Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kocsimban van a négy darab ingyen Fulda 175/70R14 téli gumi. Holnap elviszem gumishoz, megmondja hogy mit tud kezdeni az egyikkel, ami púpos egy nagyon kicsit és bele van vágva a gumi felületébe. Állítólag vulkanizálni is tud... :rolleyes:

Kicseréltük a hűtővizet, ami már nagyon illett. Állott szaga volt már nagyon. <_<

Kisebb állapotfelmérést tartottunk műszakilag. Hátsó lengéscsillapítókat cserélni fogom. Van Sachs darabja 16-ért, amit autószerelőm 14-ért beszerez, meg van LIP, ami darabja 8300 amit 7000Ft körül beszerez. Esetleg más márkák? Monroe kizárva.

Hangyányit lyukas a Bosal hátsó dobom eleje az alsó illesztésnél. Négy évet bírt. :D

Link to comment
Megosztás:

Kocsimban van a négy darab ingyen Fulda 175/70R14 téli gumi. Holnap elviszem gumishoz, megmondja hogy mit tud kezdeni az egyikkel, ami púpos egy nagyon kicsit és bele van vágva a gumi felületébe. Állítólag vulkanizálni is tud... :rolleyes:

Kicseréltük a hűtővizet, ami már nagyon illett. Állott szaga volt már nagyon. <_<

Kisebb állapotfelmérést tartottunk műszakilag. Hátsó lengéscsillapítókat cserélni fogom. Van Sachs darabja 16-ért, amit autószerelőm 14-ért beszerez, meg van LIP, ami darabja 8300 amit 7000Ft körül beszerez. Esetleg más márkák? Monroe kizárva.

Hangyányit lyukas a Bosal hátsó dobom eleje az alsó illesztésnél. Négy évet bírt. :D

LIP, tudod hogy jártam

Link to comment
Megosztás:

Jah, amerikába a legjobb lopásvédelem a manuális váltó. :rolleyes:

Feleségem nagynénje hazatelepült ámerókából '90-ben, de nem tudott itt autót vezetni, mert csak az óttomattátt ismerte....

Más:

Asszem Totálkárban volt pár éve egy cikk egy amerikai nőről, aki bérelt Budapesten a reptéren egy Citroént. Aztán elment vele Pécsre.

EGYESBEN!!! <_<

Ott aztán kifolyt, és elégett belőle minden olaj, és még a motorháztetőről is leégett a szép új festék... A tűzoltók oltották el.

Link to comment
Megosztás:

Feleségem nagynénje hazatelepült ámerókából '90-ben, de nem tudott itt autót vezetni, mert csak az óttomattátt ismerte....

Más:

Asszem Totálkárban volt pár éve egy cikk egy amerikai nőről, aki bérelt Budapesten a reptéren egy Citroént. Aztán elment vele Pécsre.

EGYESBEN!!! :rolleyes:

Ott aztán kifolyt, és elégett belőle minden olaj, és még a motorháztetőről is leégett a szép új festék... A tűzoltók oltották el.

Igen. Xsara volt. És kép is volt ahogy a motorn szét volt folyva minden műanyag.

Link to comment
Megosztás:

Múltkor letoltam egy porsche-t az autópályán. :D

Amatőr :rolleyes: én ma Debrecenbe menet a kocsog.giffalvi összekötő úton egy ML 320 4matic Merdzsót nyomtam le a dízellel és egyúttal a kanyarvételi rekordomat is megdöntöttem ;) amit régebben óra szerint 90-nel vettem azt ma sikerált óra szerinti 130-135 közt talpon és sávból csúszás nélkül bevenni B) szal nem tudom mitől vadult meg a drágám így de biztos örült neki, hogy egy hónap garázsban porosodás után lemostam pöpecre... ;) ;)

Meg aztán én nem vagyok egyetemista, mire költöttem volna a különbözetet? :D ;)

10.-én lejössz Tokajba Kadett Klub talira azt majd megmutatjuk, hogy hogyan lehet rákapni az édes fehérre :P :D nem csak a szőkékre.. :lol:

