Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

felmerült bennünk is ez a kérdés, hogy aki alegöregebb, és legmeszebb, de több gykorú autóra is számítunk, és lesznek többen is, akik legmeszebbről jönnek egyhelyről :rolleyes:

én legfiatalabb autó címért indulok, hátha egyet visszahozok belőlük <_<

nos engem se hagyott nyugodni, át is írtam gyorsan:

szerintem így korrekt

Link to comment
Megosztás:

És ha Ő rágcsálná a lábujjad? Az is sz@r érzés lenne? :rolleyes:

http://www.delmagyar.hu/_kepgaleria.php?gid=2010645

Nem kell, anoexiás. Ö rágcsálja a tiedet! -_-

Azt sem lehet eldönteni, hogy ki valójában az áldozat....a piros pólós minek pattant fel a Matyi orrára???

Hát nem tudom, ha valaki a motorháztetőn üldögél, én akkor sem ütöm el, max. hátrafele megyek, hogy lepottyanjon.

Ismertem az ipsét. <_< Múlthéten én is abban a szekrényben kötözgettem. :D

De azért az érdekes, hogy azon múlik az élete, hogy hozzáér-e a könyöke vmihez. Vagy volt más gond is?

Link to comment
Megosztás:

Nem kell, anoexiás. Ö rágcsálja a tiedet! :D

Hát nem tudom, ha valaki a motorháztetőn üldögél, én akkor sem ütöm el, max. hátrafele megyek, hogy lepottyanjon.

De azért az érdekes, hogy azon múlik az élete, hogy hozzáér-e a könyöke vmihez. Vagy volt más gond is?

Hozzáért a könyöke a vasszekrényhez a másik keze valószínűleg a fázishoz, de végül a lábán keresztül haladt az áram tovább. Odaragadt a betáphoz. Most ránk akarják fogni egyébként, hogy mi mókoltunk ott valamit és azért történt a baleset... :rolleyes: Pedig minden villanyszerelő ellenőrzi a feszültségmentességet mielőtt nekiáll mókolni. A másik, hogy direkt említettük, hogy ha a szekrényben akarnak dolgozni, akkor kérjenek szakfelügyeletet. Nem kértek, pedig benne van a szerződésben is, hogy a szekrénybe csak az illetékes (azaz mi) nyúlhat. <_<

Link to comment
Megosztás:

Lehet, de szerintem Csillus név leányzót takar, én elnézem neki. <_<

óóó én is elnézem neki B) főleg egy 2003as hsz-re. :D :D Reméljük dob :D

Ha csajsziknál járunk

Multkor ment debrecenbe a MaxFM-en nem bírtam hogy ne húzzam le az ablakot és csajoknak úgy mint a pözsós reklámban :rolleyes: Volt aki úgy nézett mint a véresrongyra, volt aki visszamosolygott -_-

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.