Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj :D

Fugyu ide! Ezt nem neked kellett vóna ennyiszer leírnod, hanem vele leirattatnod!!! :rolleyes:

Főgépész voltam a "csirkegyárban" annóóóó 1973-ban, és a kazánfűtőm éjjel aludt a kazánházban. (Szokásom volt ellenőrizni őket, mert sok részegen jött be munkába, a portások meg beengedték őket.)

Mivel a fegyelmi eljárás akkoriban borzasztó nehézkes és hosszadalmas volt (összeült az "üzemi négyszög" ..... párttitkár, kisztitkár, szbititkár és a fegyelmibizottság) ezért én a rövidebb utat választottam. Választás elé állítottam, vagy 1 napon belül le kell írnia 100-szor, hogy:

Éjszakai műszakban a kazánházban tilos aludni!

vagy fegyelmi elé állíttatom. Az írást választotta és le is írta egy kockás lapra a kacska betűivel....

A szerencsétlennek ez nagyobb büntetés volt, mintha nem kapott volna bért arra a napra, meg a prémium elvonás! <_<

Nem is aludt ott többet!

Link to comment
Megosztás:

A monitor rendben van? :D -_-

Rendben, az övétsem kapcsolta be, meg az enyémet sem, ami az én gépemmel működött.

Fugyu ide! Ezt nem neked kellett vóna ennyiszer leírnod, hanem vele leirattatnod!!! :rolleyes:

Főgépész voltam a "csirkegyárban" annóóóó 1973-ban, és a kazánfűtőm éjjel aludt a kazánházban. (Szokásom volt ellenőrizni őket, mert sok részegen jött be munkába, a portások meg beengedték őket.)

Mivel a fegyelmi eljárás akkoriban borzasztó nehézkes és hosszadalmas volt (összeült az "üzemi négyszög" ..... párttitkár, kisztitkár, szbititkár és a fegyelmibizottság) ezért én a rövidebb utat választottam. Választás elé állítottam, vagy 1 napon belül le kell írnia 100-szor, hogy:

Éjszakai műszakban a kazánházban tilos aludni!

vagy fegyelmi elé állíttatom. Az írást választotta és le is írta egy kockás lapra a kacska betűivel....

A szerencsétlennek ez nagyobb büntetés volt, mintha nem kapott volna bért arra a napra, meg a prémium elvonás! B)

Nem is aludt ott többet!

Jóvanna, megtanulom. Helyesíráshoz sohase volt érzékem, én sem vagyok tökéletes. Tényleg aki nem tökéletes az mi, tökéletlen? <_< :D

Amúgy ez a éjszakára megyek piásan még most is divat a gyárakban, persze nem az Audiban, hanem mondjuk Graboplast, néhai Győritextil, meg hasonlók. Volt olyan műszak, hogy gyakorlatilag én voltam józan az egész csarnokban. Volt ám termelés, meg minőség! ;) Abból volt haszon, hogy vasárnap nem dolgoztunk. A piálást mindíg elnézték sohase értetem miért. :D

Link to comment
Megosztás:

Nos igen...mert ugye aki itt írogat az mág soha nem hibázott nyelvtanból...nem is tudtam, hogy ennyi magyar tanár fórumozik :rolleyes:

De igen, biztosan hibáztam, és ha észrevettem próbáltam javítani, vagy ha nem, akkor szégyelltem magamat mikor kiderült! (... és sarokba álltam... <_< )

Link to comment
Megosztás:

Hát látom itt helyesírásról folyik a duma...mit ne mondjak Zotya is kitett magáért a fogyasztás topicban. :rolleyes:

Akinak van gáztartája.... <_< :D -_-

ki az az Aki? :D B)

legtöbb hiba elütés, pl még mág :lol:

na meg vannak a kimaradésok :D

és az én sajátos felcseréléseim ;)

Link to comment
Megosztás:

De igen, biztosan hibáztam, és ha észrevettem próbáltam javítani, vagy ha nem, akkor szégyelltem magamat mikor kiderült! (... és sarokba álltam... :rolleyes: )

Akkor Novy cartárs egész életét sarokba fogja tölteni B) <_< :D

Ááááá dehogy! Szeretjük itt egymást! (nyúzni... -_- )

Persze persze szeretjük egymást.... :D

Link to comment
Megosztás:

Dáwid! Téged láttalak ma. Nem tudom pontosan hol, az M3-ról mentünk az M0-ra, aztán onnan kanyarodtunk le Újpest fele.

Én egy régi kocka Swift után mentem a fehér Corsával, de te meg lendületesen besuhantál a körforgóba és közénk kerültél. Aztán láttam az Opelfórumos feliratot és kicsit rámásztam a nyakadra. Villogni nem akartam, mert gondoltam biztos azt hiszed majd, hogy valami hülye (és közben tényleg <_< ), aztán le is kanyarodtál balra hamar. Integettem is, de nagyon koncentráltál :D Amúgy nem szoktam arra járni, csak a matricáról ismertelek meg :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ma az aréna pláza mélygarázsában parkoltam egy mozi erejéig, persze ez nem lényeges annyira.

Már nem először fordult elő, hogy mikor visszaérek az autóhoz, az antenna nem úgy áll, ahogy hagytam (nem teleszkóposom van, hanem egy általam felhekkelt, amit csak döntögetni lehet, ezt teszik vele) . Nem tudom mire vélni ezt a jelenséget. :rolleyes:

Szerk.: egyre jobban félek otthagyni az autót bárhol, kivéve a ház udvarát és koliparkolót. <_<

Link to comment
Megosztás:

Dáwid! Téged láttalak ma. Nem tudom pontosan hol, az M3-ról mentünk az M0-ra, aztán onnan kanyarodtunk le Újpest fele.

