Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Srácok lenne egy kérdésem:

Az ülések és az ajtókárpitok megegyeznek a kombiban és az 5 ajtósban, igaz? Mármint hogy a kombié ugyanolyan mint az 5 ajtósé. :rolleyes:

Hátsó ajtóknál az ajtókárpit egy kicsit másabb, fel lehet rakni egy kis faragás után. Hátsó üléssor alsó részében van eltérés, de a kárpitot át lehet szabni a meglévő mintájára (vagy esetleg rá lehet varni mivel egy kicsivel nagyobb mint a Sedan vagy ferdehátú ülése). <_<

Link to comment
Megosztás:

Zotya!

próbáld ki kerékpárral, ha van, milyen feltekerni egy dombon a legnagyobb sebességi fokozatban, 15-el.

amit a térdedben, izületeidben érzel, az van a hajtókarcsapágyaknál, fekvőcsapágyaknál, tetézve az alacsony fordulatszámból adódó kisebb olajnyomással.

Oké de erről már volt szó, alapjáraton is elégséges az olajnyomás.

Ezek a marketinglegó dumák úgy tetszenek: "felrakod és megy az autó" :D

Ez olyan mint amikor " ebbe csak tankolni kell". Amúgy ha lenne rá való elhoznám, de egyenlőre kilépek az alján. <_<

Most hozzák, pár óra s itt van.

Akkor mostanra már le is zártad? :rolleyes: -_-

Link to comment
Megosztás:

Akkor mostanra már le is zártad? :rolleyes: -_-

Deh' még csak most nézegetik értelmesen a motorteret B) :D

Mintha látnám is magamelőtt <_< :

-Az lesz az a kék szál....

-És akkor a piros mi a p*csának van ott :D

:D ;)

vagy:

-Most is ugyanazt a hibaüzenetet írja? .... Pedig most másik sarut húztam le :lol: :D

-Hagyd a fenébe, visszavisszük, és megyünk a jó öreg F astráért :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor mostanra már le is zártad? :rolleyes: -_-

Deh' még csak most nézegetik értelmesen a motorteret B) :D

Mintha látnám is magamelőtt <_< :

-Az lesz az a kék szál....

-És akkor a piros mi a p*csának van ott :D

:D ;)

vagy:

-Most is ugyanazt a hibaüzenetet írja? .... Pedig most másik sarut húztam le :lol: :D

-Hagyd a fenébe, visszavisszük, és megyünk a jó öreg F astráért ;)

Csak az irigység szól belőletek...na jó egy picit én is irigykedek :D Sokszor játszok a gondolattal, hogy milyen lehet egy zsír új verda

Link to comment
Megosztás:

Jut eszembe, reggelre mind a 10 kiskutya kint fagyoskodott az ól előtt, az anyjuk meg bent durmolt. Amennyi esze van egy kipottyant, aztán kihordta a többi 9-et, hogy ne legyen egyedül. :rolleyes:

Nekem meg van egy középkicsi galambfiókám a cégnél. :D Ahhoz már nagy hogy kicsinek nézzék, de ahhoz még kicsi hogy repüljön, úgyhogy sétálgat. Ma délelőtt ülök bent az asztalomnál és forrasztgatok (legbelső helység) nézek előre, ott totyog bent a műhelyben. Mondom mif.szt csinálsz itt? Erre bámul rám és forgatja a fejét <_< kivezettem (sétáltam mögötte ő meg csámpikázott előttem. Kiértünk az ajtón kívülre, az ajtó előtt megállt, megfordult azt nézett rám úgy ahogy először, csak sípolt is hozzá mint egy gumikacsa... Délután megyünk vissza (kint voltunk ügyfélnél) apám száll ki a kocsiból és röhög hogy az ajtó előtt vár a barátom. Ez ott dekkolt és nézte az ajtót. Amikor kinyitottuk egyből indult volna be B) -_-

