Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ma délután rendesen eldurrant az agyam. Elvittem az asszonyt melózni, jöttem hazafele, a tecsó után ahoyg elkanyarodsz Csanak fele, elhagyod az utolsó rendörlámpát van egy kábé 3 kilóméteres szakasz a faluig. Külterület, sebességkorlátozás nincs, széles jó minőségű asztfat, enyhe jobb kanyar. Sima 90-es tempó még egy mazsolának is. Az emberek 90%-a számomra ismeretlen okból 40-50-el megy itt, talán a kiépült nagyáruházak miatt azt hiszik még a városban vannak. Nem lenne ez baj, de kanyarodósáv, záróvonal, előzni tilos. Feltartják a többit, aki tudja a Kreszt, meg azt is, hogy az indokolatlan lassú haladás, éppúgy tilos, mint a gyorshajtás. Tudom persze, ezen a 3 kilóméteren nem vesztek talán még fél percet sem, ha 90-helyett 40-el megyek, és általában türelmesen tötyörgök a tudatlan mögött, de most valahogy elszakadt a cérna, előttem ment egy hölgyemény masszív 43 és féllel, kinéztem szemből semmi, index ki, vissza kettőbe oszt gó! Ahogy elhaladtam mellette láttam az arcán a nemtetszést, gondolta vadállat száguldozó. Az asszony szerint megváltoztam, agresszívan vezetek, régen ilyen eszembe sem jutott volna. Nyugtassatok meg nem vagyok reménytelen eset. :D

Ha ez téged megvigasztal, akkor én is ezt hallom már évek óta, bár én nem záróvonalazok, csak ha lehetőségem van akkor előzök. Főleg nagyméretű, átláthatatlan vasakat. Ha például egy motoros megy előttem megfelelő tempóban, amögött el tudok gurgulászni órákig... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.