Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

áhh... fater már akkor eltöri a kezemet ha a szerszámos táskát nyitva viszem oda hozzá :D :) ez marad origi, közöm nincs hozzá. Én a Ribivel vagyok :D :D

hát legalább kifehéríteni :D

csúnyasárga az is :D

am nem rossz egy akkora kocsi, néha mentem már ilyen 9 személyesekkel, nekem nagyon tetszik, hogy annyi hely van bennük :D

meg sokkal könyebb menni is velük, sokkal jobban körbelátsz stb.

Link to comment
Megosztás:

hát legalább kifehéríteni :D

csúnyasárga az is :D

am nem rossz egy akkora kocsi, néha mentem már ilyen 9 személyesekkel, nekem nagyon tetszik, hogy annyi hely van bennük :D

meg sokkal könyebb menni is velük, sokkal jobban körbelátsz stb.

majd igyekszem nem nézni a színét :D akkor talán kibírom :D

ez "csak" 7 személyes. Amikor elsőre beleültem (pont egy G astra után)--> Hűűdeteherautósbazzeg. aztán beültem hátra Anyádmennyihelybazzeg. Aztán visszaültem előre Jóezbazzeg... aztán megnáztünk egy párat, de ü lett végül. Volt egy ezüst az M5 bevezetőjénél, de eléggé eladásra összemókolt érzete volt a gépnek. (meg mellékesen több szilikon volt benne mint szövet. A kormányról lecsúszott a kezem úgy be volt fújva :D Volt 2 amit pont előttünk vittek el. És végül lett ő. Reméljük gyó lesz :)

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk pl. ködlámpát nem látok az alsón :D

jááj hát ottan van az a féklámpa mellett. Mondta valaki hogy első ködös is van? :D a ködzáró is ködlámpa :D

de nagyon vidéki gép az tuti. Városi használatban kb. fél napig maradnának meg azok a sárfogó lapok a kerekek mögött, és a váltószoknya is kopott, de nem a rüki-résznél :)

Link to comment
Megosztás:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra..._1.6_gl-3315629

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...astra_f-2805228

elsőnek mintha a sárvédője más színű lenne, a másodiknak a szövege fele igaz talán :D

pedig vmi ilyesmi lesz talán.

Mondjuk pl. ködlámpát nem látok az alsón :D

Akkor nem csak én nem látom még a kapcsolóját sem :)

:D

Link to comment
Megosztás:

ugye mennyivel jobban néz ki léc nélkül?

89 ezer kmhez képest igencsak el van kopva a pedál az tény...

miénkbe ettől már több van, 95lesz lassan, de közel sincs ehhez a pedálhoz :D

namajd félév mulva visszatérünk errea témára, ha lesz zsé :)

most még csak 170 van...

Link to comment
Megosztás:

ugye mennyivel jobban néz ki léc nélkül?

89 ezer kmhez képest igencsak el van kopva a pedál az tény...

miénkbe ettől már több van, 95lesz lassan, de közel sincs ehhez a pedálhoz :D

namajd félév mulva visszatérünk errea témára, ha lesz zsé :)

most még csak 170 van...

Nekem most néznek így ki a pedálok! (Pontosan nem tudom, majd megnézem :D ~237000 km) után! Attól függetlenül tetszik az autó.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.