Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Üdv!

Az f astrákban van valami műszer ami jelez ha kevés a víz a tartályban? Ma 20 km megtétele után vettem észre hogy a tartály legesleg alján van 1 cseppnyi víz, a cső ami alul megy a tartályból a motorba, annak a tetején volt már csak. Kicsit beparáztam

Csak ha van BC-d és jeladós kupakod a tartályban. Egyébként nem jelez semmi.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Az f astrákban van valami műszer ami jelez ha kevés a víz a tartályban? Ma 20 km megtétele után vettem észre hogy a tartály legesleg alján van 1 cseppnyi víz, a cső ami alul megy a tartályból a motorba, annak a tetején volt már csak. Kicsit beparáztam

A hőmérő -_- ha már melegszik, akkor valszeg nem sok vize van. Nekem elég gyakran van. Ha most nemrég öntöttélbele akkor nem kéne neki kevésnek lennie, de reménykedj hogy nem azért csinálta neked is amiért nekem... Az enyém nem gyengén hengerfejes, azért fogy belőle nagyon :rolleyes:

csövi haverjaim!

Miújság? régen jártam errefelé. Jól vagytok? Mindenkinek f.szányosan működik a gép? :D ( tom..hülyekérdés,mert alap ) ;)

Pácsííí,

hogyne lennénk jól, jövőhéten valszeg lesz új moci a Ribibe <_< lábon jön haza németbű :D de még ketyereg a régi, csak már eléggé a halálán van. Már egy pár hete vannak eddig értelezhetelen pöttyök a csomitartó ajtón... most jöttem rá hogy az olaj amit a kipuf köp ki, a szél meg ráhúzza. :D B) szel ennek már lassan vége van.. de még MEGY :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pácsííí,

hogyne lennénk jól, jövőhéten valszeg lesz új moci a Ribibe :rolleyes: lábon jön haza németbű -_- de még ketyereg a régi, csak már eléggé a halálán van. Már egy pár hete vannak eddig értelezhetelen pöttyök a csomitartó ajtón... most jöttem rá hogy az olaj amit a kipuf köp ki, a szél meg ráhúzza. <_< :D szel ennek már lassan vége van.. de még MEGY :D

Naaah...B) új moci lesz benne? :D Az is 1.7DR lesz? majd csinálsz képeket amikor szerelés lesz? ;)

Link to comment
Megosztás:

Remélem nem vetted zokon hogy rád dudáltam -_- Nagyon megörültem, mikor a feliratot megláttam az autódon. Igen hazaértem...hosszú volt...

Dehogy. Semmi gond. Csak hirtelen meglepődtem, mert azt figyeltem hogy az utkarbantartók mennyire unatkoztak. <_< :D

Amugy, jól megy a géped. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

csövi haverjaim!

Miújság? régen jártam errefelé. Jól vagytok? Mindenkinek f.szányosan működik a gép? :rolleyes: ( tom..hülyekérdés,mert alap ) <_<

Szerinted jó dolog ezt a kérdést feszegetni? Akarsz 3 oladalon keresztül panasz hsz-eket olvasni? :D

értem. és szerinted lett valami gond? előtte öntöttem bele 4 liter fagyállót, csak mint kiderült kicsit kevés volt

Volt légtelenítve? Mert ha nem akkor csak kitöltötte a szabad helyeket a víz. Önts utánna, és most figyeld a szintet.

Más.:

1039421305DSC00022_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tényleg 2.5, V6. -_-

Link to comment
Megosztás:

Szerinted jó dolog ezt a kérdést feszegetni? Akarsz 3 oladalon keresztül panasz hsz-eket olvasni? <_<

Volt légtelenítve? Mert ha nem akkor csak kitöltötte a szabad helyeket a víz. Önts utánna, és most figyeld a szintet.

Más.:

http://kepfeltoltes.hu/090924/1039421305DS...ltoltes.hu_.jpg

Tényleg 2.5, V6. :D

panasz barátom...sajnos az van mindenhol. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Van, úgy néz ki elektromos gondjuk van, trafó, modu,l Hall-jeladó körben vizsgálódnak. Esetleg ECU.

Jaaa... Jaj nekem olyan volt most nyáron, hogy balatonra mentünk le a géppel... Debrecenből. És képzeljétek el az M7esen pest után nem sokkal...elkezdett vibrálni meg villogni a töltésjelző. Eleinte csak fel-fel villant, aztán már folyamatosan világított. Bementünk 1 opel szalonba, ott kértünk segítséget..elküldtek minket egy autóelektromosságihoz. Na ott pont volt egy alfa találkozó...így csak rámértek a dolgokra... sok alfás csak bámult meg sutyorgott... :rolleyes: aztán annyi biztató szóval elküldtek bennünket hogy: " balatonig kibírja ha nem kapcsolnak lámpát" aztán máriafürdőn van egy bosch szaküzlet...ott megcsinálták. Szénkefe...diódák... csere. Még egy fiatal srác elkezdi a szalonban: hagyd csak itt a papírokat és a kulcsot, át kell menni keszthelyre alkatrészért...Mondom neki bocsi de ezzel nem fogsz. vagy ha nincs céges kocsi akkor elMEGYÜNK oda. De nem hagyott ott sehol a kocsi. <_<

Link to comment
Megosztás:

Jaaa... Jaj nekem olyan volt most nyáron, hogy balatonra mentünk le a géppel... Debrecenből. És képzeljétek el az M7esen pest után nem sokkal...elkezdett vibrálni meg villogni a töltésjelző. Eleinte csak fel-fel villant, aztán már folyamatosan világított. Bementünk 1 opel szalonba, ott kértünk segítséget..elküldtek minket egy autóelektromosságihoz. Na ott pont volt egy alfa találkozó...így csak rámértek a dolgokra... sok alfás csak bámult meg sutyorgott... :rolleyes: aztán annyi biztató szóval elküldtek bennünket hogy: " balatonig kibírja ha nem kapcsolnak lámpát" aztán máriafürdőn van egy bosch szaküzlet...ott megcsinálták. Szénkefe...diódák... csere. Még egy fiatal srác elkezdi a szalonban: hagyd csak itt a papírokat és a kulcsot, át kell menni keszthelyre alkatrészért...Mondom neki bocsi de ezzel nem fogsz. vagy ha nincs céges kocsi akkor elMEGYÜNK oda. De nem hagyott ott sehol a kocsi. :D

Berobbantál az Alfások közé? -_- Lehet mentél volna még egy lépést feléjük, és kiugráltak volna az ablakon. <_< Valaki írt már olyan esetet, hogy a szerelőnél hagyott kocsiról eltüntek a papucsok, mire visszamnet érte. Kirakta az ürge a ház elé, mert nyaralni ment, vagy valami ilyesmi volt a sztori. B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.