Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hogy van egyébként Dezső? Rég hallottunk róla.

Teljessen hibátlan(kopp-kopp :rolleyes: )

Ma mentem vele,semmi gond,egy-két apróság van csak,de egyben van nagyon.

Télen megy majd az adagolós szakihoz,van egy nyomástartó szelep az adagolóban 3-4 nap állás után nehezen indul és ezt a szelepet kell majd cserélni,mert 14év után elkopott.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy a párásodás nálam is probléma...de csak esőbe <_< Tegnap előtt jöttem haza, és szinte semmit nem fújt le belőle. Pollenszűrő kivan cserélve.... Nagyon bosszant, már azon gondolkodom, hogy lebombázom a műszerfalat. Szerintem valami dugulásom lessz :rolleyes:

Sokszor leírtam már,hogyan lehet orvosolni,de senki nem fogadja meg...

Szilóval ki kell nyomni a szélvédő és a takaró műanyag közét,nekem azóta sosem párásodott.Ott folyik be a víz.

Link to comment
Megosztás:

Teljessen hibátlan(kopp-kopp :rolleyes: )

Ma mentem vele,semmi gond,egy-két apróság van csak,de egyben van nagyon.

Télen megy majd az adagolós szakihoz,van egy nyomástartó szelep az adagolóban 3-4 nap állás után nehezen indul és ezt a szelepet kell majd cserélni,mert 14év után elkopott.

Nem ezért tetted a gázolajcsőbe azt a szelepet, amit a képeken láttam?

Link to comment
Megosztás:

Sokszor leírtam már,hogyan lehet orvosolni,de senki nem fogadja meg...

Szilóval ki kell nyomni a szélvédő és a takaró műanyag közét,nekem azóta sosem párásodott.Ott folyik be a víz.

Nem igaz!!!!

Én megfogadtam, és lám nem is párásodik azóta! <_<

Ennek már 1 vagy két éve... (ki emlékszik már olyan régi dolgokra! :rolleyes: )

Link to comment
Megosztás:

Akkor nem is teszek bele pollenszűrőt <_< :D Amúgy nekem nem párásodik vészesen, lehet hogy nem is astra? :rolleyes: -_-

Nekem most nincs benn és semmi bajom a párásodással. B)

Nem mondod hogy ilyenkor ha reggel lemész akkor csontszáraz a kocsi. :D

Reggel kívülről párás. azt ablaktörlővel letörlöm és megyek utamra. Csak ha nagyon esik az eső, akkor szokott párásodni, de akkor is a két hátsó ajtónál, meg a hátsó szélvédő.

Link to comment
Megosztás:

kár hogy ennyire ki van festve a szeme feketével...

Nézd az előnyét -_- még mindíg jobb mintha kékre-lilára lenne áttrimmelve.. :D :rolleyes:

Amúgy meg nem is olyan rég volt ez a csaj -sőt, még ugyanez a kép is B) elfogytak a nők szabolcsban??? <_<

Link to comment
Megosztás:

Nézd az előnyét ;) még mindíg jobb mintha kékre-lilára lenne áttrimmelve.. :D :rolleyes:

Amúgy meg nem is olyan rég volt ez a csaj -sőt, még ugyanez a kép is :lol: elfogytak a nők szabolcsban??? <_<

Nem. :D csak mostanában raknak fel új képeket is a régiek mellé. :D

Rekettyés vagyok!A rekettye iparban dolgozom,rekettyéket adok veszek! -_-

Mennyibe kerül egy ilyen rekettye? B)

Link to comment
Megosztás:

OFF

Van köztetek ex-ladás? :rolleyes: Én annyit nem zsiguliztam hogy beledesítsem a műszeregységet, most meg egyik haverom belenézet a Ribibe és tutira nem úszom meg hogy ne ledezzem be a russian technology eme remek eszközét B) :D :D szal kérdés annyi lenne, nem tudja -e valaki hogy hogy van megvilágítva gyárilag, és mivel? Sztem sima foglalatba csinált ledekkel oldom meg, csak mittomén van .e benne foglalat egyáltalán -_-

ON

Tegnap éjszaka asszonypajtást vittem haza, hideg vót, fűtöttem. Keszi határánál érzem hogy gyengül a fűtés, egyből nézem a hőmérőt, éppen indul meg főfelé... Mondom faca, megint elpattant egy vízcsövem... félreáll, felnyit, lámpa elő, és vízcsövekre bambul. Szemre mind rendben volt amit látni, de mondjuk múltkor is benyaltam hogy rendben vannak, aztán kiderült hogy a bilincs vágta meg a felfogatásnál, és csak nyomás alatt nyílt ki. Beindítom, és nézek alá, jön -e víz, há nem jön. Mondom akkor megyünk amíg ez a víz bennemarad, fűtés csutkára, kéz-hőmérő on és mentünk. Hazavittem 16.kerbe, hazajöttem, és ez idő alatt (kábé 35-40 km) nem ment el víz. Este még fater ment az autóval, ő azt állítja hogy neki nem is melegedett. Most akkor 3 km alatt eltűnt belőle a víz? A HF "kicsit" kivan már. Folyamatosan belefújunk a vízkörbe, úgyhogy a kiegy.tartály sapin a túlnyomásszelep sípol állandóan, de 3 km. alatt azé' nem sípolhat el 2 liter vizet... <_< Azóta se tom mif.sz van. Várom már hogy meglegyen az új (nekünk új). Akkor már lesz mivel behúzni reggelente a Ribit, ha már hideg van ;) :D

