Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ennyit pofázni nélkülem... felháborító -_-

Most úgy van kinézve hogy autót veszünk. A Ribi kicsit várakozóban marad a motorcserére.

igények:

1.6-os benzines, kombi, klímás, 2000+ évjárat, emberi áron

Értelmes találatok nagy része focus, és G astra

(jah volt 1-2 év amíg a focusok galvanizálását elkefélték, és némelyik már akkor rohadt amikor még át se adták őket, csak kint dekkolt a parkolóban. Van egy márkakereskedő ismerős, néztünk is egyet, aztán nem győztünk meglepődni hogy mindene körbe van rohadva. Nem volt rajta elem ami ne lett volna valahol festékledobott, rozsdásódós. Akkor mondta a srác hogy ha esetleg focus-t vennénk akkor abból az évjáratból inkább passzoljunk B) :rolleyes: )

Ma volt némi ótópálya, és bántottam egy kicsit a gépet. óra szerint beszélek, a GPS a csomagtartóban volt. 140-es átlag volt visszafelé, egyszer belecsúsztam a 150-be (hásít mint az állat) érdi emelkedő 145 körüllel-el nekifutva, 90 a tetején <_< viszont volt alkalmam tudatosítani magamban hogy már megint sz.rok a felnik. 120-130-ig ráznak szípen :D

eredmény1

eredmény2

eredmény3

Link to comment
Megosztás:

Ma volt némi ótópálya, és bántottam egy kicsit a gépet. óra szerint beszélek, a GPS a csomagtartóban volt. 140-es átlag volt visszafelé, egyszer belecsúsztam a 150-be (hásít mint az állat) érdi emelkedő 145 körüllel-el nekifutva, 90 a tetején :rolleyes: viszont volt alkalmam tudatosítani magamban hogy már megint sz.rok a felnik. 120-130-ig ráznak szípen <_<

eredmény1

eredmény2

eredmény3

Ribi akkor még bírja rendesen, ha így száguldoztál vele! -_- :D

Link to comment
Megosztás:

Neki nem a sima változat volt, hanem a 3 ajtós sport.

G Coupe Z18XE? :rolleyes:

Engem valahogy nem érdekel, hogy mennyit megy egy autó. Mostanában van annyi trafipax, hogy nem éri meg próbálgatni, mert az drága mulatság lenne. Ahhoz, hogy a városba szaladgáljak, szerintem tökéletes egy 60LE-ős is. Az legalább keveset eszik. B) <_<

Úgy ahogy mondod.. :D :D -_-

Link to comment
Megosztás:

Jajmár ezek a képek egyre érdekesebbek. :D -_- B)

Az enyém meg 220-nál tetőcsomagtartóval ment volna még......de felébredtem.

Az enyémnek meg egyszer már kiment a skáláról a mutatója, és még nem volt padlón! Aztán az asszony elkezdett rázni.: Zoli...Zoliiii!!!! kapcsold le a tévét ha nem nézed, és fékezz, mert Komáromnál le kell menni a pályáról! <_< Viccen kívül gyári órabeállítással ment 183-at, amióta megszüntettem a csalást meg csak 153-at. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hát ott is lehet kapni alkatrészt a szerelgetéshez B) egy kis lélekmelegítő hegyaljai borocskát -_- elengedhetetlen alkatrész ilyen hűvös időben... :rolleyes: <_< :D

Link to comment
Megosztás:

Classic F Astrákba már nem igazán rakosgattak klímát. Eddig sose láttam használtautón 98-as évjárat feletti Classic F Astrát, ami klímás lenne.

ja ok

értem

hát azt nem is figyeltem a kívánságlistájáról :rolleyes:

eddig se volt neki, eztán meg már minek neki? <_<

Link to comment
Megosztás:

Ma volt némi ótópálya, és bántottam egy kicsit a gépet. óra szerint beszélek, a GPS a csomagtartóban volt. 140-es átlag volt visszafelé, egyszer belecsúsztam a 150-be (hásít mint az állat) érdi emelkedő 145 körüllel-el nekifutva, 90 a tetején :rolleyes: viszont volt alkalmam tudatosítani magamban hogy már megint sz.rok a felnik. 120-130-ig ráznak szípen <_<

óóó én egészséges mocival nem merem megcsinálni. nagyon max 145 volt óra szerint. De azt is éppenhogy csak megsúrolta és na mondom visszábveszek.