Én egy régi kocka Swift után mentem a fehér Corsával, de te meg lendületesen besuhantál a körforgóba és közénk kerültél. Aztán láttam az Opelfórumos feliratot és kicsit rámásztam a nyakadra. Villogni nem akartam, mert gondoltam biztos azt hiszed majd, hogy valami hülye (és közben tényleg B) ), aztán le is kanyarodtál balra hamar. Integettem is, de nagyon koncentráltál :D Amúgy nem szoktam arra járni, csak a matricáról ismertelek meg :rolleyes:

TUDTAM!! Még néztem is a piros kockaswiftet, hogy vajh gti -e (nem nézett ki rosszul), aztán tükörbe néztem fehér corsa. Gondoltam is hogy te lehetsz de mondom f.szt keresnél te pont ott :D :D mentem barátnőmhöz, azért dobtam ott egy balost és átmentem a vasút alatt. (ha dolgozni megyek akkor mentem volna tovább, és a kétsávos részen már mellém értél volna :D ) Jó az a matrica, ezé' van kint <_< ;) ;) ha villogsz még félre is álltam volna, mert akkor biztos lettem volna benne hogy te vagy, így maradtam annyiban hogy lehet. Integetést már nem láttam mert abban az egy kanyarban 2 sávot nyestem egyszerre, és hetente 3-4 csatt van abban a "kereszteződésben" :D

jah ha már mögöttem jöttél... Mennyire füstölt? ;) még hideg volt, nem bántottam, de ritkán jövök magam mögött ;) nem látom hogy így mit ereget -_-

Ma az aréna pláza mélygarázsában parkoltam egy mozi erejéig, persze ez nem lényeges annyira.

Már nem először fordult elő, hogy mikor visszaérek az autóhoz, az antenna nem úgy áll, ahogy hagytam (nem teleszkóposom van, hanem egy általam felhekkelt, amit csak döntögetni lehet, ezt teszik vele) . Nem tudom mire vélni ezt a jelenséget.

Én sem tudtam mire vélni azt hogy barátnőmék utcájában minden autó antennájára fel volt szúrva valami. De a legváltozatosabb szemetek, pizzásdoboz, kólás üveg, teszkósszatyor stb. Még a taxis cb-antennájára is rá volt húzva valami sz.r, pedig nincs alacsonyan. Véleményezésem kimerült abban hogy havernak megmondtam, most kintmarad az autóban amíg bemegyek :lol: A tied lehet hogy valakinek nem tetszett ahogy állt, vagy le akara szedni és nem jött, vagy simán csak elment mellette tűsarkú-válltáska kombóval, és beleakadt...

Link to comment
Megosztás:

TUDTAM!! Még néztem is a piros kockaswiftet, hogy vajh gti -e (nem nézett ki rosszul), aztán tükörbe néztem fehér corsa. Gondoltam is hogy te lehetsz de mondom f.szt keresnél te pont ott :D :D mentem barátnőmhöz, azért dobtam ott egy balost és átmentem a vasút alatt. (ha dolgozni megyek akkor mentem volna tovább, és a kétsávos részen már mellém értél volna :D ) Jó az a matrica, ezé' van kint :rolleyes: :D ;) ha villogsz még félre is álltam volna, mert akkor biztos lettem volna benne hogy te vagy, így maradtam annyiban hogy lehet. Integetést már nem láttam mert abban az egy kanyarban 2 sávot nyestem egyszerre, és hetente 3-4 csatt van abban a "kereszteződésben" <_<

jah ha már mögöttem jöttél... Mennyire füstölt? ;) még hideg volt, nem bántottam, de ritkán jövök magam mögött ;) nem látom hogy így mit ereget :D

Ja, nem is baj, hogy nem álltunk meg, mert a Swiftes sráccal mentünk tovább, aztán én meg nem tudtam merre kell menni. Hiába, vidéki vagyok :lol:

Nem is baj, hogy inkább az útra figyelsz. Mi utána út közben nagyon sok hülyével találkoztunk B)

Amúgy nem annyira figyeltem, de nem füstölt feltűnően, szerintem jó idő volt ma, bemelegedhetett hamar -_-

Link to comment
Megosztás:

Ja, nem is baj, hogy nem álltunk meg, mert a Swiftes sráccal mentünk tovább, aztán én meg nem tudtam merre kell menni. Hiába, vidéki vagyok -_-

Nem is baj, hogy inkább az útra figyelsz. Mi utána út közben nagyon sok hülyével találkoztunk :D

Amúgy nem annyira figyeltem, de nem füstölt feltűnően, szerintem jó idő volt ma, bemelegedhetett hamar :rolleyes:

elvezettelek volna bárhova :D (rövidebb úton ;) B) )

Egyik ismerősömnek volt egy beszólása ha megkérdeztük tőle hogy xy milyen messze van. "légvonaaba' 6km, de én tok rövidebb utat" :D

Kár hogy mögöttem jöttél így csak a japán kockát láttam rendesen <_<

Link to comment
Megosztás:

elvezettelek volna bárhova :D (rövidebb úton :D <_< )

Egyik ismerősömnek volt egy beszólása ha megkérdeztük tőle hogy xy milyen messze van. "légvonaaba' 6km, de én tok rövidebb utat" :D

Kár hogy mögöttem jöttél így csak a japán kockát láttam rendesen :rolleyes:

-_- B) Köszi!

Majd valami találkozón egyszer csak összefutunk ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.