Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Lemerült BIOS elem esetén is indulnia kell a cuccnak csak..

Csak mégse indult, el sem tudtam képzelni miért csipog eszetlenül, beletelt néhány perc mire rájöttem.. :lol:

Én kontaktra gyanakszom

Ööö :lol: , a P4-em eredeti tápjával jártam úgy, hogy ami megy az alaplapra az a 2x mittudoménhány-sok pin-es tápcsati az volt kontaktos. Az új vga karihoz amúgy is gyengusz volt így kapott egy 500W-os tápot, megszűnt a hiba :lol: ámbár valszeg nem a kevés kakaó miatt volt hanem maga a csati volt kaka :D (ó nélkül) :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Tegnapelőtt elmentünk a nejemmel Bajára szekrényt venni. Útközben az 51-esen sok autó, kamion és a szokásos tömegjelenetek. Megyek a sorban békésen és várom a jó alkalmat az előzéshez. Mögülem egy új, nyitott platós kisteher, valami ford, vagy opel, vagy renó mittudomén puffff beelőz nekem. Előttem a kisteher, nem látok semmit tőle, azelőtt két buzuki szívt, meg egy kamion. Volt még egy-két körforgalom, aztán egy egy kis egyenes, nyomtam egy kettest, és a kisteher meg a két buzuki egy lépcsőben ott maradt. Előzés közben a kisteher dudált rám... :D .. Aztán a következő kanyar után a kamion is megvolt és szabad lett a pálya BAJÁIG! :lol: :lol: :lol:

És akkor még szidják a száguldozó fiatalokat! :P ma is jöttünk haza pályánelőz a belső sévban egy Audi az anyósülésen a csávó meg integet mindenkinek a középső ujjával. :D Nem sokkal később meg látjuk az egyik pihenőben, két fiatal csákó száll ki a kocsiból. Megszólal mögöttem az egyik köműves, nem állunk meg eltörni az újját? Egy pillanatig eljátszottam a gondolattal, de aztán győzött a józan ész. :D

Rajta szokott lenni a BIOS IC-n, vagy neten megkeresed az alaplapot és leírják hogy milyennel van szerelve. :D

Á nem ér annyit, meg aztán hoz a gyerek másik alaplapot hogy rakjam bele. Szeretek bütykölni, de ilyen régiségekkel lehet szívni órákon át. :lol:

Link to comment
Megosztás:

És akkor még szidják a száguldozó fiatalokat! :lol: ma is jöttünk haza pályánelőz a belső sévban egy Audi az anyósülésen a csávó meg integet mindenkinek a középső ujjával. :lol: Nem sokkal később meg látjuk az egyik pihenőben, két fiatal csákó száll ki a kocsiból. Megszólal mögöttem az egyik köműves, nem állunk meg eltörni az újját? Egy pillanatig eljátszottam a gondolattal, de aztán győzött a józan ész. :lol:

Á nem ér annyit, meg aztán hoz a gyerek másik alaplapot hogy rakjam bele. Szeretek bütykölni, de ilyen régiségekkel lehet szívni órákon át. :lol:

Ma hoztak hozzám egy 2 hónapos vinyót, hogy csináljak vele valamit, mert szektorhibás. Elkezdtem a "csodaprogramjaimmal" ellenőrizgetni, de halott ügy. Nem csak a régi dolgokkal lehet szívni. :P

Link to comment
Megosztás:

És akkor még szidják a száguldozó fiatalokat! :lol: ma is jöttünk haza pályánelőz a belső sévban egy Audi az anyósülésen a csávó meg integet mindenkinek a középső ujjával. :lol: Nem sokkal később meg látjuk az egyik pihenőben, két fiatal csákó száll ki a kocsiból. Megszólal mögöttem az egyik köműves, nem állunk meg eltörni az újját? Egy pillanatig eljátszottam a gondolattal, de aztán győzött a józan ész. :lol:

Nem a gondolattal kellett volna eljátszani, hanem velük :lol: Persze azt nem mondom, hogy agyon kellett volna verni őket, mert normális emberért is annyit kap az ember, de azért mégis.... Hozzáteszem olykor a dinamikus vezetést száguldozásnak vélik. És ez nem jó. Nem régen jöttem hazafele, és a következő szitu: Hosszú kocsisor, hosszú egyenes, mindenki tötymörög 80-90-nel.... nem jött szembe senki, lendületben voltam, és úgy kb. 130-140-el szépen kielőztem mind az 5 autót. A sorban tötymörgött a szembe szomszéd is, és persze másnap mikor találkoztam vele, én voltam a száguldó fiatal!!!

