Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

De, de csak akkor ha az 1 km-t nem éri el annyi idő alatt. ha igen akkor km-enként :lol: :lol:

Lehet kapni LongLife változatot, azt ráérsz 2 km-enként :lol:

Oké :P

Amúgy komolyra fordítva a szót, az utolsó olajcserénél túl szaladtam egy kicsit...majdnem 12ezer volt benne mikor lecseréltem, és még akkor se kajálta az olajat, úgyhogy csak pozítívumot mondhatok! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Oké :lol:

Amúgy komolyra fordítva a szót, az utolsó olajcserénél túl szaladtam egy kicsit...majdnem 12ezer volt benne mikor lecseréltem, és még akkor se kajálta az olajat, úgyhogy csak pozítívumot mondhatok! :lol:

nekem meg gyakorlatilag nem is olajcsere az olajcsere. Folyamatos csere van. Átfolyó rendszerű a dolog, mindig friss van benne :lol: csereperiódusonként történik egy "engedjük le a retket az aljából" aztán folytatódik :lol:

Link to comment
Megosztás:

a gyenge fényezésről jutt eszembe...megállmodtam az autóm színét, valami hasonló lesz: http://kep.ivpicture.hu/186408.N.jpg csak egy-két árnyalattal fog eltérni az alsó szín:

hmm... majd úgyis lesz róla kép gondolom :P de ez a zöld jól áll neki :lol: Néztem caravanokat, és ez a zöld, meg a bordó tetszik a legjobban. Kár hogy használt fényezést nem lehet áttenni :lol: :lol: :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

hmm... majd úgyis lesz róla kép gondolom :P de ez a zöld jól áll neki :lol: Néztem caravanokat, és ez a zöld, meg a bordó tetszik a legjobban. Kár hogy használt fényezést nem lehet áttenni :lol: :lol: :D :lol:

Tudom az autóm színkódját...úgyhogy csak pénz kérdése, és pár nap alatt olyan színűre festem neked :D

Link to comment
Megosztás:

Iszonyat jól néz ki!!!! :lol:

és ez kb mennyibe fájna? :lol:

Őőőő hogy mennyibe kerülne? Hát azt nem tudom, igazából csak a festéket kell megvennem. Kasznis barátommal szerintem 3-4 nap alatt szét kapnánk kocsiszekrényig, a többi már az én dolgom :lol:

Szerintem az anyag olyan 80körül, plussz a kamra bérleti díja....olyan 100ezer körül!

Link to comment
Megosztás:

Tudom az autóm színkódját...úgyhogy csak pénz kérdése, és pár nap alatt olyan színűre festem neked :D

Jelenleg annak is örülnék ha kopottan, és (egykor) pirosan de menne :lol: éppen szívátültetésre vár, de még arra is gyűjteni kell. :lol: Ilyen külsőséges huncutságokra most nem áldozunk :lol: :lol: De ha egyszer sok pénzem lesz, akkor szólok :P

Link to comment
Megosztás:

Jelenleg annak is örülnék ha kopottan, és (egykor) pirosan de menne :lol: éppen szívátültetésre vár, de még arra is gyűjteni kell. :lol: Ilyen külsőséges huncutságokra most nem áldozunk :lol: :P De ha egyszer sok pénzem lesz, akkor szólok :D

Rendben :D

Amúgy ez a külsőséges huncutság se mostanába lesz, egyrészt mert 1 napra se tudom nélkülözni az autót, nem hogy 2 hétre, másrészt jó állapotba van még a gyári szín :lol:

Link to comment
Megosztás:

Őőőő hogy mennyibe kerülne? Hát azt nem tudom, igazából csak a festéket kell megvennem. Kasznis barátommal szerintem 3-4 nap alatt szét kapnánk kocsiszekrényig, a többi már az én dolgom :lol:

Szerintem az anyag olyan 80körül, plussz a kamra bérleti díja....olyan 100ezer körül!

azért a 180.000 + a festő... :lol: egy kicsit sok nekem....

