Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

voltam szerszámboltban, és egy belső torx készletre 6-9 ezret mondtak, de semmi sincs hozzá, csak a fejek.

szerintem ez drága, még ha kingtony vagy mi is, örök garanciával stb.

légkulcs meg 58ezerért :rolleyes:

az astrához kellene nekem egy készlet, mert nincs csak külső torxom, de belső nincs

vki tud vmi konkrét áras terméket?

Link to comment
Megosztás:

belső torx van az olcsóbb bitkészletekben, külsőt meg vettem 3/4-es krovaszettben 6db-ost 5e körül sima szerszámboltban.

szeva Gabi

külsős az van nekem is, 300ft ért vettem, ilyen kis korongban vannak mind, de árához képest hihetetlen minőségű, igaz ez csak a csavarhúzóba rakhatós fajta, de teszi a dolgát rendesen.

más helyre is el fogok nézni, mert ezt drágának találom, légkulcsokat, meg lehet venni készletben 25ezer körül is, igaz nem világmárkásak, de itthoni szerelésre biztos bírnák azok is.

astrához, kb mekkorától mekkoráig kellhet belső torx?

a teknő csavarjai elég kicsik, talán 8as sima bitfej megy rá, amivel le lehet szedni, de torxban az mekkora?

a hf csavar, meg elég nagydarabnak tűnik már...

Link to comment
Megosztás:

Reggel -3 fok volt. Meg is szívtam, a személyimmel kellett levakarnom az ablakot....erre nem számítottam.

Nagyon lefárasztott a gép. Elindítom s errefel nekem kiírja, hogy vigyázat csúszós út. Na ez igen mondom <_<

:rolleyes: Vigyázz! Nehogy holnap azt írja ki, hogy délután vidd el hóembert építeni! :D -_-

Mi most imátkozunk, hogy itt még ne legyen fagy, mert a tengerinek le kellene száradnia! Mert ha fagy, akkor nem tudja leadni a nedvességet.

Link to comment
Megosztás:

az astrához kellene nekem egy készlet, mert nincs csak külső torxom, de belső nincs

vki tud vmi konkrét áras terméket?

Láttad már az enyémet? 17 volt, kicsi és nagy racsnis külsős-belsős-torxos cuccmucc, bírja a cibálást is, legalábbis 1-2 komolyan berohadt csavart már kiszedtem vele.. B)

Mi most imátkozunk, hogy itt még ne legyen fagy, mert a tengerinek le kellene száradnia! Mert ha fagy, akkor nem tudja leadni a nedvességet.

Elhozzátok hozzánk aztán majd én kimelegítem a keverő égőfejével -_- csak nehogy pörkölt kukorica legyen belőle :rolleyes:

<_< :D

Link to comment
Megosztás:

Kíméletes bejáratásról van szó akkor én mindig vigyorgok. Fél évet dolgoztam a opelnál. Na ott mikor elkészült az autó beálltak vele a görgőpadra és úgy megtaposták mint állat (persze közben computer rákötve ami tesztelte). Volt is a görgőpad mellett egy motor aminek bizony kikönyökölt az olalán az egyik hajtókar. Szóval ha 0kmesen így meghajtják akkor egy kis kigyorsítás amit Reeckatee csinál igazán nem árthat. <_<

Ja és hogy ne legyek off:

Tisztán város (Bp.) dinamikusan ahol lehet és araszolva ahol bedugult. Szóval így jött ki 8,5l/100km :D

Így van, de ezzel nem akartam vitába szállni, mivel ilyen tapasztalatom nincsen, mint neked. Valamint mire a motor bekerül az autóba, addigra már be van járatva, mivel agyon tesztelik előtte.

Én csak az Audiban láttam, hogy miképp működik is ez. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

mai autókat már nem kell járatgatni szinte

eleve jóval pontosabb illesztések vannak, jobb anyagok, illetve felületminőségek.

meg a gyárból is úgy jönnek már ki.

Az új autó is másképp viselkedik 1000 km után mint előtte..... :rolleyes:

Meghálálja, ha nem vadállathoz kerül az elején. Én speciel az első 2500 km után szeltem át Európát északi irányban Svédországig, de a németeknél a 160 volt az utazóm. Gyönyörűen ment.

Link to comment
Megosztás:

Az új autó is másképp viselkedik 1000 km után mint előtte..... <_<

Meghálálja, ha nem vadállathoz kerül az elején. Én speciel az első 2500 km után szeltem át Európát északi irányban Svédországig, de a németeknél a 160 volt az utazóm. Gyönyörűen ment.

az autó mindig meghálálja, ha nem vadálatnál van :rolleyes:

az elején perszenem árt egykicsit óvatosabban menni vele, de nem úgy, mint a régieknél.

Link to comment
Megosztás:

Láttad már az enyémet? 17 volt, kicsi és nagy racsnis külsős-belsős-torxos cuccmucc, bírja a cibálást is, legalábbis 1-2 komolyan berohadt csavart már kiszedtem vele.. :rolleyes:

nem nem láttam, de én is így gondoltam, olyan 10-20 között legyen racsnival együt stb, de ne 15 db bitfej legyen már 6-9 ezer

Link to comment
Megosztás:

nem nem láttam, de én is így gondoltam, olyan 10-20 között legyen racsnival együt stb, de ne 15 db bitfej legyen már 6-9 ezer

Én amikor szakadt a vezszíj vettem valami készletet amit elsőre kinyírtam. A Karcsi szerint bilivasból volt. :rolleyes: Most meg vettem egy kis racsnis kulcsot, hozzá egy közdarabot , és 5 db-os készletben 2,5- asszem 5-ösig torx-biteket. Az egész olyan 4 ezer forint volt.

Link to comment
Megosztás:

Akkor ezt megbeszéltük! :D Legfeljebb nem takarmánytengeriként lesz leadva, hanem pattogatott kukoricaként! -_- B)

<_<

:D :D

nem nem láttam, de én is így gondoltam, olyan 10-20 között legyen racsnival együtt stb, de ne 15 db bitfej legyen már 6-9 ezer

Hááát, régen vettem csavarbehajtani 2x6 darab keresztélű bitfejet, egyiknek sem tudtam az élét leforgácsolni pedig rengeteg osb lapot még több csavarral húzattunk fel álmennyezetnek, igaz 4 rugó volt :rolleyes: ;)

Az enyém elég jól bírja a kiképzést, légkulccsal húzták rá a féknyereg tengelyeit, az általam készített/vágott "imbusz-betét" elhajlott de a racsninak semmi baja sem lett szal... :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Jaja. Ha már ugysem kell senkinek, csinálnánk mi belőle Opel vidéket. Lenne ott minden...fényező (Brekeke), karosszériás (Zotya), az alkatrészszám adatbázis (FPepe) az aszfaltot Sanci biztosítaná, Novy most ugyis kényszerszabin van így segítene Ő is valamiben, JOhnny rakettyázna és kritizálna, Epk lenne a tiszteltbeli polgármester és Hening moderálna mindenkit B) .... milyen jó kis társaság lenne :rolleyes:

(Persze akik nincsenek megemlítve azoknak is ott a helyük Opelfalván)

mikor megyünk??? csomagolhatok? :D

viszek zotyának hegesztőt, bár nem CO, de a célnak megfelel <_<

A photoshop csodákra képes :D -_-

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.