Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ladáékoz nem kell befeküdni annyira, mert ki lehet borítani az egészet, ha kockáról beszélsz, a másikfajta a körlámpás, aminek téglalap alakú a km órája, az meg szinte F astra <_< azon is fólia megy hátul, és ilyen betekerősek az izzófoglalatok, ha jól emlékszem :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Rakott mostanában valaki a hűtőjébe hűtőtömítőt ?

Tudom, régen ez téma volt, de már ezen agyalok jó ideje, mit csináljak.

Csak akkor fogy a vizem, ha dugóban vagyok, és fölmegy 95 fokra.

Csöpögés, ilyesmi nincs, valahol elgőzölhet a víz. Hetente utána kell tölteni 2-3 decit.

Link to comment
Megosztás:

ladáékoz nem kell befeküdni annyira, mert ki lehet borítani az egészet, ha kockáról beszélsz, a másikfajta a körlámpás, aminek téglalap alakú a km órája, az meg szinte F astra B) azon is fólia megy hátul, és ilyen betekerősek az izzófoglalatok, ha jól emlékszem -_-

jaja, azt tudom, ezerkettes műszerfalat néztem egy darabig, majdnem az enyém volt, már jártam vele, csak aztán valakinek jobban kellett mert elvitték a parkolóból... :rolleyes: ez egy kockalada, télleg olyasmi műszeregysége van mint a waresznak, elleszek vele, mégegyszer köce :D

A zacskósleves nem kell. Ha már levest főzök az rendes leves legyen. :D ;) :D <_<

Link to comment
Megosztás:

Rakott mostanában valaki a hűtőjébe hűtőtömítőt ?

Tudom, régen ez téma volt, de már ezen agyalok jó ideje, mit csináljak.

Csak akkor fogy a vizem, ha dugóban vagyok, és fölmegy 95 fokra.

Csöpögés, ilyesmi nincs, valahol elgőzölhet a víz. Hetente utána kell tölteni 2-3 decit.

Próbálj meg kivenni a hűtővízből. Ha szinten van nekem is ereszt a hűtő sarkánál, de ha kicsit jel alatt van akkor nem. A hűtés szempontjából végülis mindegy, csak legyen a kiegyenlítőben.

Link to comment
Megosztás:

De akkor már nem lehet tudni melyik részéből fogant a fincsi porocska s könnyedén megeshet, hogy a se@@ét fogod nyaldosni....amugy meg perverz vagy. :rolleyes:

Nem vagyok perverz! <_< :D

Egyúttal megragadom az alkalmat, hogy emlékeztessek mindenkit, hogy vége a nyárnak és le kell engedni a kerekekből a nyári levegőt, mert télen megfagy és jobban fog csúszni az autó! -_- B)

Link to comment
Megosztás:

http://www.knorr-bremse.hu/hun-belso-kozut-i.htm

egyébként itt a fékes Knorr is

kár hogy a mercinél nem alkalmazzák, akkor megleshettem volna holnap a kamionon

A Wabco mellett a Knorr a másik vezető fékgyártó és fejlesztő cég. Elég durva fejlesztéseik vannak, az általuk készített elektronikusan vezérelt légfékrendszer gyakorlatilag a felére csökkentette a féktávot a hagyományoshoz képest. Ha jól tudom a fejlesztés a 7. generációnál tart. Kelenföldön van egy magyar fejlesztőközpont. Itthon készítik a szoftvert. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok perverz! :rolleyes: <_<

Egyúttal megragadom az alkalmat, hogy emlékeztessek mindenkit, hogy vége a nyárnak és le kell engedni a kerekekből a nyári levegőt, mert télen megfagy és jobban fog csúszni az autó! :D -_-

B) :D :D

S ideje kicserélni az izzókat is téliekre mert azokban vastagabb az izzószál s jobban bírja a hideget :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.