Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Persze, hogy aztána koromtól fulladjunk meg :D

Ha minden benzinest hajtó alatt kicserélnénk dieselre az autót (és ugyanúgy hajtaná mint a benzinest) akkor Pesten nem látnánk a fekete füsttől :D

:)

de igaz!!

c14en is ott van a vezérlés alatt.

vezérmű kerék le, addig vki fogja, hogy ne másszon ela vézérlés, vagy kikötni vhová, aztán 3 csavar, és meg is van.

eléggé idióta helyre tették..

csakhát a hely szűke, mert ott eléggé szűk,és nincs hely egy külön háznak.

Link to comment
Megosztás:

:D

de igaz!!

c14en is ott van a vezérlés alatt.

vezérmű kerék le, addig vki fogja, hogy ne másszon ela vézérlés, vagy kikötni vhová, aztán 3 csavar, és meg is van.

eléggé idióta helyre tették..

csakhát a hely szűke, mert ott eléggé szűk,és nincs hely egy külön háznak.

Mondjuk ha ki rakták volna a kunkori cső belső feléhez akkor nem csuklana volfgang professzor németeknél, legább is én akkor nem szídnám a felmenőjét! Szerintem ott simán el fért volna, és a víz melengetné és nyitna-zárna, két cső menne egymásba a visszacsatolás végett és nagyon faca lenne rögtön a csere.

Link to comment
Megosztás:

Neked meg nem nyit :D

Szia Stefan!

Mikor megvettem ki probáltam kemencébe, 90c-nél 0, 92c 0,5, 96c 1, 98c 2 már mint mm-er a nyitása. Lehet azóta egy kicsit legyengült. Bár így utolag a 10 perc 5c külsönél, hát lehet, hogy több mint 10 perc :) Bevallom még sosem mértem az időt ilyen dolgoknál.

Akkor én is tunyingolok, nekem 20LET bőven elég lenne egy életre is akár, vagy szerényen egy 20xe! :D

Link to comment
Megosztás:

Szia Stefan!

Mikor megvettem ki probáltam kemencébe, 90c-nél 0, 92c 0,5, 96c 1, 98c 2 már mint mm-er a nyitása. Lehet azóta egy kicsit legyengült. Bár így utolag a 10 perc 5c külsönél, hát lehet, hogy több mint 10 perc :) Bevallom még sosem mértem az időt ilyen dolgoknál.

megkaptad a levelem? :D

Link to comment
Megosztás:

megengedtem hogy lefényképezd a Ribi új motorterét? :)

:P ;) :D :D

Hali!

jó régen jártam erre barátaim.:D nah...lassan fel kell dobálni errefelé a téligumikat. Hószállingózás...stb... Várom már hogy végre feltegyem őket. Nyáron nagyon f.szásra csináltam meg a felniket. ha fent lesznek dobok be képeket ;)

nekem is kéne, csak még car a futómű, és megenné a gumit :D :D majd utána kap újat. (valszeg felnivel együtt :D )

Link to comment
Megosztás:

Hideg űző Hűha!! :)

Ettől csak a hideg ráz ki, ő is beesik az ágy mögé. :D :D

:D

de igaz!!

c14en is ott van a vezérlés alatt.

vezérmű kerék le, addig vki fogja, hogy ne másszon ela vézérlés, vagy kikötni vhová, aztán 3 csavar, és meg is van.

eléggé idióta helyre tették..

csakhát a hely szűke, mert ott eléggé szűk,és nincs hely egy külön háznak.

203842.jpg

Becsukom a szemem, az egyik kezem hátrakötöm, és úgy 10 perc. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.