Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

értettem, csak ilyenkor nemtudom miért de egyből szegény Tiv jut eszembe. Gonosz egy autója van hogy pont akkor vágta be a durcát :rolleyes:

A lényegével egyetértek, az inkább mindegy hogy milyen, mint az hogy hogy használják.

Nemrég ment előttem egy újabbik A merci "L"-es rendszámmal, szal jó régi darab volt. Úgy füstölt szerencsétlen mint egy 20 éves valami. Szöszike kapott egy dízelt. Csak valszeg nem dízelként kezeli... <_< :D lehet dárga, új gép is, ha szétnyomják, és hidegen is nyélgázon parkolnak vele...

mi ez a Tív dolog??

annyittudok,hogy megreccsent a motorja, de hogy miért, meg hogy azt nem.

Link to comment
Megosztás:

mi ez a Tív dolog??

annyittudok,hogy megreccsent a motorja, de hogy miért, meg hogy azt nem.

linkelt róla egy videót :rolleyes: Erősen hasonlított arra a felhasználási módra amikor alattad nyekkent meg a waresz <_<

Holnap megyek fehérvárra, úgyhogy ma ki kell fórumoznom magam, mert holnap későn érek haza :D

Link to comment
Megosztás:

linkelt róla egy videót :rolleyes: Erősen hasonlított arra a felhasználási módra amikor alattad nyekkent meg a waresz <_<

Holnap megyek fehérvárra, úgyhogy ma ki kell fórumoznom magam, mert holnap későn érek haza :D

jah értem

fehr varra hadi utu reá menő? vagymi? -_-

Link to comment
Megosztás:

de izé jaj mi a neve annak... őőő ... őőő.... nemveki, de hasonlít az eleje rá... őő őőő na cseszd meg <_<

namindegy az tetszik most is az ujak közzül.

Te a Signumról beszélsz. Amugy meg lehet akkora lábad mint egy hindu elefántnak...ha lecipőznél egy új dízelt megváltozna a véleményed. Nagyon tudnak húzni :D :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

linkelt róla egy videót :rolleyes: Erősen hasonlított arra a felhasználási módra amikor alattad nyekkent meg a waresz <_<

Holnap megyek fehérvárra, úgyhogy ma ki kell fórumoznom magam, mert holnap későn érek haza :D

Minek jössz ide? -_- A 121-es Szergej így is olyat kormol indulásnál (igaz, rá is játszik a mozdonyvezető B)), hogy 10 percig csak ködlámpával lehet közlekedni a környéken. :D Nem kell neked kormolnod még pluszban. :D

Link to comment
Megosztás:

Te a Signumról beszélsz. Amugy meg lehet akkora lábad mint egy hindu elefántnak...ha lecipőznél egy új dízelt megváltozna a véleményed. Nagyon tudnak húzni -_- :rolleyes:

Az tuti! Sógor 2 éves toyota hilux 2,5 D4D megy mint a veszett. Lepadlózod, visít a turbó és megy mint a barom. A haver Audi A6 2.5 TDI Tiptronic (gömbölyű) a maga 180 Le-vel hasít nem gyengén! :D

Csak az én Gizim ilyen nyugdíjas! <_< B)

Link to comment
Megosztás:

értettem, csak ilyenkor nemtudom miért de egyből szegény Tiv jut eszembe. Gonosz egy autója van hogy pont akkor vágta be a durcát :rolleyes:

A lényegével egyetértek, az inkább mindegy hogy milyen, mint az hogy hogy használják.

mi ez a Tív dolog??

annyittudok,hogy megreccsent a motorja, de hogy miért, meg hogy azt nem.

Hmmmm.

Jóvanna. A lényeg annyi, hogy miután soltvadkerten sok benzines előtt második lettem a szlalomon, örömömben egy kicsit lementem állatba. Azóta tudom hogy ez nem arra való. Letiltott a mechanikus szabályzás. :D Eltört egy himba. Pár óra mulva

hibátlanul ketyegett. De nem volt gonosz, tudta hol adja meg magát. Sok opeles között nem volt sok esélye hogy ne javuljon meg gyorsan.

Hála Icemannnak, M.mantának, és még sok másnak, aki segitett a sötétben megoldani a problémát. És persze a helyi gumis srácnak, aki rövid időn belül beállitott két himbával. <_<

Link to comment
Megosztás:

Te a Signumról beszélsz. Amugy meg lehet akkora lábad mint egy hindu elefántnak...ha lecipőznél egy új dízelt megváltozna a véleményed. Nagyon tudnak húzni <_< :rolleyes:

nem arról vanszó, hogy ne mmennek, mert a 23éves cápa 2.5ös tdja ismegy :D hanem, nem errevalóak.

Kérdésem a következő:

Használt már valaki klímába gombaírtó fertőtlenítőt? Ha igen akkor mi az eljárás?

rá van írva asszem .

Link to comment
Megosztás:

Kérdésem a következő:

Használt már valaki klímába gombaírtó fertőtlenítőt? Ha igen akkor mi az eljárás?

Én használtam szüleim off renaultján. Van többféle módszer én a legolcsóbb és legegyszerűbb otthon elvégezhető módszert használtam:

Motor jár klíma bekapcsol belsőkeringetés teljes gőzzel. Ezután autó uatstérben a spray flakont betesz lenyom, ajtót becsuk. 15 perc mulva autó kinyit jól kiszellőztet.

Kellemetlen szag eltűnt, amúgy nem tudom mit csinált sajnos nem lehet ellenőrizni, hogy a baktériumokat/gombákat tényleg elpusztította-e.

Link to comment
Megosztás:

Hmmmm.