Link to comment
Megosztás:

Ma hoztak hozzám egy 2 hónapos vinyót, hogy csináljak vele valamit, mert szektorhibás. Elkezdtem a "csodaprogramjaimmal" ellenőrizgetni, de halott ügy. Nem csak a régi dolgokkal lehet szívni. :lol:

De én kínlódok a csávóval már vagy 2 éve, hoz nekem olyan gépeket amiket még nem is láttam, hogy csináljam meg. Amit multkor hozott abban még vmi régi RAM volt 4 megás, tegyem fel rá az XP-t. :lol: :lol: Milyen jó lesz a gyereknek játszani, mondtam neki ezen még a passziánsz is beszaggat. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem a gondolattal kellett volna eljátszani, hanem velük :lol: Persze azt nem mondom, hogy agyon kellett volna verni őket, mert normális emberért is annyit kap az ember, de azért mégis.... Hozzáteszem olykor a dinamikus vezetést száguldozásnak vélik. És ez nem jó. Nem régen jöttem hazafele, és a következő szitu: Hosszú kocsisor, hosszú egyenes, mindenki tötymörög 80-90-nel.... nem jött szembe senki, lendületben voltam, és úgy kb. 130-140-el szépen kielőztem mind az 5 autót. A sorban tötymörgött a szembe szomszéd is, és persze másnap mikor találkoztam vele, én voltam a száguldó fiatal!!!

Kb én is úgy vezetek ahogy Te. Haverom mondta is, hogy így kell vezetni egy autót, mert szerinte ez a dinamikus haladás, nem az, hogy tötymörgés a sorban és várni az előbbre lévőket, hogy előzzék meg, aki esetleg feltartja a sort. :lol: Persze van olyan is, aki szerint ez állatkodás és felelőtlenség. Véleményem szerint veszélyesebb 90 helyett 60nal tötymörögni a főúton... Hülyeségbe és veszélyes helyzetekbe meg alapból nem megyek bele, de ha lehet menni/előzni, akkor megyek/előzök. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kb én is úgy vezetek ahogy Te. Haverom mondta is, hogy így kell vezetni egy autót, mert szerinte ez a dinamikus haladás, nem az, hogy tötymörgés a sorban és várni az előbbre lévőket, hogy előzzék meg, aki esetleg feltartja a sort. :lol: Persze van olyan is, aki szerint ez állatkodás és felelőtlenség. Véleményem szerint veszélyesebb 90 helyett 60nal tötymörögni a főúton... Hülyeségbe és veszélyes helyzetekbe meg alapból nem megyek bele, de ha lehet menni/előzni, akkor megyek/előzök. :lol:

Végre valaki normálisan gondolkodik :lol: Havi szinten 2500-2800Km vezetek, és tapasztalatból mondom, hogy nagyon veszélyes a Józsi bácsi 120-as csodájával, és 50-60-as csúcstempójával....

Link to comment
Megosztás:

Végre valaki normálisan gondolkodik :lol: Havi szinten 2500-2800Km vezetek, és tapasztalatból mondom, hogy nagyon veszélyes a Józsi bácsi 120-as csodájával, és 50-60-as csúcstempójával....

Persze hogy veszélyes, de azt nem szeretem amikor valaki a másikra keni a sarat, pölö.:hogy azért kezdtem a szabályokat felrúgva előzgetni, mert felbacták az agyam a tötymörgők. Ez azért elég rossz duma. Ha valamit teszek az a saját döntésem, nem más miatt hoztam meg, hanem mert én úgy láttam jónak. Ha tévedtem azt sem kenem másra. Ha Józsi bácsi tötymörög megelőzöm ha lehet, de nem sodrom veszélybe sem magamat sem mást. Amúgysem tudhatod aki előtted megy miért megy lassan, akár oka is lehet rá. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Persze hogy veszélyes, de azt nem szeretem amikor valaki a másikra keni a sarat, pölö.:hogy azért kezdtem a szabályokat felrúgva előzgetni, mert felbacták az agyam a tötymörgők. Ez azért elég rossz duma. Ha valamit teszek az a saját döntésem, nem más miatt hoztam meg, hanem mert én úgy láttam jónak. Ha tévedtem azt sem kenem másra. Ha Józsi bácsi tötymörög megelőzöm ha lehet, de nem sodrom veszélybe sem magamat sem mást. Amúgysem tudhatod aki előtted megy miért megy lassan, akár oka is lehet rá. :lol:

Értelek zotya de had vitatkozak egy kicsit.... :lol: :lol:

Ha oka van lassan menni, akkor húzzon a búsba a kocsijával!! Pl: Nővérem csoportvezetője fegyelmit kapott a munkahelyén, mert túl sokat járt wc-re. Azt mondta a srác, dehát hasmenése volt, erre azt mondták neki, hogy akkor ne jöjjön be dolgozni, menjen tápénzre! Érted?

