Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Minden bizonnyal a fejegység a gyenge. Múltkor a gyáriakat megküldtem egy 4x50W-os fejjel és üvöltöttek mint a barom. Gyári CAR300-zal olyan hangerőn már nem hallani semmit, mert úgy betorzít a végfok, tehát egyértelmű hogy a fejegység a gyenge. Ezért cseréltem CAR400-ra is. :rolleyes:

A fejegysegem nem lehett gyenge 4x50.

Link to comment
Megosztás:

Jé tényleg tök jó! :D :D

Ugye? ;) Sajnos sokat nem voltam jelen.. :D Te meg nemhogy beálltál volna Karcsi mögé azt lejöttél volna családostól ;)

Baccameg miről maradtam le..... :lol:

Én mondtam.. :rolleyes:

--------------------------------------------------------------------------

Ehh, hazagurult az asszony, előkap egy üveg pezsit, aszondja: "sokat érjél!" B) mondom mi van? -_- "hát 1 hónapos férj vagy..!" :D ;)

Na, azt még én dolgozom magam félholtra.. :D <_<

Link to comment
Megosztás:

Nem is meséltem. Ma megtörtént életem első közúti ellenőrzése. Nem tartott 1,5 percnél tovább a művelet. :rolleyes:

"Jóestét kívánok! Jogosítványt, forgalmi engedélyt legyen szíves." Odaadom, rádióba bemondják a rendszámom, utána mondják vissza, az IY*-*** rendszámú autó nem áll körözés alatt. Hátul még egy kicsit szöszmötöltek, gondoltam nézték a rendszámot és a forgalmit, oszt: "Köszönjük, további jó utat kívánunk." Az egyik mondjuk nagyon figyelte a kék belső világítást, meg a BC-t. <_<

Link to comment
Megosztás:

Nem is meséltem. Ma megtörtént életem első közúti ellenőrzése. Nem tartott 1,5 percnél tovább a művelet. -_-

"Jóestét kívánok! Jogosítványt, forgalmi engedélyt legyen szíves." Odaadom, rádióba bemondják a rendszámom, utána mondják vissza, az IY*-*** rendszámú autó nem áll körözés alatt. Hátul még egy kicsit szöszmötöltek, gondoltam nézték a rendszámot és a forgalmit, oszt: "Köszönjük, további jó utat kívánunk." Az egyik mondjuk nagyon figyelte a kék belső világítást, meg a BC-t. B)

bóódog ember... Mióta van neked jogsid? :D engem bezzeg állandóan cseszegetnek. :rolleyes: képesek hajnali 3-kor hazafelé 22 óra meló után b.szogatni 15 percig, úgy hogy abból 14,5 perc kb. mire lediktálja a rággyójának a nevemet... kiszálltunk a rakpartnál beszélgetősre, apám a kőfalnak támaszkodva alszik és úgy várja hogy végre hazaengedjenek má', én meg harmadszor mesélem hogy számítógéphálózatot építettünk, és azért van a kápéeecső a csomitartóban mert az optikát nem tesszük csak úgy földbe.

"akkóó most vízszerelők??"

"nem, struktúrált hálózatépítők"

"akkóó nem is szerelnek vizet??"

"nem, nem azért van a cső"

"akkóó most nem is vízszerelők??"

... <_< :D

Link to comment
Megosztás:

Nem is meséltem. Ma megtörtént életem első közúti ellenőrzése. Nem tartott 1,5 percnél tovább a művelet. B)

"Jóestét kívánok! Jogosítványt, forgalmi engedélyt legyen szíves." Odaadom, rádióba bemondják a rendszámom, utána mondják vissza, az IY*-*** rendszámú autó nem áll körözés alatt. Hátul még egy kicsit szöszmötöltek, gondoltam nézték a rendszámot és a forgalmit, oszt: "Köszönjük, további jó utat kívánunk." Az egyik mondjuk nagyon figyelte a kék belső világítást, meg a BC-t. :D

Nem úgy mint nekem a múltkor éjfél fel:

Azt kérdi a rendőr (miután elvette az irataim, megnézte, és tudta hol lakom):

-Nah hova hova??

Jelzem ZSÁKTELEPÜLÉS BEJÁRATÁNÁL KÉRDEZTE!! :rolleyes: <_< :D -_-

Mondom:- megyek haza aludni :D

Rámnézett nagy komolysággal, és ezt mondta: -Ne poénkodjuk uram! -aztán visszaadta a papírjaim, én meg lekoccoltam ;)

Link to comment
Megosztás:

bóódog ember... Mióta van neked jogsid? :lol: engem bezzeg állandóan cseszegetnek. <_< képesek hajnali 3-kor hazafelé 22 óra meló után b.szogatni 15 percig, úgy hogy abból 14,5 perc kb. mire lediktálja a rággyójának a nevemet... kiszálltunk a rakpartnál beszélgetősre, apám a kőfalnak támaszkodva alszik és úgy várja hogy végre hazaengedjenek má', én meg harmadszor mesélem hogy számítógéphálózatot építettünk, és azért van a kápéeecső a csomitartóban mert az optikát nem tesszük csak úgy földbe.

"akkóó most vízszerelők??"

"nem, struktúrált hálózatépítők"

"akkóó nem is szerelnek vizet??"

"nem, nem azért van a cső"

"akkóó most nem is vízszerelők??"

