Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

vallott is :rolleyes:

engem mondjuk a kárpitbolhák támadtak szemen egy időben. Ha benne maradt egy az ajtóban, és kihúztam, azt 90%ban "megnéztem" közelebbről :D <_<

:D Nekem ilyesmi nincsen. Vagyis még nem volt...még....

Srácok, az igaz hogy a zöldkártyát és a műszakit egybevonják??? és akkor évente kell a műszakit is megcsinálni rajta a zöldkártyával 1ütt? -_- gatyó rámegy..B)

Link to comment
Megosztás:

hát...megy a zsigerelés. Az utakról végleg el fognak tűnni a kis régi kocsik. Pl 1es Golfok vagy hasonló kaliberű kocsik.

Tán 27...de nembiztos...vagy 29?

az igazi cultosok meg a VW-fanok agresszívabbak minthogy hagyják az egyes-kettes golfokat eltűnni <_< :rolleyes:

de én se hagyom az F-et :D

Link to comment
Megosztás:

vallott is <_<

engem mondjuk a kárpitbolhák támadtak szemen egy időben. Ha benne maradt egy az ajtóban, és kihúztam, azt 90%ban "megnéztem" közelebbről -_- :D

Nekem mindegyik magassugárzónál lepattant az egyik bolha a tükörnél és beesett az ajtóba, aztán a multkor találtam egyet a kardánboxban. Rohadtul érdekelt volna hogyan ment oda, de máig sem értem. Ígaz talátam már műszerfalba beeső törött fúrószárat a padlókárpit alatt az ülés környékén. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

az igazi cultosok meg a VW-fanok agresszívabbak minthogy hagyják az egyes-kettes golfokat eltűnni -_- :rolleyes:

de én se hagyom az F-et B)

Hát semmiképp nem szabad. Fúú..még amikor jogsim se volt, akkor 1es Golfunk volt. Tök aranyos volt <_< szépen rendbe tettük mielőtt eladtuk. 1.6os Dizel volt. Aztán egy srác megvette...tuningolgatta...aztán a motorját kiégette, kasztnit meg megtörte keményen. :D így már sajnos elhalálozott szegényke

Link to comment
Megosztás:

...debrecen környékéről van valaki? Aki van az tud zöld Volkswagen polo 9n3-ról mint trafis kocsi??? :S

Hali poloról nem tudok, de van egy beújított H Astra sötétszürkés kamerásautó :rolleyes: (színre ilyen mint ez, csak 5 ajtós) Kb 1 hete szóltak a volt osztálytársak, hogy jobb lesz vigyázni vele!!!

Ahol láttam is már: Debrecen Mikepércsi út, Berettyóújfalu, Biharkeresztes!

Link to comment
Megosztás:

ha belefér az F-be én hosszú távon is hajlandó vagyok tesztelni :D -_-

Nem vagy semmi te gyerek B) :D :D

a múltkor mondta sógor, hogy van az egyik srácnak egy TK-s G astrája, amibe 1.7-es motor volt de az is 120 körüli pacikkal ;)

kérdezte nem-e tenném bele a motorját a verdába??? Csakhát mondom az sok meló lenne.... féltengelyeket, felfogatásokat átvariálni... stb.stb.... :D (persze papírja nincs a verdának, német volt, és úgy néz ki a totálkár után az is maradt :rolleyes: )

Ha simán be lehetne tenni, akkor műszakira tettem volna csak vissza a saját mocimat, addig azzal jártam volna, és utánna is <_<

De persze tudom, ez nem olyan egyszerű! :lol:

Link to comment
Megosztás:

az igazi cultosok meg a VW-fanok agresszívabbak minthogy hagyják az egyes-kettes golfokat eltűnni <_< :rolleyes:

de én se hagyom az F-et :D

Hát sokan így gondolták trabant, wartburgosok közül is... aztán csak eltűntek. Persze 1-2 darab még rohangál. Érdekes, hogy azóta szó sincs arról amivel ezt elérték, hogy "ki fogják őket vonni a forgalomból".

Ez az évenkénti vizsga az elő lépés, hogy az öreg nyugatiakat is elkezdjék szanálni. Pár év és elkezdik majd bedobni a kacsát, hogy kivonják a forgalomból az öreg autókat aztán ijedtében az is eladja aki még addig a jól megemelt vizsga és egyéb díjak mellett is megtartotta.

Persze van jó oldala is. A tényleg roncsokat kiszűrik. Igaz azokat eddig is áttolták hát lehet most is megteszik. Én is ismerek olyat aki most vizsgáztatta az öreg bmwjét. Simán átment pedig majd szétesik az autó. Szétrohadt küszöbök stb.

Link to comment
Megosztás:

Hát sokan így gondolták trabant, wartburgosok közül is... aztán csak eltűntek. Persze 1-2 darab még rohangál. Érdekes, hogy azóta szó sincs arról amivel ezt elérték, hogy "ki fogják őket vonni a forgalomból".

Ez az évenkénti vizsga az elő lépés, hogy az öreg nyugatiakat is elkezdjék szanálni. Pár év és elkezdik majd bedobni a kacsát, hogy kivonják a forgalomból az öreg autókat aztán ijedtében az is eladja aki még addig a jól megemelt vizsga és egyéb díjak mellett is megtartotta.

Persze van jó oldala is. A tényleg roncsokat kiszűrik. Igaz azokat eddig is áttolták hát lehet most is megteszik. Én is ismerek olyat aki most vizsgáztatta az öreg bmwjét. Simán átment pedig majd szétesik az autó. Szétrohadt küszöbök stb.

nekem is van ismerősöm aki egy rendszámmal, megy egy forgalmival megy vizsgázni (autó nélkül persze <_< )

Azok akik eddig is olyan roncsokkal jártak amikkel nem lehetne, azokat hidegen hagyja, az úgy gondolja hogy addig használja a sz.rját amíg engedik, utána meg beborítja a dunába. Aki meg komolyan veszi azt amit a "nagyfőnökök" mondanak, annak eddig is normális autója volt, ő meg agybajt kap és egyből meg akar szabadulni tőle amíg még kap érte valamit. (nah akkor kell majd autót venni :D -_- :D ) Igen a 2T-kkel is ez volt, aztán kivonás sehol, de addigra nagyjából el is tűntek... Múlthéten ment előttem egy barkas de elég szépen rendbecsinálva. Komolyan jó érzés volt hallgatni egy kicsit a kéményes tuningswiftek helyett. Még rendesen be is volt állítva alapjáraton láthatóan nem is füstölt, csak amikor nagyobb gázzal indult, de lehúzott ablaknál azért megéreztem hogy nem pócvágenmotorral megy a darab B) (csak azért halkítottam le a zenét is, mert elsőre nem hallottam :rolleyes: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.