Link to comment
Megosztás:

OFF

Van köztetek ex-ladás? :rolleyes: Én annyit nem zsiguliztam hogy beledesítsem a műszeregységet, most meg egyik haverom belenézet a Ribibe és tutira nem úszom meg hogy ne ledezzem be a russian technology eme remek eszközét -_- <_< :D szal kérdés annyi lenne, nem tudja -e valaki hogy hogy van megvilágítva gyárilag, és mivel? Sztem sima foglalatba csinált ledekkel oldom meg, csak mittomén van .e benne foglalat egyáltalán :D

Állítólag Te tudod hol lehet venni olyan ledszalagot, amit a ledesítéshez lehet használni. Megosztanád velem? B)

Link to comment
Megosztás:

OFF

Van köztetek ex-ladás? :rolleyes: Én annyit nem zsiguliztam hogy beledesítsem a műszeregységet, most meg egyik haverom belenézet a Ribibe és tutira nem úszom meg hogy ne ledezzem be a russian technology eme remek eszközét -_- <_< B) szal kérdés annyi lenne, nem tudja -e valaki hogy hogy van megvilágítva gyárilag, és mivel? Sztem sima foglalatba csinált ledekkel oldom meg, csak mittomén van .e benne foglalat egyáltalán :D

az olyan mint a waresz, a számlap mögött foglaltban(2db) vannak izzók, és a fénye körben átvilágít a lap mögül a számlap, és a müszerdoboz közti résen.

hely van több lednek is szóval egyszerűbb mint az astrának sztem

Link to comment
Megosztás:

Állítólag Te tudod hol lehet venni olyan ledszalagot, amit a ledesítéshez lehet használni. Megosztanád velem? <_<

Én a ZS-H villanyászbótban vettem (15. ker Kazinczy út) de voltam egy másik villanyszerelős üzletben ami eddig a Régi Fóti úton volt, most talán a Rákos úton, ott is láttam hogy tartanak. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap éjszaka asszonypajtást vittem haza, hideg vót, fűtöttem. Keszi határánál érzem hogy gyengül a fűtés, egyből nézem a hőmérőt, éppen indul meg főfelé... Mondom faca, megint elpattant egy vízcsövem... félreáll, felnyit, lámpa elő, és vízcsövekre bambul. Szemre mind rendben volt amit látni, de mondjuk múltkor is benyaltam hogy rendben vannak, aztán kiderült hogy a bilincs vágta meg a felfogatásnál, és csak nyomás alatt nyílt ki. Beindítom, és nézek alá, jön -e víz, há nem jön. Mondom akkor megyünk amíg ez a víz bennemarad, fűtés csutkára, kéz-hőmérő on és mentünk. Hazavittem 16.kerbe, hazajöttem, és ez idő alatt (kábé 35-40 km) nem ment el víz. Este még fater ment az autóval, ő azt állítja hogy neki nem is melegedett. Most akkor 3 km alatt eltűnt belőle a víz? A HF "kicsit" kivan már. Folyamatosan belefújunk a vízkörbe, úgyhogy a kiegy.tartály sapin a túlnyomásszelep sípol állandóan, de 3 km. alatt azé' nem sípolhat el 2 liter vizet... :rolleyes: Azóta se tom mif.sz van. Várom már hogy meglegyen az új (nekünk új). Akkor már lesz mivel behúzni reggelente a Ribit, ha már hideg van :D <_<

Úgy, mint a teafőző?

Link to comment
Megosztás:

Úgy, mint a teafőző?

kábé. főzi is a teát, lehet hogy holnap belelógatok egy filtert :D :D -_- B)

az olyan mint a waresz, a számlap mögött foglaltban(2db) vannak izzók, és a fénye körben átvilágít a lap mögül a számlap, és a müszerdoboz közti résen.

hely van több lednek is szóval egyszerűbb mint az astrának sztem

Köcce :rolleyes:

Nem is kívánok vele túl sokat foglalkozni, szívesebben fejezném inkább be az enyémet :D de megcsinálom neki, csak ne kelljen hidakkal körbeépíteni. A wareszét ismerem, csak nem tudtam hogy ez is olyasmi <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.