Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nah jóvan, most akartam asszonynak linket küldeni a galambról, hogy majd itt megnézi a képet, de lehet hogy inkább hanyagolom :rolleyes: -_- <_<

nem rossz gép különben, önműködően havonta olajat cserél B)

ÓÓÓ, ez már szerelmi háromszög lesz :D

Link to comment
Megosztás:

már így is az. 2 szerelmem van, ő meg az autó <_< -_- De a madarat csak azért mert ha kiderül hogy valami aranyos gombóc szerű élőlény közelében voltam amiről nem beszélek neki, vagy nem küldök képet, akkor kikapok :rolleyes:

Még mindig jobb. mintha galambot küldenél... :D

Link to comment
Megosztás:

Még mindig jobb. mintha galambot küldenél... :lol:

:D -_-

Doktorúr!!! ittvagy egész este és még egy mondatot se írtál az új gépezetről :rolleyes: tessék már mesélni B)

Nah mire leírtam nem eltűnt.... <_< türelmetlen vagyok ;) pedig nem is az én autóm... képzeld ha az enyém lenne, mileny szenvedést levágnék :D :D

Link to comment
Megosztás:

-_- B)

Doktorúr!!! ittvagy egész este és még egy mondatot se írtál az új gépezetről :rolleyes: tessék már mesélni :D

Nah mire leírtam nem eltűnt.... :D türelmetlen vagyok :lol: pedig nem is az én autóm... képzeld ha az enyém lenne, mileny szenvedést levágnék :D ;)

Szerintem keresi a szavakat. <_<

Link to comment
Megosztás:

nah végre... lenyugodtam :D

csak egy kép??? <_< :D áááhhhhh :rolleyes: :D ;) -_-

legalább meséld el milyen. Ha holnap reggel beülök a Ribibe, akkor megpróbálom majd úgyérezni mintha ilyenbe ülnék B)

Jah, amúgy széép, cserélhetünk ha szeretnél AGR-lezárni :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Ne haragudjatok...kicsit gyos napom volt. Kipróbáltam aztán úgy döntöttem, hogy a biztonság kedvéért az elkövetkező 6 órát vigyorgással töltöm....most lett vége, elzsibbadt a szám... B)

ugyi feszítettél benne mint pók a lucernásba! :D :D :rolleyes: <_<

tényleg jó, tetszik a színe, az én Fábiám is pont ilyen színű! :D

Egészséggel használd!!! -_-

Link to comment
Megosztás:

Ugye ma azért benne alszol? :D

csak hogy érezd az új szagát B)

Azért vigyázz azzal a 70-el ;) azért már büntetnek lakott területen :rolleyes: :D -_-

Ja és álmodba azért ne hajtsd meg nagyon, tudod, még bejáratós :D :lol:

Dehogy, vigyázzom rá de gondoltam megnézem ki a pasas a háznál....úgy néz ki, hogy Ő szal csak óvatosan. <_<

Link to comment
Megosztás:

120ért láttam egyet, ilyen 1.4es nem sok van, meg műszakin kilógna a motorszám (mindig pénzelni kellene)

Köszcsi....fura, hogy 40-ről 70-re ugrik a mutató padlózásnál :rolleyes:

nem nagy szám, nekem is csinált olyat, aztán visszaengedtem a kereket a földre. :D Gratula! Motortér képek? Vezérlést cseréltél már? Tudod az az első! -_- <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.