Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jaaa... Jaj nekem olyan volt most nyáron, hogy balatonra mentünk le a géppel... Debrecenből. És képzeljétek el az M7esen pest után nem sokkal...elkezdett vibrálni meg villogni a töltésjelző. Eleinte csak fel-fel villant, aztán már folyamatosan világított. Bementünk 1 opel szalonba, ott kértünk segítséget..elküldtek minket egy autóelektromosságihoz. Na ott pont volt egy alfa találkozó...így csak rámértek a dolgokra... sok alfás csak bámult meg sutyorgott... <_< aztán annyi biztató szóval elküldtek bennünket hogy: " balatonig kibírja ha nem kapcsolnak lámpát" aztán máriafürdőn van egy bosch szaküzlet...ott megcsinálták. Szénkefe...diódák... csere. Még egy fiatal srác elkezdi a szalonban: hagyd csak itt a papírokat és a kulcsot, át kell menni keszthelyre alkatrészért...Mondom neki bocsi de ezzel nem fogsz. vagy ha nincs céges kocsi akkor elMEGYÜNK oda. De nem hagyott ott sehol a kocsi. -_-

A DR nem csak a balatonig bírja ki... akksi nélkül is kimész a világból csak lámpáid, zenéd, meg egykét kényelmi vackod nem lesz B) :D a menéshez nem kell neki villany, ezt szeressük benne :D (jah, beindítani is elég energiatakéros úgy) :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

Berobbantál az Alfások közé? :D Lehet mentél volna még egy lépést feléjük, és kiugráltak volna az ablakon. <_< Valaki írt már olyan esetet, hogy a szerelőnél hagyott kocsiról eltüntek a papucsok, mire visszamnet érte. Kirakta az ürge a ház elé, mert nyaralni ment, vagy valami ilyesmi volt a sztori. ;)

aziiigen..... :D de durva :D

Amúgy amikor rámértek hogy mennyit tölt , ugye meghúzgálták a gázbovdent... nyitott motorháztetőnél...szép dízel hang terítette be a környéket..és pár bírka odajött nézni mint az ilyen tuningtalálkozókon....ahol nézik a felnyitott motorháztetős kocsit ( csak azok 400-500 lóerősök ) :D

A DR nem csak a balatonig bírja ki... akksi nélkül is kimész a világból csak lámpáid, zenéd, meg egykét kényelmi vackod nem lesz ;) -_- a menéshez nem kell neki villany, ezt szeressük benne :D (jah, beindítani is elég energiatakéros úgy) :rolleyes: :lol:

Simááán B) ;)

Imádjuk, szeretjük, tiszteljük ;)

Link to comment
Megosztás:

aziiigen..... :D de durva -_-

Amúgy amikor rámértek hogy mennyit tölt , ugye meghúzgálták a gázbovdent... nyitott motorháztetőnél...szép dízel hang terítette be a környéket..és pár bírka odajött nézni mint az ilyen tuningtalálkozókon....ahol nézik a felnyitott motorháztetős kocsit ( csak azok 400-500 lóerősök ) :rolleyes:

Én simán a kezükre bactam volna a mociháztetőt, ez nem ingyencirkusz, az sasoljon aki perkállt. <_<

Link to comment
Megosztás:

A DR nem csak a balatonig bírja ki... akksi nélkül is kimész a világból csak lámpáid, zenéd, meg egykét kényelmi vackod nem lesz :D <_< a menéshez nem kell neki villany, ezt szeressük benne :D (jah, beindítani is elég energiatakéros úgy) :rolleyes: -_-

Főleg -10 fokban! B)

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Az f astrákban van valami műszer ami jelez ha kevés a víz a tartályban? Ma 20 km megtétele után vettem észre hogy a tartály legesleg alján van 1 cseppnyi víz, a cső ami alul megy a tartályból a motorba, annak a tetején volt már csak. Kicsit beparáztam

Van. De csak abban amiben BC is van.... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szerinted jó dolog ezt a kérdést feszegetni? Akarsz 3 oladalon keresztül panasz hsz-eket olvasni? :rolleyes:

Volt légtelenítve? Mert ha nem akkor csak kitöltötte a szabad helyeket a víz. Önts utánna, és most figyeld a szintet.

Más.:

http://kepfeltoltes.hu/090924/1039421305DS...ltoltes.hu_.jpg

Tényleg 2.5, V6. <_<

egyébként magát légteleníti nem?

Link to comment
Megosztás:

Főleg -10 fokban! -_-

Most veszekedni akarsz? <_< B) :D

:D

egyébként magát légteleníti nem?

képpel ne idézz :rolleyes:

Igen, légteleníti magát, ha mész vele. Cserébe így úgy néz ki mintha megette volna a vizet, mert ugye a levegő helyét a tartályban lévő vízből pótolja, tehát onnan eltűnik. Oda kell még ráönteni. :D

Link to comment
Megosztás:

Most veszekedni akarsz? <_< -_- :D

B)

képpel ne idézz :rolleyes:

Igen, légteleníti magát, ha mész vele. Cserébe így úgy néz ki mintha megette volna a vizet, mert ugye a levegő helyét a tartályban lévő vízből pótolja, tehát onnan eltűnik. Oda kell még ráönteni. :D

ááá...veszekedni...srácok...debrecen környékéről van valaki? Aki van az tud zöld Volkswagen polo 9n3-ról mint trafis kocsi??? :S

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Motor vízhőfok jeladó ha meghibasodik mi a tunetei?

Attól függ, hogy melyik, mert kettő is van. <_< Az egyik (1-vezetékes) a műszeré, a kétvezetékes megy az ECU-nak. Előbbi érthető, a másik pedig ha elromlik, akkor általában átvágja az ECU-t hogy még mindig hideg a motor és dús keveréket képez, hiába meleg a motor. Van olyan is, akinek ez halt meg és leállási tüneteket okozott... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

egyébként magát légteleníti nem?

Az enyém pölö nem teljesen. Az egyvezetékes jeladónál marad némi buborék, ki kell tekerni, csak közben ne nyomkod a csöveket, mert szemenköp hűtővizzel, mint valakit. (nem én voltam) <_< (de tényleg!) :rolleyes: Az első kör után nekem is lement eléggé a szint.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.