Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sógor 2 éves toyota hilux 2,5 D4D megy mint a veszett. Lepadlózod, visít a turbó és megy mint a barom. A haver Audi A6 2.5 TDI Tiptronic (gömbölyű) a maga 180 Le-vel hasít nem gyengén! :D

Azért megnézném az arcukat egy c20ne mocis gépben amint füstöl a feje és vérzik a szeme a hátsó rendszámtáblára... :rolleyes: <_<

Naja, de próbálj meg azokon 40ropiból komplett fékrendszert cserélni! -_-

Na az enyémen nemigen, csak a hátulja került annyiba -köszönhetően a Mote EDC kártyához való hozzájárulásának, amúgy jóval többe.. B)

Link to comment
Megosztás:

Azért megnézném az arcukat egy c20ne mocis gépben amint füstöl a feje és vérzik a szeme a hátsó rendszámtáblára... :rolleyes: <_<

Na az enyémen nemigen, csak a hátulja került annyiba -köszönhetően a Mote EDC kártyához való hozzájárulásának, amúgy jóval többe.. :D

nem kell ahhoz c20 -_-

navara is hú de megy hú de megy 2.5 tdi stb, és 175 megállítja

Link to comment
Megosztás:

nem kell ahhoz c20 <_<

navara is hú de megy hú de megy 2.5 tdi stb, és 175 megállítja

Perszemert dízel. Nem pörög annyit mint egy benya. Megfigyeltem, hogy a fosvágen váltója nagyjából hasonló áttételű, mint az én astrámé. Tehát a fordulatszámok passzolnak a sebességgel nagyjából és azért tudtam menni én 195-tel is az Astrával, a fosvágen meg 4400-as fordulaton meghal, 160kmh sebességnél. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Perszemert dízel. Nem pörög annyit mint egy benya. Megfigyeltem, hogy a fosvágen váltója nagyjából hasonló áttételű, mint az én astrámé. Tehát a fordulatszámok passzolnak a sebességgel nagyjából és azért tudtam menni én 195-tel is az Astrával, a fosvágen meg 4400-as fordulaton meghal, 160kmh sebességnél. :rolleyes:

Még szerencse hogy 168 körül van az Astra végsebessége a katalógus szerint. <_<

Link to comment
Megosztás:

Perszemert dízel. Nem pörög annyit mint egy benya. Megfigyeltem, hogy a fosvágen váltója nagyjából hasonló áttételű, mint az én astrámé. Tehát a fordulatszámok passzolnak a sebességgel nagyjából és azért tudtam menni én 195-tel is az Astrával, a fosvágen meg 4400-as fordulaton meghal, 160kmh sebességnél. :rolleyes:

nem sok köze van ehhez, mivel a navarának 6 os váltója van <_<

Még szerencse hogy 168 körül van az Astra végsebessége a katalógus szerint. -_-

akkor ez jó, mert az enyém tudja ezt, ha a 10et rászámolom csalásnak is, multkor 180ba majdnem belefordult a mutató :D

Link to comment
Megosztás:

Azért megnézném az arcukat egy c20ne mocis gépben amint füstöl a feje és vérzik a szeme a hátsó rendszámtáblára... :rolleyes: <_<

Na igen! Én nem azt mondom, hogy verhetetlen, hanem hogy a dízel is tud menni, mint atom. Lehet a hilux az nem megy csak 170-et, de le gyorsulja az A6-ot. Viszont az A6 jóval többet megy végre, mint a hilux. -_-

A sógor előző autójával 1.4 G Astra mentünk autópályán 3 személlyel 200-at, úgy hogy ment a klíma. :D

Link to comment
Megosztás:

Jajmár ezek a képek egyre érdekesebbek. :rolleyes: <_< :D

Az enyém meg 220-nál tetőcsomagtartóval ment volna még......de felébredtem.

mert?

ha az én nz-m majdnem belement a 180ba

akkor egy Xe miért ne mehetne?

nem mondta senki se azt, hogy az GPS el mért érték.

az óra szerinti!!

Link to comment
Megosztás:

mert?

ha az én nz-m majdnem belement a 180ba

akkor egy Xe miért ne mehetne?

nem mondta senki se azt, hogy az GPS el mért érték.

az óra szerinti!!

Na jó de az 1,4-ben nincs nyomaték. De nem is ez a lényeg. Akkor nekem biztos nagyon szar autóm van mert nekem gps szerint 160 főlé (170-es mutató) nem ment még.

