Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Heh? Nekem nincs 10 ropi az egész. Ebből a legdrábább a 7000Ft-os Castrol Magnatec olaj volt. Igaz, még Conquistadorral is hozattam 6500-ért még egy kannával. :rolleyes: Igaz, a munkadíj általában két sör szokott lenni a szerelőmnél. <_<

Szintén Castrol volt 7500, olajszűrő 800, levegőszűrő 1500, pollenszűrő 4000. UNIX. :D

Link to comment
Megosztás:

Vagy csak leveszi a gyújtást, akkor talán valami motorfék is van és nem csak gurul bekattant kormányzárral.

Amúgy meg utólag könnyű okosnak lenni, ha váratlanul éri az embert, amikor nem számít rá, akkor abban a pillanatban értékes tizedmásodpercek vesznek el. Az már más kérdés, hogy nem kéne közben telefonálni.

Link to comment
Megosztás:

Vagy csak leveszi a gyújtást, akkor talán valami motorfék is van és nem csak gurul bekattant kormányzárral.

Amúgy meg utólag könnyű okosnak lenni, ha váratlanul éri az embert, amikor nem számít rá, akkor abban a pillanatban értékes tizedmásodpercek vesznek el. Az már más kérdés, hogy nem kéne közben telefonálni.

Nézd, kiélezett helyzetben, mikor tényleg tizedmásodperceken múlik a dolog, az persze más tészta, de itt még telefonálni is volt ideje, bőven megtehette volna, amiket itt írtunk.

Link to comment
Megosztás:

Különben elég idegesítő, ha egy 8 négyzetméteres bádog hátlap halad előtted, és semmit nem látni tőle előre.... :D

Ezért vettem 2.0-ás kocsit...

na de könyörgöm, egy 1.3as szutyokinak nem elég a 130????? :rolleyes:

Hova ez a rohanááássss??? <_<

Mellesleg, ha tudom, hogy nem egy ökör jön mögöttem, simán lökök egy jobbos indexet :D

de ez a k*csög villog, meg dudál bent debrecenbe, mikor megelőz mindenkit :D

Most azt ne mond, hogy mi voltunk (a forgalom többi tagja az) IDIÓTÁN KÖZLEKEDŐK!!!! ;)

Ez pont olyan, mint mikor szembe mennél a forgalomban, és azt mondanád, mennyi marha jön felém!!! -_- B)

Link to comment
Megosztás:

És az nem lehetséges, hogy már valaki állított rajta?? :rolleyes: <_<

Gondolom nem első tulaj vagy! :D (vagy ezt most nagyon benéztem? :D -_- )

Nem tudom... B) De mindegy, mert pontosan mér! Ez a lényeg! ;)

A pollenszűrő inkább 1500. A 4000 nagyon sok egy olyanért. 4000-ből veszek egy pollenszűrőt meg egy 0,7-es jégert :D

Én 1400-ért vettem a pollenszűrőt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.