntetve, helyette króm lesz és még némi apró tunying; a nevem a bal fényszóró alatt vigyorog az orrmaszkon króm betűkkel. Már csak a maszk belsejében lévő fekete műanyag helyett kellene egy króm :D de hogy honnan kerítek??? :D :D

Lefújod tuskó gazdaságtalan króm sprével. :)

Link to comment
Megosztás:

Ma azért nagyjából alakultak az elmaradott dolgaim, mindkét kocsin nyárik le, rendbe téve elrakva, télik fent és letesztelve, fékek ellenőrizve. Holnap beindul a "dizájnváltás" projekt, piros csík eltüntetve, helyette króm lesz és még némi apró tunying; a nevem a bal fényszóró alatt vigyorog az orrmaszkon króm betűkkel. Már csak a maszk belsejében lévő fekete műanyag helyett kellene egy króm :D de hogy honnan kerítek??? :D :D

Kiszeded és elviszed IDE! Már ha megér ennyi stexet :)

Link to comment
Megosztás:

Na tegnap én is megijedtem... Elindultam melóból haza 6fok. Kb 5km után még mindig a kékben a mutató. :D Gyorsan félre is álltam megtapogatni a hűtő felé menő csövet, de szerencsére hideg volt. :) A nyár alatt már el is felejtettem, hogy milyen lassan melegszik az autó ha hideg van odakint.

Minél nagyobb meg dízelebb a motor annál késôbb melegszik :D

Link to comment
Megosztás:

Éljen!!!!

Ma kaptam egy szerelmes levelet a Fejér Megyei Rendőr-Főkapitányságtól....71-es főút, 36-37Km szelvénynél 70Km/h helyett 101Km/h :) :D Már alig várom a csekket :D

X :D

legalább van paírod már neked is arról, hogy tudsz gyorsan menni :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.