Link to comment
Megosztás:

Na jó de az 1,4-ben nincs nyomaték. De nem is ez a lényeg. Akkor nekem biztos nagyon szar autóm van mert nekem gps szerint 160 főlé (170-es mutató) nem ment még.

Ott ültem, tehát láttam! <_< Ezt nem a szomszéd anyósának a testvérének a vejének a fia mondta! :rolleyes: Az tuti, hogy akkor olyan gyorsan még nem értünk fel pestre! :D Az óra ennyit mutatott. Neki nem a sima változat volt, hanem a 3 ajtós sport.

Link to comment
Megosztás:

Na jó de az 1,4-ben nincs nyomaték. De nem is ez a lényeg. Akkor nekem biztos nagyon szar autóm van mert nekem gps szerint 160 főlé (170-es mutató) nem ment még.

akkor valami biztos van, mert nekem az NZ is megközelítette már a 180at

de a 170et 4ben is elhagyta!

vagy csak nem nyomod neki eléggé :rolleyes:

mióta benne van a fordulatszámmérő, még nem mentem vele ilyen gyorsan, nem tudom mennyit pörög akkor, de 170 felett nem egyszer járt már a mutató, se lejtő, se hátszél se semmi ilyen.

Link to comment
Megosztás:

akkor valami biztos van, mert nekem az NZ is megközelítette már a 180at

de a 170et 4ben is elhagyta!

vagy csak nem nyomod neki eléggé :rolleyes:

mióta benne van a fordulatszámmérő, még nem mentem vele ilyen gyorsan, nem tudom mennyit pörög akkor, de 170 felett nem egyszer járt már a mutató, se lejtő, se hátszél se semmi ilyen.

Amúgysem szoktam próbálgatni az ilyesmit. <_<

Amúgy meg 130 felett ötödikben alig gyorsul. De igazából nem tudom, lehet hogy jó, lehet hogy nem jó.

Link to comment
Megosztás:

Amúgysem szoktam próbálgatni az ilyesmit. <_<

Amúgy meg 130 felett ötödikben alig gyorsul. De igazából nem tudom, lehet hogy jó, lehet hogy nem jó.

hát ha nem szoktad próbálgatni, akkor honnan tudod, hogy a képek, amiket mutogatnak nem igazak? :rolleyes:

130tól már nekem se annyira fürge...

de sztem egyik központis se

Link to comment
Megosztás:

Amúgysem szoktam próbálgatni az ilyesmit. :D

Amúgy meg 130 felett ötödikben alig gyorsul. De igazából nem tudom, lehet hogy jó, lehet hogy nem jó.

Engem valahogy nem érdekel, hogy mennyit megy egy autó. Mostanában van annyi trafipax, hogy nem éri meg próbálgatni, mert az drága mulatság lenne. Ahoz, hogy a városba szaladgáljak, szerintem tökéletes egy 60LE-ős is. Az legalább keveset eszik. <_< :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

hát ha nem szoktad próbálgatni, akkor honnan tudod, hogy a képek, amiket mutogatnak nem igazak? :rolleyes:

130tól már nekem se annyira fürge...

de sztem egyik központis se

Egyszer még régebben próbáltam. Nem nagyon megyek ótópályán és nem vagyok szuicid jellem sem.

Link to comment
Megosztás:

Na igen! Én nem azt mondom, hogy verhetetlen, hanem hogy a dízel is tud menni, mint atom. Lehet a hilux az nem megy csak 170-et, de le gyorsulja az A6-ot. Viszont az A6 jóval többet megy végre, mint a hilux. <_<

A sógor előző autójával 1.4 G Astra mentünk autópályán 3 személlyel 200-at, úgy hogy ment a klíma. :rolleyes:

Hol?

6%-os lejtőn, 80 km-es hátszéllel?

Mert különben az még klíma nélkül se megy a 190 közelébe se! :D

Link to comment
Megosztás:

Azért megnézném az arcukat egy c20ne mocis gépben amint füstöl a feje és vérzik a szeme a hátsó rendszámtáblára... :rolleyes: <_<

Nem kell azért legendákat költeni!

A 150 lovas gépekkel azért már én sem "kezdek ki"! -_-

Kivéve ha kamion!!! :D

Link to comment
Megosztás:

1

Nekünk ennyit mutatott. Aki elhisz az elhisz, aki nem, az nem! Én láttam! <_< :D

egy G be ültem, utánfutó volt kötve rá üresen, de az Nz-m hez képest is lomha volt...

de akkor hol van az a 35 lovas különbség? :rolleyes:

csak kellene menni annak ...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.