Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

faterom nézegeti,hogy mi lesz ebből a madáretetőből, és meg is kérdezte, hogy ez már társas madár ház lesz? :D

aztán komolyra fordította a szót, és a plexi láttán felvetette, hogy ezek szoktak világítani is, ez is világítson.

hát rajtam nem múlott :

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=e81884869...&aid=161532

http://xfree.hu/kep_show.tvn?aid=161532&am...56953&sort=

Rákérdezhetek? :)

Iker-mikrosütő kék fénnyel? :D

:D :D :D

Link to comment
Megosztás:

vagy lehet tuningmikró is! :D

Inkább ipari kivitel ;) 2 adag egyszerre.. :D :D

Háromszögtalpas félhomálymérő mechanikus nukleáris meghajtású rézutas háremlemosó automata-replikációs projekt , atomszublimációs spektrofotométerrel ellátott elektrosztatikus vizibuzerátor által gerjesztett puncifikátor gép :D :D :D

Jówanmánna :P notival boldogultál? :) vagy még mindíg sávos kamatozású? :D

Link to comment
Megosztás:

Háromszögtalpas félhomálymérő mechanikus nukleáris meghajtású rézutas háremlemosó automata-replikációs projekt , atomszublimációs spektrofotométerrel ellátott elektrosztatikus vizibuzerátor által gerjesztett puncifikátor gép :D :) :D

Kihagytál egy elengedhetetlen alkatrészt, a fluxuskondenzátort! :D Mert az hidromechanikusan csatlakozik a reflexzselébe és az kelt nukleáris térhangást és késztet verbális kontaktusra! :D

Link to comment
Megosztás:

Mikorra készül el a technika? :)

ha holnap nem lesz ennyire szar idő, mint ma.. akkor holnapra már össze lenne rakva... és akkor este már kárpitozás lenne

ma nem tudtam kimenni, és kivágni a hangszóró tartó lapot se... ilyen kis dogokat csinálgattam, csatlakozók meg vezetékelés ilyenek.

azért kicsit több meló van ezzel, mint gondoljátok ám :D

Link to comment
Megosztás:

megtörtént eset:

tokajba a tain most:

jön két uj arc, egyik elől, köszön:

sziasztok Zoli vagyok, mögötte a másik is köszön sziasztok Zoli vagyok.. fél mp szünet, a f@szt dehogy, Zsolti vagyok :)

néha szoktam keverni akét nevet, de hogy a sajátomat :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.