Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az biztos! Itt a kertvárosban is van annyi homár! Ha az egyik felépít egy 200m2-es házat, a másik csak azért is 300m2-est épít! Ha kimegyek a házelé, a szomszédok rögtön a függöny mögül sasolnak, hogy mit csinálok. :rolleyes:

Hehe, én volt olyan, hogy egész nap direkt kint voltam, a szomszéd öreglány egész nap szétkapálta azt a 3 szőlőtőkét -_- B) aztán egyszer csak elájult :D hív a f@xom mentőt, jó helyt van az árnyékosban, majd magához tér ha akar, ha nem az se nagy baj :D . Túl sokat jelentgetett már fel sokvalakit mindenféle lehetetlen baromság alapon... :D

Én hülye meg nem nyomtam fel a VPOP-nál -jó ideig nem lenne gondunk vele, a fia ott tárolt nála több 100 liter lopott gázolajat... <_<

Link to comment
Megosztás:

Hehe, én volt olyan, hogy egész nap direkt kint voltam, a szomszéd öreglány egész nap szétkapálta azt a 3 szőlőtőkét :D -_- aztán egyszer csak elájult <_< hív a f@xom mentőt, jó helyt van az árnyékosban, majd magához tér ha akar, ha nem az se nagy baj ;) . Túl sokat jelentgetett már fel sokvalakit mindenféle lehetetlen baromság alapon... :D

Én hülye meg nem nyomtam fel a VPOP-nál -jó ideig nem lenne gondunk vele, a fia ott tárolt nála több 100 liter lopott gázolajat... :rolleyes:

Az asszony barátnőjénél nyírtam a füvet, ott volt egy öregúr a szomszédba aki egész nap az utcát nézte, meg engem, ahogy le-fel rohangáltam a fűnyíróval. Gondoltam oldalról odalopózok az ablak alá, aztán felugrok, hogy VÁÁÁÁÁ! B) De mondták, hogy ne, mert gyenge a szíve. :D

Link to comment
Megosztás:

Te is jöhetsz, te lennél a HMCS ( helyi menő csávó) az új kocsiddal. Én nem megyek, Johnny már az első héten kidobna OFF-olásért. :rolleyes: :lol:

Valamelyik házat, vagy a templomot át lehetne alakítani OFF-háznak! Vasárnaponként oda gyűlnénk össze OFF-misére! :D -_-

Hahahaha Te vagy hüje barátom B) :D :D

Most miért? ;) <_<

Link to comment
Megosztás:

Hehe, én volt olyan, hogy egész nap direkt kint voltam, a szomszéd öreglány egész nap szétkapálta azt a 3 szőlőtőkét :D -_- aztán egyszer csak elájult <_< hív a f@xom mentőt, jó helyt van az árnyékosban, majd magához tér ha akar, ha nem az se nagy baj ;) . Túl sokat jelentgetett már fel sokvalakit mindenféle lehetetlen baromság alapon... ;)

Én hülye meg nem nyomtam fel a VPOP-nál -jó ideig nem lenne gondunk vele, a fia ott tárolt nála több 100 liter lopott gázolajat... :rolleyes:

B) :D :D

Az asszony barátnőjénél nyírtam a füvet, ott volt egy öregúr a szomszédba aki egész nap az utcát nézte, meg engem, ahogy le-fel rohangáltam a fűnyíróval. Gondoltam oldalról odalopózok az ablak alá, aztán felugrok, hogy VÁÁÁÁÁ! ;) De mondták, hogy ne, mert gyenge a szíve. ;)

;) :lol: :D Lehet segíteni akart! :D

Link to comment
Megosztás:

hali!

kicsit túl öntöttem a motorolajat, a max felett van 1 mm-rel :S szerintetek engedjek le belőle? vagy hagyjam?

Semmi baja nem lesz, de ha nagyon zavar akkor told bele a nivópálcát és töröld le, ha ezt megcsinálod 5x akkor kiszedsz belőle egy mm-nyit <_< -_-

Jó ez az opelcity, én bevállalom a kolbász-sonka füstölést, sima kormos füstölés 1500, olajos-kormos 2000 :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

Semmi baja nem lesz, de ha nagyon zavar akkor told bele a nivópálcát és töröld le, ha ezt megcsinálod 5x akkor kiszedsz belőle egy mm-nyit <_< ;)

Jó ez az opelcity, én bevállalom a kolbász-sonka füstölést, sima kormos füstölés 1500, olajos-kormos 2000 :rolleyes: :D

akkor már szakácsunk is van... :D :D Már éhen nem halunk, csak... meg! -_- B)

Link to comment
Megosztás:

hali!

kicsit túl öntöttem a motorolajat, a max felett van 1 mm-rel :S szerintetek engedjek le belőle? vagy hagyjam?

Ahogy a többiek is írták nem lesz baja, de azért hosszútávon nem a legegészségesebb.

A szimmeringeket meg a tömítéseket kinyomhatja egy idő után, főleg, ha egészségesen pörgetve is van.

Egyébként (jó esetben) meg a kartergázcsövön keresztül bekerül a szívórészbe és szépen elég apránként (igaz ez sem feltétlenül jó pl. a lambdaszondának meg ha van, akkor a katalizátornak -de így egyszer simán kibírja), úgyhogy nem kell aggódni, de legközelebb azért tartsd a min. és a max. között! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Diesel-lel? Szerinted hova tűnik neki otthonról a sültkrumpli alól az olaj? :D

egy jó szakács mindent felhasznál! -_-

áhh, húújevaagy?? B) :D :D ez még a jobb minőségű gázolajjal se indul normálisan, egyszer öntenék bele sűtkrumplilét, többet még behúzni se lehetne :rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.