Jóvanna. A lényeg annyi, hogy miután soltvadkerten sok benzines előtt második lettem a szlalomon, örömömben egy kicsit lementem állatba. Azóta tudom hogy ez nem arra való. Letiltott a mechanikus szabályzás. :D Eltört egy himba. Pár óra mulva

hibátlanul ketyegett. De nem volt gonosz, tudta hol adja meg magát. Sok opeles között nem volt sok esélye hogy ne javuljon meg gyorsan.

Hála Icemannnak, M.mantának, és még sok másnak, aki segitett a sötétben megoldani a problémát. És persze a helyi gumis srácnak, aki rövid időn belül beállitott két himbával. :rolleyes:

mert? ezt nem is hallottam....mennyire húztad ki a nyelvét??? vagy mi történt? <_<

EZ besz.rás, ahgy mondja...kenyed neki me lefulad....Annó amikor a ladán tanulgattam vezetni faterom meg nagyapám mondta így...legalábbis hasonlóan :D -_- B)

Link to comment
Megosztás:

Én használtam szüleim off renaultján. Van többféle módszer én a legolcsóbb és legegyszerűbb otthon elvégezhető módszert használtam:

Motor jár klíma bekapcsol belsőkeringetés teljes gőzzel. Ezután autó uatstérben a spray flakont betesz lenyom, ajtót becsuk. 15 perc mulva autó kinyit jól kiszellőztet.

Kellemetlen szag eltűnt, amúgy nem tudom mit csinált sajnos nem lehet ellenőrizni, hogy a baktériumokat/gombákat tényleg elpusztította-e.

ja vhogy így kellett

van olyan verzió, amit be kell fújni a szellőzőkbe, meg a pollenszűrőhöz is, ez sztem direktebb módszer, de a belső légkeringetés úgyis átjárja az egészet.

Link to comment
Megosztás:

Az tuti! Sógor 2 éves toyota hilux 2,5 D4D megy mint a veszett. Lepadlózod, visít a turbó és megy mint a barom. A haver Audi A6 2.5 TDI Tiptronic (gömbölyű) a maga 180 Le-vel hasít nem gyengén! <_<

Csak az én Gizim ilyen nyugdíjas! :rolleyes: -_-

Naja, de próbálj meg azokon 40ropiból komlpett fékrendszert cserélni! B)

Kérdésem a következő:

Használt már valaki klímába gombaírtó fertőtlenítőt? Ha igen akkor mi az eljárás?

Na mi van olyan sokáig állt a szalonban, hogy megpenészesedett? :D Szórjál bele szalicilt.

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam autós boltban olajat venni, két dolog amin felkaptam a fejem, 1 a Mobil olajaknak a pincében az ára 10w40 5500 4L! 2 volt egy öreg bent és merivába keresett vezérlést, mikor mondja az eladónak, hogy 8v-s a vas, az eladó is aztmondta, hogy gyorsan cserljenek motort, neki a H asztában 1.6 Twinpoty van, de mindent megadna egy faca 1,6 SE-ért ami a merivában volt!

Hát nekem is megdobbant a szívem elméleti síkon, hogy milyen faca lenne egy cc 60e futott SE blokkot szerezni kompletten.

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam autós boltban olajat venni, két dolog amin felkaptam a fejem, 1 a Mobil olajaknak a pincében az ára 10w40 5500 4L! 2 volt egy öreg bent és merivába keresett vezérlést, mikor mondja az eladónak, hogy 8v-s a vas, az eladó is aztmondta, hogy gyorsan cserljenek motort, neki a H asztában 1.6 Twinpoty van, de mindent megadna egy faca 1,6 SE-ért ami a merivában volt!

Hát nekem is megdobbant a szívem elméleti síkon, hogy milyen faca lenne egy cc 60e futott SE blokkot szerezni kompletten.

Én meg a multkor a tecsoban szokás szerint az autós cuccokat nézelődtem amíg az aszony elment venni fél kiló darálthúst, és ott tipródott egy deres hajú öregúr az olajokat nézegette. Kérdeztem segíthetek-e? Azt mondta olajat akar venni a kocsijába, ki is nézte a tecsós olajat. Kérdeztem milyen a gép mondta Swift 1.3-as. Mondom neki abba pont ez kell. :rolleyes: Nagyon szemét voltam? Hiába magyaráztam volna nem vette volna meg 15ezerért a castrolt. <_<

Link to comment
Megosztás:

Én meg a multkor a tecsoban szokás szerint az autós cuccokat nézelődtem amíg az aszony elment venni fél kiló darálthúst, és ott tipródott egy deres hajú öregúr az olajokat nézegette. Kérdeztem segíthetek-e? Azt mondta olajat akar venni a kocsijába, ki is nézte a tecsós olajat. Kérdeztem milyen a gép mondta Swift 1.3-as. Mondom neki abba pont ez kell. :rolleyes: Nagyon szemét voltam? Hiába magyaráztam volna nem vette volna meg 15ezerért a castrolt. <_<

Genyó

Link to comment
Megosztás:

Naja, de próbálj meg azokon 40ropiból komlpett fékrendszert cserélni! B)

Na igen. A múltkorában volt csináltatni az A6 váltóját és 300e pénzt hagyott ott.

Én meg a multkor a tecsoban szokás szerint az autós cuccokat nézelődtem amíg az aszony elment venni fél kiló darálthúst, és ott tipródott egy deres hajú öregúr az olajokat nézegette. Kérdeztem segíthetek-e? Azt mondta olajat akar venni a kocsijába, ki is nézte a tecsós olajat. Kérdeztem milyen a gép mondta Swift 1.3-as. Mondom neki abba pont ez kell. :rolleyes: Nagyon szemét voltam?f/b] Hiába magyaráztam volna nem vette volna meg 15ezerért a castrolt. :D

Dehogy... <_< :D -_-

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.