Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nem is szúrtuk.. ;)

Pedig bírnád mi? :lol: <_< :D

hacsak nincs hibakódja akkor érti a viccet -_-

Ehh :rolleyes: "a közvetlenség, a könnyedség és az életöröm belefulladt az NVH-ba, az NCAP-be és az Euro 4-be..." B) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Szegény biv! 5 évet kellett várni a válaszra! <_< :D -_- B)

Vagy egy kerékcsapágyat! :D :D

Biztos már tűkön ült szegény. B)

6 év mulva kiderül a válaszból ;) :lol: :D

Jaj de gecók vagyunk... :D ;) ;)

Azok bizony :rolleyes: , de jólesik! ;)

Ugyanmár...hacsak nincs hibakódja akkor érti a viccet ;)

Majd elkezd hekkelni, és lesz neki, segítünk kiolvasni! :P

Link to comment
Megosztás:

Nov végén lejár a műszaki. Mikor érdemes állapotfelmérésre vinni a gépkocsit? :rolleyes:

Vidd el előműszakira, ott is megnézik mi a bibi, és az ára lejön a műszakinál a végösszegből. Asszem van egy időtartam amin bellül kell elvinni műszakira az átnézés után.

Link to comment
Megosztás:

Nov végén lejár a műszaki. Mikor érdemes állapotfelmérésre vinni a gépkocsit? <_<

soha. Az mindig utána mindig pénzbe kerül ;) -_- B)

Hinnyenoh. Most néztem hogy volt itt hölgyemény is? de szemetek vagytok, megvárhattatok volna engem is mielőtt elkülditek szegényt. Én így nem is beszéltem vele :D

:rolleyes: :D :D

Link to comment
Megosztás:

soha. Az mindig utána mindig pénzbe kerül ;) :D -_-

Hinnyenoh. Most néztem hogy volt itt hölgyemény is? de szemetek vagytok, megvárhattatok volna engem is mielőtt elkülditek szegényt. Én így nem is beszéltem vele <_<

:rolleyes: :D B)

Remélem még fogsz, nem üldöztük el.... :D

Link to comment
Megosztás:

Day neked van szerelőd nem?

az nem tudjamegnézni?

nemtudom, de itt nálunk az elővizsga ára nem jön le a műszakiból.

igaz, hogy naaa gyurika nézzedmár át jó e így, alapon megy B)

Nézte már, múlthéten. Hátsó lengéscsillapítók cserések, hátsó fékeken állítani kell, valamint első fékbetétek cserések, de hogy ezenkívül belekötnek-e valamibe, azért kéne. Előző tulajnál pl abba belekötöttek, hogy koszosak a fékcsövek a futóműnél. <_<

Ja meg Hening cartárs felajánlotta, hogy a műszakiig kölcsönad egy balegy ülés, mert ügye az enyémnek el van durranva az övfeszítője. :rolleyes: 2007ben ebbe is belekötöttek előző tulajnál, hogy nem az igazi. -_- Lehet ezért durrant is el nálam egy erős fékezésnél, valamit láttak. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.