Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nincs, így is néztek a járókelők, hogy elől, hátul reklám van és még egoistának is véltek volna, hogy le is fényképezem, de majd lesz kép. -_-

Már régóta szeretném megkérdezni tőlletek, hogy ez a "www.opelclub.hu"-os matrica ez jogdíjas cucc? mármint csak azt lehet felragasztani amit ti küldtök?? :D

Ugye érted mire gondolok? :rolleyes:

Én is szeretnék felrakni ilyet az autómra, de előtte megkérdem lehet-e? <_<

Link to comment
Megosztás:

Már régóta szeretném megkérdezni tőlletek, hogy ez a "www.opelclub.hu"-os matrica ez jogdíjas cucc? mármint csak azt lehet felragasztani amit ti küldtök?? :D

Ugye érted mire gondolok? :rolleyes:

Én is szeretnék felrakni ilyet az autómra, de előtte megkérdem lehet-e? <_<

Fizess be 5 ropit, oszt akkor nem kell ezen rágódnod és kapsz kettő ilyen matricát, meg rendszámkeretet is ésmég egy tagsági kártyát, amivel 5Ft-tal olcsóbban tankolhatsz bármelyik Agip kúton. -_-

Link to comment
Megosztás:

az asszony a gyerekek a kutyák, és van Zotya :D

Ezt benéztétek! B) "családi házas telken, kiskertben, továbbá – a 7. § (1) bekezdésben fel nem sorolt – telephelyeken legfeljebb 2 eb és szaporulata – azok elválasztásáig – tartható." Tehát amíg szopnak maradhatnak. -_-

nagylol.gif

-------------------------------------------------------------------------

Na ezt is megint megértem:

Tök király! :rolleyes: Tulajdonképpen mi is ez? <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.