... :D -_-

Még nincs két éve. 2007 dec 6-n kaptam meg, nov 20-n tettem sikeres forgalmi vizsgát. Viszont a kreszvizsgám már van két éves. :D Szept 24. :rolleyes:

Nem úgy mint nekem a múltkor éjfél fel:

Azt kérdi a rendőr (miután elvette az irataim, megnézte, és tudta hol lakom):

-Nah hova hova??

Jelzem ZSÁKTELEPÜLÉS BEJÁRATÁNÁL KÉRDEZTE!! B) :D :D ;)

Mondom:- megyek haza aludni ;)

Rámnézett nagy komolysággal, és ezt mondta: -Ne poénkodjuk uram! -aztán visszaadta a papírjaim, én meg lekoccoltam ;)

:D ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Még nincs két éve. 2007 dec 6-n kaptam meg, nov 20-n tettem sikeres forgalmi vizsgát. Viszont a kreszvizsgám már van két éves. :D Szept 24. :rolleyes:

oh holnaptól csókolommal köszönni! :D -_-

2001 óta taposom... (2001 03.12 ekkor kaptam kézbe, aznap mentem a verdával 650 km-t ;) , és alig akartam kiszállni <_< )

Fiatal suhancként mikor nekitolattam első villanyoszlopomnak 1 hetes jogsival B) :D

Az öreggel 8-tól éjfélig tüntettük el a nyomait, anyám meg ne lássa :D ;)

MICSODA SZÉP EMLÉKEK !! :lol: :D ;)

Link to comment
Megosztás:

oh holnaptól csókolommal köszönni! :D -_-

2001 óta taposom... (2001 03.12 ekkor kaptam kézbe, aznap mentem a verdával 650 km-t ;) , és alig akartam kiszállni :rolleyes: )

Fiatal suhancként mikor nekitolattam első villanyoszlopomnak 1 hetes jogsival B) :D

Az öreggel 8-tól éjfélig tüntettük el a nyomait, anyám meg ne lássa :D ;)

MICSODA SZÉP EMLÉKEK !! :D :D ;)

Heh. ;)

Amint megvettem az autót, elhúztam vele egyből szombathelyre, majd vissza. Ez volt az első hosszútávú utam és persze szakadó hóesés, térdig érő szél... ;)

Amúgy ennyi idő alatt összesen vezettem már 35 ezer kilométert. Ebből 28ekm az astrámban van. <_< Néha elgondolkodok, hogy hova a rákba mentem én ennyit. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Heh. ;)

Amint megvettem az autót, elhúztam vele egyből szombathelyre, majd vissza. Ez volt az első hosszútávú utam és persze szakadó hóesés, térdig érő szél... :lol:

Amúgy ennyi idő alatt összesen vezettem már 35 ezer kilométert. Ebből 28ekm az astrámban van. :rolleyes: Néha elgondolkodok, hogy hova a rákba mentem én ennyit. -_-

nekem havi 5000 Km a vivaróval, sokszor már unok benne ülni <_< De olyankor elkap a gépszíjj, és kezdek sportosan menni a vivivel :D ahhoz képest mekkora dög, repesztek vele mint schumacher B) :D :D

én az Astrával február óta 8000-et mentem csak, a Fábiával pedig 6000-et, a Vivaróval jobb ha nem is számolom, mennyi is az? 7*5000=35.000 :D még belegondolni is sok!

További ÉLVEZETES VEZETÉST daykiller, és természetesen BALESETMENTES KÖZLEKEDÉST!!!

Link to comment
Megosztás:

hétvégén átfordult a km óra

96-os évjáratnál nem is olyan sok az a százezer ...

hogy tudok képet mellkelni ?

Feltöltöd valamelyik tárhely oldalra (tar.hu, kepfeltoltes.hu), a linket pedig berakod a hozzászólás írásakor a fenn található "Kép beszúrása" ikonra kattintva.

Link to comment
Megosztás:

Ribi egy fél év alatt 50ezer km, utána megjött az válság... 1 év 65ezerrel zárult. Mellette ment még pár ezer a Fordba, és gyrosfutárkodtam haverral egy scudo-val, de lövésem nincs mennyit mentünk. Plusz csip-csup "hadpróbájjamkíí" <_< :D :rolleyes:

azé te is ereszted bele rendesen... de a Ribi a céges autótok is gondolom...

Link to comment
Megosztás:

Fiatal is kevés km-es is de még a benyája sem veri a padlót mint nekem ha útnak indulok :rolleyes: (jó igaz én akkor átutazom a fél országot septibe, ((koliból haza)) )

Motor csere? -_- Alig több nekem 188.000 és várjuk a 200ezret átlépő képet tőled <_< :D

Link to comment
Megosztás:

Nem úgy mint nekem a múltkor éjfél fel:

Azt kérdi a rendőr (miután elvette az irataim, megnézte, és tudta hol lakom):

-Nah hova hova??

Jelzem ZSÁKTELEPÜLÉS BEJÁRATÁNÁL KÉRDEZTE!! :rolleyes: <_< :D -_-

Mondom:- megyek haza aludni :D

Rámnézett nagy komolysággal, és ezt mondta: -Ne poénkodjuk uram! -aztán visszaadta a papírjaim, én meg lekoccoltam :D

Én eltéptem volna a falu felé padlógázal, had üvöltse a rádióba, hogy.: KIVEZETŐ UTAKAT LEZÁRNI!!!! B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.