Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hogy jöt ki a 180ezer? 80ezer a festék....plusz a kamra bérleti díja....így jön ki 100ezer forintra.

Akkor viszont havernak 120-ért elég komoly lett a 4 helyen megfojt festés, plusz egy helyen "belenyúltaszomszédgyerek" :lol: :lol: :lol: Amúgy én is azt értettem belőle hogy a kamra 100 pénz, plusz a festék :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor viszont havernak 120-ért elég komoly lett a 4 helyen megfojt festés, plusz egy helyen "belenyúltaszomszédgyerek" :lol: :lol: :lol: Amúgy én is azt értettem belőle hogy a kamra 100 pénz, plusz a festék :P :lol:

Igen! Visszaolvastam, és én írtam rosszul.

Tehát: Kasznis: Jó barát, sokat dolgoztam neki, nem kér pénzt! Fényező: Én lennék az, úgyhogy az sem kerül pénzbe, Így csak a festéket kell meg vennem, meg a kamra bérleti díját kell kifizetni. És az így összesen 100ezer

Link to comment
Megosztás:

Igen! Visszaolvastam, és én írtam rosszul.

Tehát: Kasznis: Jó barát, sokat dolgoztam neki, nem kér pénzt! Fényező: Én lennék az, úgyhogy az sem kerül pénzbe, Így csak a festéket kell meg vennem, meg a kamra bérleti díját kell kifizetni. És az így összesen 100ezer

Pedig lehetnél rendes ember, és kifizethetnéd a fényezőt. Persze számla kell, úgyhogy az áfát tessék befizetni :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vannak ilyen vadbarmok :lol:

de tudjátok mi a jó az én alsó ív nélküli opel jelemben? Nem kell féljek hogy ellopják :D Vagy igen? :D Hova fejlődik ez a világ, inkább járjak jel nélkül, mintsem lopásból legyen!

szerintem az új árak egyenesen rablásnak számítanak... :lol: 3000-4000 Ft egy emblémáért? pfmmm :lol:

Haver a nyáron vett a németektől egy 12 éves coupe bmw-t. Ő nem tudott elmenni, valami ismerőse nézte meg kint, asszondta jó, behozták, átvette, megnézte, nem hitte el hogy milyen szépen rendben van. (előtte itthon keresett, és asszondja siralmas az itthoni régebbi bömbi felhozatal) Örült neki elhozták, letették. Mire visszamentek kékfehér lapocska az elején már nem volt. (és túl sok fényezés sem a környékén...) 3 órát töltött az országban az autó, és már lelopták az emblémákat róla. :D :lol: Üdv. itthon. :P

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm. Kicsit aggodom....olyan vagyok mint a szüzleány az elsô éjszakán. :lol:

Hát ebből ne csinálj gondot, beavatjuk helyetted. :lol: :lol:

Na jövô héten hozzák a kicsikémet.

http://kepfeltoltes.hu/090916/astra3_www.k...ltoltes.hu_.jpg

Caravan? Nagyon helyes! :lol:

Hali!

Nektek milyen a hűtő alsó része, ha mondjuk a víz 90 fokon van? Mert nekem alul nincs olyan meleg mint a felső részében. Lehet hogy nem kering a víz rendesen mert dugulás van?? astra f

Még sosa tapogattam a hűtő alját, mindíg csak a tetejét. És a kimenő cső milyen?

Link to comment
Megosztás:

Alufelni??? :lol:

Ha H Astrat vennék azilyen lenne :lol:

Nincs alufelni, navi, űlésfűtés és lámpamosó. Úgy sikerült, hogy országszinten nem volt csak ez az egy 1.9-es. Ha választani akartam volna valami másat akkor 3 hónapot kellett volna várjak mivel egész augusztusban le volt állva a gyártás.. Alufelnit tudok venni utólag. Ami van benne: automata klíma, metalizált festés, riasztó, közp. zár, el. ablakok és tükrök, (fűtött), ABS+EBD+CBC+SLS, ESP, elektro-hidraulikus szervó, confort ülések, elsô és oldalsó légzsákok, ködlámpák, bőrkormány (multi), könyöklô, imobilizer stb stb....

Link to comment
Megosztás:

"IDÉZET(jensenbutton @ 2009-09-16 - 19:49) *

Hali!

Nektek milyen a hűtő alsó része, ha mondjuk a víz 90 fokon van? Mert nekem alul nincs olyan meleg mint a felső részében. Lehet hogy nem kering a víz rendesen mert dugulás van?? astra f

Még sosa tapogattam a hűtő alját, mindíg csak a tetejét. És a kimenő cső milyen? "

az meleg, nincs annyira forró mint mondjuk a termosztát környékén, de elég meleg. konkrétan az a gondom hogy a víz 92-100 fok között mozog. nem megszokott dolog, csak pár hete csinálja. arra gondoltam hogy lehet a hűtő egy része el van dugulva és nem elegendő a hűtéshez a fennmaradó?? egyébként már kivettem a hűtőt a helyéről hogy átmossam. szerintetek mivel érdemes?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.