Jó ez így ahogy van, csak menjen :lol:

Link to comment
Megosztás:

biztos jó döntés ez? mármint az pozitív h új...de mi lesz 100e kmnél? :lol:

4 év gari vagy korlátlan km. Amugy 10 ezreket megyek évente. Ha 10 év mulva kinyiffan az nem lessz nagy szégyen neki :lol:

Nem akartam újat de ha már van keret rá akkor legyen...mindig is szerettem volna a celofánt lenyúzni róla :lol:

Az, hogy mi lessz 100k-nél most nem érdekel, ha fogok vigyázni rá mint erre akkor biztosan meghálálja.

Link to comment
Megosztás:

4 év gari vagy korlátlan km. Amugy 10 ezreket megyek évente. Ha 10 év mulva kinyiffan az nem lessz nagy szégyen neki :lol:

Nem akartam újat de ha már van keret rá akkor legyen...mindig is szerettem volna a celofánt lenyúzni róla :lol:

Az, hogy mi lessz 100k-nél most nem érdekel, ha fogok vigyázni rá mint erre akkor biztosan meghálálja.

úgylegyen. akkor sok balesetmentest :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jól van bazze. :lol: Kicsit úgy vagyok, hogy most kezdek befosni....új autó s 120 ló s hogy is lessz :lol:

én a combot járattam be év elején...neked legalább nem kell megszoknod a dájzelt...1.7nél elég hirtelen jön meg a nyomás, sztem nálad is így lesz.. majd megszokod, és kevés lesz :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

azért a 180.000 + a festő... :P egy kicsit sok nekem....

Jó ez így ahogy van, csak menjen :lol:

Ha azt nézed hogy 120-ért olyanra mázolják mintha szobafestő csinálta volna akkor annyira nem. Tény hogy több mint amennyire pénzem van de pont ezért nem is csináltatom meg. :lol:

szerk.:

Gyerekek.... Eljöttem dolgozni. Beértem. Egyben. Nem olyan kis teljesítmény mint látszik, csoda hogy túléltem...

1. a házunktól két utcányira 2 sávos út, egyik sávban kis táblácska kitéve mert fel van nyalva egy csatorna fedél. Én megyek a sajátomban, szembe jön egy sárga swift. Nekiáll kikerülni a táblát, úgy hogy átjön az én sávomban, de csak akkor tűnik fel neki hogy ott jön egy kicsi piros autócska amikor éppen beért a sávmoba. Fékezés, értelmesen nézés, de még simán elfértem, elmentem mellette. Tükörbe látom hogy a nagy komolyságú manőver befejezéseként a táblát még beborította a kocsi oldalával, de ki se szállt megnézni az autót, vagy visszaállítani a táblát, ment tovább.

2.

Ezek után a 2-es úton jövök ki Kesziről, előttem egy ezüst civic, előtte meg egy kukásautó. A kukás elkezd indexelni, aztán lassítani (szal az is látja hogy meg fog állni kukázni aki nem is oda néz) civic lassít utána, (ki se néz hogy kikerülje) aztán kukás megáll, civic-es gyerek úgy meglepődött mintha ufo szállt volna le elé. Satuval sikerült megállnia... nemtom mi az istent akart... mint aki azthitte átfér alatta, vagy nemtom...

3.

Auchan előtti körforgalom, ahonnan a hátsó kerülő útra ki lehet menni. Körforgalomból ki, és akkor egyből egy hosszú balos kanyarba érek. (2x1 sáv) Szembe jön egy sötét szürke citroen (talán c5 de nem száz) benne egy szöszi. Jól megnéztem, ugyanis két kerékkel az én sávomban jött ;) . Nem éppen átlógva hanem úgy átlógva hogy a jobb oldali kerekei éppen a saját sávjában voltak. Lehet hogy azthitte a fehér vonal az amin menni kell, és ott kell lenni az autó közepének. :D Nem előzött senkit, egyszerűen csak így sikerült... :D

4.

Szembe jön egy fehér swift és olyan kamion kanyarral ment le a kanyarodósávba hogy először azt hittem a kormányt rám akarja rántani. Nem akarta vagy meggondolta magát, én csak lehúzódtam a sáv szélére, a mögöttem jövő már rá is dudált :D

Kérdem én: MIIIIVAAAANIIIITT????? mindenki elfelejetett vezetni? vagy csak túlnépesedés ellen dolgoznak? vagy mitökvan? :D :D

Már csak azért félek mert beértem ugyan de a műhelyem a földszinten van. Már várom azt a parkolómestert aki beparkol az ablakomon a műhelybe :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.