áthoztam ide mert fosok a Karcsitól. -_- ;)

Jaja, te jobb ha tartasz mert hozzád közel van.. B) <_< :D :D

Link to comment
Megosztás:

Sztem egy Monzát meg egy Omega A Caravant :D Hol vannak? A Monával az a baj, hogy elég nagy motor volt bennük, drága a fenntartása, amúgy nem csúnya autó.

nem is tartanám céges futárautónak, de imádom a monzákat. Az ilyen korú senatorra is rá voltam izgulva egy időben, de a monza... :rolleyes: -_- imááádom <_< amúgy budaörsön van egy bontó-telep, aminek van egy opel-részlege, és ott volt. Volt az újabbik senatorból is 2, kockacorsaGSI, meg egy darab régi senator (csak azokat mondom amikre felnyílt a szemem :D Még lapult egy A rekord legalábbis annak néztem, de annak be volt takarva nagyrésze. Jah motorja csak egy volt, DR-ből, levett hengerfejjel, egy fészertatő alatt, de amúgy szabadtéren... :D nem tűnt kopottnak, de egy 2 hónapig szabadtéren rohasztott, megbontott blokkal menjen a p.csába 100 ropiért ;) B)

Link to comment
Megosztás:

nem is tartanám céges futárautónak, de imádom a monzákat. Az ilyen korú senatorra is rá voltam izgulva egy időben, de a monza... :rolleyes: B) imááádom <_< amúgy budaörsön van egy bontó-telep, aminek van egy opel-részlege, és ott volt. Volt az újabbik senatorból is 2, kockacorsaGSI, meg egy darab régi senator (csak azokat mondom amikre felnyílt a szemem ;) Még lapult egy A rekord legalábbis annak néztem, de annak be volt takarva nagyrésze. Jah motorja csak egy volt, DR-ből, levett hengerfejjel, egy fészertatő alatt, de amúgy szabadtéren... -_- nem tűnt kopottnak, de egy 2 hónapig szabadtéren rohasztott, megbontott blokkal menjen a p.csába 100 ropiért :lol: :D

A pályanapon láttam én is először Monzát. :D A B Senator nekem is nagyon tetszik, de az igazi vágyam egy MV6 B Omega Caravan vagy C Omega Caravan. :D Fullextra persze. :D

Link to comment
Megosztás:

A pályanapon láttam én is először Monzát. :rolleyes: A B Senator nekem is nagyon tetszik, de az igazi vágyam egy MV6 B Omega Caravan vagy C Omega Caravan. :D Fullextra persze. B)

volt omega caravan is, 3-4 darab is elég szépen felszerelve, csak rossz oldalon volt bennük a kormány :D -_-

Monzát most láttam élőben először, de most mégjobban tetszik <_<

Link to comment
Megosztás:

Kitéphetted volna nekem a szakaszolhatós BC-s ablaktörlő-kapcsolót a reléjével együtt az egyikből. <_<

nah azon is csak pislogtam hogy kb. 250 km-nyi kábelkorbács tekergőzött az egyik sarokban, csatlakozókkal, minden sz.rral. Egyszer szervezhetnénk oda egy "fórum"kirándulást (mint az osztálykirándulást) :D hihetetlen mik voltak... Jah alufelni-középrész kupakból is volt vagy 2 doboznyi, :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ezt hogy gondoltad ?

Nesze itt a gátló, nyomogasd a kezeddel ! <_< :D

Szerintem arra gondolt, hogy gyorsba beszerelni helyszínen. B)

Spec én LIP-et nem vennék, realtív gyorsan elengedte magát, ami még a kékben volt.

Gázos-olajos párosítást javalllllllanám -_-

Végülis a delphi-k is jók még rajta, csak lehet belekötnek, mert már enyhén billegős, nem áll be azonnal középállásba. Ezért inkább cserélem. Nemrég voltam futóművesnél, ott aszonták még határértéken belül van mindkettő. Amúgy tudnám miért drágább Caravanra a lengéscsillapító. :rolleyes:

Gázos-olajosban gondolkodom én is. Köszi az infót. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.