... a hétszentségit neki :D
Link to comment
Megosztás:

Jajmár ezek a képek egyre érdekesebbek. :rolleyes: <_< :D

Az enyém meg 220-nál tetőcsomagtartóval ment volna még......de felébredtem.

Bármikor megmutatom ha szeretnéd -_- Soha nem szoktam halandzsázni....a német autópályákon lehet a végsebbeségeket nézegetni B) De Tiv-et megkérdezheted, hogy hogy ment fel az én x14xe-m a nosztori tetőn 4 személyel.

Link to comment
Megosztás:

Engem valahogy nem érdekel, hogy mennyit megy egy autó. Mostanában van annyi trafipax, hogy nem éri meg próbálgatni, mert az drága mulatság lenne. Ahoz, hogy a városba szaladgáljak, szerintem tökéletes egy 60LE-ős is. Az legalább keveset eszik. -_- :D

Jól mondod. Én még álmodni se merek ilyen 170es meg 180as meg 200as tempókról...a kis 1.7DR-emmel.... Örülök ha 140el megyek, 150et meg már nem merem megpróbálni mert félek hogy megnyekkenne... :rolleyes: 16 éves autó, és 377543Km (megnéztem a komi kedvéért <_< ) van benne. csak nyugodtan és normálisan B)

Link to comment
Megosztás:

Jól mondod. Én még álmodni se merek ilyen 170es meg 180as meg 200as tempókról...a kis 1.7DR-emmel.... Örülök ha 140el megyek, 150et meg már nem merem megpróbálni mert félek hogy megnyekkenne... :rolleyes: 16 éves autó, és 377543Km (megnéztem a komi kedvéért <_< ) van benne. csak nyugodtan és normálisan -_-

Igazából nem olyan nagy sebesség az a 150, felmész pályára 130-al, aztán kicsit odalépsz, amikor kerülsz valakit, és máris koppan a pedál. :D

Link to comment
Megosztás:

Igazából nem olyan nagy sebesség az a 150, felmész pályára 130-al, aztán kicsit odalépsz, amikor kerülsz valakit, és máris koppan a pedál. :D

Igen...csak szívódízellel is menne a 150? <_< 140 után már nagyon megtorpan és a mutató ilyen csigatempóval megy feljebb... Sztem nem is érné el a 150et...vagy mégis? Nemtudom.. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este kegyetlenül megszivatott az autóm..

Éppen indulóban voltam Pécsre, beültem..

És az addig is kiült ülésem bal szélénél eltörött egy acélmerevítő, vagy mittomén.

Beakadt a gatyámba, és az faaaszán elszakadt..

Sose legyen ennél nagyobb bajom. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Igen...csak szívódízellel is menne a 150? :D 140 után már nagyon megtorpan és a mutató ilyen csigatempóval megy feljebb... Sztem nem is érné el a 150et...vagy mégis? Nemtudom.. <_<

Igazából én a saját kocsimról értettem, hogy nem olyan nagy sebesség a 150. Nem mintha ebben beleragadnák az ülésbe ha 100-nál lepadlózom. :D

Tegnap este kegyetlenül megszivatott az autóm..

Éppen indulóban voltam Pécsre, beültem..

És az addig is kiült ülésem bal szélénél eltörött egy acélmerevítő, vagy mittomén.

Beakadt a gatyámba, és az faaaszán elszakadt..

Sose legyen ennél nagyobb bajom. :rolleyes:

Bakker, mint egy filmvígjátékban. B) Még jó hogy a koronaékszerek épségben maradtak. -_-

Link to comment
Megosztás:

Igazából én a saját kocsimról értettem, hogy nem olyan nagy sebesség a 150. Nem mintha ebben beleragadnák az ülésbe ha 100-nál lepadlózom. :rolleyes:

Jah, hát igen...más egy benzines mint egy diesel. Fúúúú srácok....jöttem hazafele Sárándról...láttam egy kb 50 éves BMW-t. Le is fotóztam. csak nem jött még elő tesóm hogy átküldjem és feltegyem a képet a gépre. ha meglesz felteszem. Nagyon múzeális darab lehet.

ILYEN volt

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.