20090922_003_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ő az :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg van egy középkicsi galambfiókám a cégnél. :D Ahhoz már nagy hogy kicsinek nézzék, de ahhoz még kicsi hogy repüljön, úgyhogy sétálgat. Ma délelőtt ülök bent az asztalomnál és forrasztgatok (legbelső helység) nézek előre, ott totyog bent a műhelyben. Mondom mif.szt csinálsz itt? Erre bámul rám és forgatja a fejét <_< kivezettem (sétáltam mögötte ő meg csámpikázott előttem. Kiértünk az ajtón kívülre, az ajtó előtt megállt, megfordult azt nézett rám úgy ahogy először, csak sípolt is hozzá mint egy gumikacsa... Délután megyünk vissza (kint voltunk ügyfélnél) apám száll ki a kocsiból és röhög hogy az ajtó előtt vár a barátom. Ez ott dekkolt és nézte az ajtót. Amikor kinyitottuk egyből indult volna be B) -_-

http://kepfeltoltes.hu/090922/20090922_003...ltoltes.hu_.jpg

ő az :D

Egy kapcsolat kezdete! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg van egy középkicsi galambfiókám a cégnél. <_< Ahhoz már nagy hogy kicsinek nézzék, de ahhoz még kicsi hogy repüljön, úgyhogy sétálgat. Ma délelőtt ülök bent az asztalomnál és forrasztgatok (legbelső helység) nézek előre, ott totyog bent a műhelyben. Mondom mif.szt csinálsz itt? Erre bámul rám és forgatja a fejét :rolleyes: kivezettem (sétáltam mögötte ő meg csámpikázott előttem. Kiértünk az ajtón kívülre, az ajtó előtt megállt, megfordult azt nézett rám úgy ahogy először, csak sípolt is hozzá mint egy gumikacsa... Délután megyünk vissza (kint voltunk ügyfélnél) apám száll ki a kocsiból és röhög hogy az ajtó előtt vár a barátom. Ez ott dekkolt és nézte az ajtót. Amikor kinyitottuk egyből indult volna be :D :D

ő az :D

sztem jobban jársz ha beengeded! Ha unalmában kifordította azt a követ a földből képzeld mit csinál ha megharagszik -_- B)

Link to comment
Megosztás:

Csak az irigység szól belőletek...na jó egy picit én is irigykedek ;) Sokszor játszok a gondolattal, hogy milyen lehet egy zsír új verda

én pontosan tudom mert dolgozok autószalonokban. :rolleyes: csak miután ott beültem egy két gépbe, és egy pár "asztak.rva B) " háát, egy darabig nem lesz olyanom -_- (vagy csak sz.pás pont volvo szalonban nézelődni :D :D )

Egy kapcsolat kezdete! <_<

az... ;) :D (csak ő még nem tudja hogy tavaly céges macskáink voltak :D :D :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Néztem hírdetéseket a hasznaltauto-n

és találtam egy ilyen képet: :D

http://kepfeltoltes.hu/thumb/090922/315278...ltoltes.hu_.jpg

azt értem, hogy csajjal reklámozza a verdát, DE LEGALÁBB LENNE EGYFORMA A KÉT INDEXBÚRA!!!

:rolleyes: -_- B) :D :D ;) <_<

Majd kirúgja a tűsarkúval a másikat is és oda is mehet fehér :lol: :D De azért van ott a csaj hogy ne az autót nézd. Nem rendeltetésszerűen használtad a képet :D

Link to comment
Megosztás:

Néztem hírdetéseket a hasznaltauto-n

és találtam egy ilyen képet: :D

azt értem, hogy csajjal reklámozza a verdát, DE LEGALÁBB LENNE EGYFORMA A KÉT INDEXBÚRA!!!

:rolleyes: :D -_- B) :D :D <_<

Hmmm...hmmm...indexbúra, indexbúra, ... ja indexbúra ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Majd kirúgja a tűsarkúval a másikat is és oda is mehet fehér ;) :D De azért van ott a csaj hogy ne az autót nézd. Nem rendeltetésszerűen használtad a képet :rolleyes:

;)

Először én se láttam a különböző búrákat <_<

elvesztem a részletekben legelsőnek a dudákat figyeltem ki :D csak mondom: várjunk héé, miért van két duda, akkor esett le, hogy nem is a verdát skubizom ;) :D -_-

Hmmm...hmmm...indexbúra, indexbúra, ... ja indexbúra :lol: :D

ugye ugye? ;) B) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.