Link to comment
Megosztás:

Értelek zotya de had vitatkozak egy kicsit.... :lol: :lol:

Ha oka van lassan menni, akkor húzzon a búsba a kocsijával!! Pl: Nővérem csoportvezetője fegyelmit kapott a munkahelyén, mert túl sokat járt wc-re. Azt mondta a srác, dehát hasmenése volt, erre azt mondták neki, hogy akkor ne jöjjön be dolgozni, menjen tápénzre! Érted?

Persze-persze amikor behalt az apu Golfján a kuplungtárcsa vészvillogóval elmentünk egyesben a szerelőig. Vittük volna el tréleren? Nem védem a tötymörgőket, de akkor sem lehet azzal magyarázni vmit, hogy felbacták az agyam. De azért töredelmesem bevallom én is előztem már 4 sávoson jobbról a belső sávban 40-el menő Suzukist 2-ben padlóval. :D DE! Nem vagyok büszke rá. :lol: Csak egy kicsit. :P

Fos az idő s únom magam...mit lehet csinálni ?

Én az asszonyt elviszem melózni, utánna meg azt csinálok amit akarok. Illetve csak majdnem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Persze-persze amikor behalt az apu Golfján a kuplungtárcsa vészvillogóval elmentünk egyesben a szerelőig. Vittük volna el tréleren? Nem védem a tötymörgőket, de akkor sem lehet azzal magyarázni vmit, hogy felbacták az agyam. De azért töredelmesem bevallom én is előztem már 4 sávoson jobbról a belső sávban 40-el menő Suzukist 2-ben padlóval. :lol: DE! Nem vagyok büszke rá. :lol: Csak egy kicsit. :lol:

Na jó de én nem mondtam hogy fel bacták az agyam.... :lol:

És a tötymörgőkön most nem azt értem, aki vészvillogóval megy, azon láttom hogy valami baj van a kocsijával!

Link to comment
Megosztás:

Na jó de én nem mondtam hogy fel bacták az agyam.... :lol:

És a tötymörgőkön most nem azt értem, aki vészvillogóval megy, azon láttom hogy valami baj van a kocsijával!

Akkor meg a terhes feleségét viszi szülni, de nem mehet gyorsan, mert már kint van a feje, és a kátyúk miatt nekikoccan a sebváltókarnak. Vagy mittudomén. :lol:

Link to comment
Megosztás:

És akkor még szidják a száguldozó fiatalokat! :lol: ma is jöttünk haza pályánelőz a belső sévban egy Audi az anyósülésen a csávó meg integet mindenkinek a középső ujjával. ;) Nem sokkal később meg látjuk az egyik pihenőben, két fiatal csákó száll ki a kocsiból. Megszólal mögöttem az egyik köműves, nem állunk meg eltörni az újját? Egy pillanatig eljátszottam a gondolattal, de aztán győzött a józan ész. :D

nem értem miért kell ehez megállni :lol: , nem bírja a terebet a verda? :lol: :P :D

csak az ujját eltörni.... Ha már lúd legyen kövér!! :lol: :D :D

(persze ez csak vicc!!!) :D

Link to comment
Megosztás:

Nem a gondolattal kellett volna eljátszani, hanem velük :D Persze azt nem mondom, hogy agyon kellett volna verni őket, mert normális emberért is annyit kap az ember, de azért mégis.... Hozzáteszem olykor a dinamikus vezetést száguldozásnak vélik. És ez nem jó. Nem régen jöttem hazafele, és a következő szitu: Hosszú kocsisor, hosszú egyenes, mindenki tötymörög 80-90-nel.... nem jött szembe senki, lendületben voltam, és úgy kb. 130-140-el szépen kielőztem mind az 5 autót. A sorban tötymörgött a szembe szomszéd is, és persze másnap mikor találkoztam vele, én voltam a száguldó fiatal!!!

Pont ez a véleményem nekem is! olykor a tötymörgő vezetők miatt van sok baleset, nem tudja eldönteni merre is menjen :lol:

vagy beáll a traktor mögé 30-al, és utánna még egy, meg még egy..... persze annyi helyet nem hagy, hogy valaki is beférjen, és 5-6 autót nagy forgalomban nem tudsz megelőzni, akármilyen bővérű verda van alattad :lol:

nem vagyok dudálós, meg mutogatós fajta, de magamban gondolok azért csúnyákat :lol: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.